فهرست
آرزوی جنجالی یحیوی کار دست او داد!
آرزوی جنجالی یحیوی کار دست او داد!

آرزوی جنجالی یحیوی کار دست او داد!

آی اسپورت - محمد علی یحیوی، امروز با صحبت‌های خود مبنی بر تمایل قلبی‌اش برای موفقیت استقلال در شرایطی که اکنون عضو کادرفنی تیم امید  باشگاه پرسپولیس است، خبرساز شد. موضوعی که با واکنش تند این باشگاه و مسوولان آن همراه شد.

محمد پنجعلی، مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس با اعلام اینکه این موضوع بلافاصله تحت بررسی قرار گرفته و با برخورد باشگاه مواجه خواهد شد گفت: «اصلا برای ما باورپذیر نیست این موضوع. هر چند که من هم وقتی با ایشان صحبت کردم این نقل قول را تکذیب کردند. با این حال بعد از آن با شنیدن فایل صوتی مصاحبه ایشان که یکی از دوستان برای من فرستاد کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم. ما میلیون‌ها هوادار داریم و تمام تلاش ما این است که عملکردی داشته باشیم تا غرور آنها جریحه دار نشود. مطمئنا با ایشان برخورد خواهیم کرد و در صورت تایید شدن این موضوع اخراج خواهند شد.»

۲۰ ۵  
آی اسپورت
2019-04-19 17:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
شاهین کیا
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۰۵
واقعا که باشگاه داری تو مملکت ما شده بچه بازی خوب اینکه چیز پنهانی نیست یحیوی با استقلال تو فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بازیکن سابق استقلاله طبیعیه که میل این بنده خدا بسمت استقلال باشه اما قطعا این میل قلبی تاثیری تو عملکردش نداره بهتره از این بچه بازیا دست بردایم و افراد رو بواسطه این خاله زنک بازیا از نون خوردن نندازیم!
حسین اهوازی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۳
تمایل قلبی نصف بازیکناتون هم هست بازیکن استقلال باشن مردک
فقط پرسپولیس
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۵
آقای پنجعلی وقتی بعد این همه پیشکسوت و‌مربی نامی پرسپولیسی میری یه کیسه کش رو‌میاری میزاری مربی بهتر از این نمیشه حالا بفهمین که کارتون اشتباهه و هرکی یه لیاقتی داره
۷
مهرشاد
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۲۰
این آقا قلدره راه این کیسه کشاورزی رو به باشگاه باز کرده. آقا پولداره ما از تو بدمون میاد .
مهرشاد
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۴۰
این آقا قلدره این کیسه کشها رو آورده. آقا پولداره ما از تو بدمون میاد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر