فهرست
حمله پیوس به جداشده‌های پرسپولیس؛ نامردها!
حمله پیوس به جداشده‌های پرسپولیس؛ نامردها!

حمله پیوس به جداشده‌های پرسپولیس؛ نامردها!

آی اسپورت – امشب فرشاد پیوس مهمان برنامه شبهای فوتبالی بود. او پس از پایان بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا و نایب‌قهرمانی پرسپولیس در این مسابقات از بازیکنان و کادرفنی این تیم تقدیر و تمجید کرد ولی به بازیکنانی که در دوران محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات از این تیم جدا شده بودند حمله کرد. پیوس نام مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی را آورد و بعد از این که مدعی شد آنها در پرسپولیس نامی برای خود دست و پا کردند از لفظ عجیب «نامرد» برای آنها استفاده کرد. پیوس البته حساب وحید امیری را از این دو بازیکن جدا کرد و اعلام کرد او به دلیل سن وسالش حق داشت به آینده خود فکر کند و به پیشنهاد خارجی‌اش جواب مثبت دهد.

۳۳ ۴  
آی اسپورت
2018-11-11 00:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۲۷
یکی مثل احمدزاده واقعاً بی شرف و بی شعور و نامرد بود.
مهدی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۱۶
مقصر اصلی برانگوه بود که لج کرده بود بازیکنا که مشکلی نداشتند.
لنگ چوب دلال کروات رو خورد.
۸ ۱
کیسه چرک
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
پس عبرت بگیرین و برید شوفر دلال رو بندازین بیرون. یعنی فقط یه کیسه کش وقیح و بی ابرو میتونه همچین حرفی بزنه درحالیکه نکبت و نجاست داره از سرتاپای تیمش میریزه
۷
آبی آسمانی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
چرا نامرد؟ جناب پلوفسول خودشون عمدا مسلمان و احدزاده را نخواستند. و الا کامیابی نیا را دم هواپیمای استانبول بازگرداندند. پس خودش اونا را نخواست.صادق محرمی هم که مستقیم توسط خود پلوفسول لژیونر شد. واقعا اگه پنجره بسته نبود مث مردان کاشیما با یاران ذخیره شون وسط هفته بازی می کردند؟ یا مث استقلال بینوا که بزور از تایلند کشوندشون بازی با ذوب آهنو. تمام سیستم وزارت ورزش و وزارت ارشاد و خیلی جاهای دیگه در خدمتشون بود.تا الا سابقه نداشته بخش دولتی در دنیا اینقدر از یک تیم فوتبال حمایت کرده باشه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر