فهرست
نیمکت‌های خالی لیگ برتر به کدام مربیان می‌رسد؟
نیمکت‌های خالی لیگ برتر به کدام مربیان می‌رسد؟

نیمکت‌های خالی لیگ برتر به کدام مربیان می‌رسد؟

آی اسپورت - در حالی‌که نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال از دوشنبه، ١١ اسفند ماه با برگزار دیدارهای هفته شانزدهم آغاز می‌شود، با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته هم‌اکنون دو تیم بدون سرمربی هستند.

در پایان نیم فصل اول مجتبی حسینی با جدایی از نفت مسجد سلیمان جانشین رحمان رضایی در ذوب‌آهن اصفهان شد و رسول خطیبی نیز با قطع همکاری با آلومینیوم اراک هدایت تیم فوتبال تراکتور را بر عهده گرفت. در آخرین تغییرات نیز اخباری از هدایت ماشین‌سازی تبریز کناره‌گیری کرد تا سبزپوشان تبریزی نیز بدون سرمربی نیم فصل دوم را آغاز کنند.

با این تفاسیر تیم‌های آلومینیوم اراک و ماشین‌سازی تبریز بدون تیم هستند. از سوی دیگر تعدادی از مربیان مطرح و سرشناس که سابقه حضور در لیگ برتر فوتبال را در کارنامه دارد بدون تیم هستند و باید دید کدامیک از این نیمکت‌ها به کدامیک از این مربیان می‌رسد.

البته زمانی که حسینی از مسجدسلیمان جدا شد خیلی‌ها فکر می‌کردند هدایت این تیم به حمید درخشان سپرده شود، اما در نهایت مسئولان این باشگاه هدایت تیمشان را به یزدی به عنوان یک مربی بومی سپردند.

در حال حاضر فراز کمالوند، علیرضا منصوریان، فرهاد مجیدی، حمید درخشان، حسین فرکی، مهدی پاشازاده و هومن افاضلی از جمله مربیان بدون تیم هستند. باید منتظر ماند و دید آیا این افراد روی نیمکت دو تیم مذکور خواهند نشست یا افرادی خارج از این دایره هدایت این دو تیم را بر عهده خواهند گرفت.

همچنین از تبریز خبر می‌رسد که مهدی پاشازاده در نزدیکی نیمکت ماشین سازی قرار دارد. باید منتظر ماند و دید که آیا این توافق عملی خواهد شد یا خیر؟

 

میزان 

     
آی اسپورت
2021-02-22 22:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر