فهرست
دلبری رحمتی؛ استقلال، تیم ملی من است!‌
دلبری رحمتی؛ استقلال، تیم ملی من است!‌

دلبری رحمتی؛ استقلال، تیم ملی من است!‌

آی اسپورت – سید مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل ذوب‌آهن حاضر شد و به سوالات خبرنگاران جواب داد. او در بخشی از حرف‌هایش با گفتن جمله: « استقلال تیم ملی من است» از هواداران استقلال حسابی دلبری کرد.

هواداران‌مان به ورزشگاه بیایند

فردا یک بازی مهم داریم. در ابتدا از هواداران می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و مثل بازی‌های حساس قبلی باشند. مثل پارسال که زیر باران مقابل الاهلی حاضر شدند. یک سال سخت را پشت سر گذاشته‌ایم. همه ما فردا می‌خواهیم ببریم و فصل را خوب تمام کنیم و یک هدیه خوب به هواداران بدهیم.

استقلال، تیم ملی من است

کادر فنی و بازیکنان کنار هم حساسیت فردا را می‌دانند. ما بازی قبل را از دست دادیم و به هواداران قول می‌دهیم که فردا با تمام وجود بازی می‌کنیم و ان‌شاءالله با برد از زمین خارج شویم. همه ما شرایط فردا را می‌دانیم. خوشحالم در استقلال هستم و بازی می‌کنم. در همه شهرها هواداران به ورزشگاه می‌آیند و این مساله مسئولیت مرا بیشتر می‌کنم. استقلال تیم ملی من است و هواداران بیایند و بدانند فردا یک شب خوب و خاطره انگیز را رقم می‌زنیم.

استرس ما را اذیت نمی‌کند

پارسال اسماعیلی مقابل السد برای ما پنالتی زد. الان او بیشترین پاس گل را داده است. نورافکن و مجید حسینی ملی پوش هستند. این استرس ما را اذیت نمی‌کند. من، حیدری، منتظری و ابراهیمی به عنوان بزرگ‌ترهای تیم معتقدیم که باید تمرکز داشته باشیم. در بازی قبلی چیزهایی که کادرفنی گفت را اجرا کردیم و روی یک اتفاق گل خوردیم. مطمئنم که می‌توانیم فردا به خوبی دستورات کادرفنی را اجرا کنیم و پیروز شویم.

۱۴ ۸  
آی اسپورت
2018-05-14 13:59:00
نظر دهید

۸ نظر
مجیدپرسپولیسی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
تیم ملی چند میلیاردتومانی!! کسی برای بازی در تیم ملی میلیاردی پول نمیگیره!!
Anti-Long
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۹
احمق حرف نزن بی هویت لنگ بی افتخار آسیایی
۹ ۲
666
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۷
هیسسسس کیسه های متخصص نفس نمیکشن
۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
امیر قلعه نوعی : فحاشی ناموسی هواداران استقلال با کمی اضافه تر تقدیم خودشان و خانواده هایشان، البته اگر داشته باشند :)))))
۲
داود
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
بنظرم دروازه بان شفر بودن بهتره تا دروازه بان کیروش بودنه@@@هر چی که باشه شفر در سطح ملی چندتا جام اورده ولی کیروش هنوز جام نگرفته
۵
Malavani
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۶
jag skiter i alla arroganta personer som du och borhani och allt som kommer från rasistiska tehran
۱
فرامرز
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۴۲
یعنی شما که به ادعای خودت سرت برای کشورت میره، الان این حرف رو زدی تا از تیم ملی کشورت حمایت کنی؟
۶
فرهاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۳۸
گربه دستش به گوشت نمی رسید....... چون جایی در تیم ملی ندارد این حرفها را می زند تا بگوید ناراحت نیست وگرنه همه می دانند بازی در تیم ملی اوج افتخار یک بازیکن است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر