فهرست
خبرى که همه را سنگ کرد
خبرى که همه را سنگ کرد

خبرى که همه را سنگ کرد

آی اسپورت - تهران سرد شده بود! تهران یخ کرده بود! خبرى که از احتمال -و چیزى بیشتر از احتمال- محکوم شدن و جریمه شدن استقلال، به یک آن در همه ایران پیچید و سپس تکرار هم شد، همه را میخ کرد! همه را خشک کرد! همه را سنگ کرد!

یعنى مى شود؟ یعنى شده است؟ یعنى استقلال، قربانى بى سوادى و ندانستن هاى کسانى شده است که از ورزش، از مدیریت و از مسئولیت هیچ بویى نبرده، اما مدیر عامل و مدیر آمر شده بودند و شده اند؛ هنوز هم!

امیرحسین فتحى، باید رد مى‌کرد و باید تکذیب مى کرد، همه چیز را و همه تهدید‌ها را! خبر، تایید کردنى و پذیرفتنى نبود! براى مردم، خیلى ثقیل بود و غیرقابل هضم که بشنوند، استقلالشان پنجره تابستانى و سپس پنجره زمستانى ندارد! فتحى، کم حرف زد! از میان تمام گفته هاى مدیرعامل، این چند حرف خوب بود:... استقلال محروم و جریمه نمى شود!

چرا عاقل کند کارى که باز آرد پشیمانى! چرا استقلال از روز اول، راستش را نگفت و براساس واقعیت هاى موجود، به دفاع از خودش نپرداخت؟ چرا استقلال، خودش را پیچاند؟

استقلال از ماجراى پروپئیچ چه درسى گرفت؟ وازرت ورزش و زعماى ورزش، آیا متوجه شدند که نابلدان را بکار گماردن، چه بلاهایى به سر ورزش مى آورد! 

 

خبر ورزشی 

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-07-18 09:15:00
نظر دهید

۳ نظر
...
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۹
اخی سنگ شده بودی پیری؟ وقتی خبر محرومیت پرسپولیس اومد که از ذوق سکته کرده بودی. پرسپولیس هم به خاطر اشتباه مدیران انتصابی دولت دو پنجره محروم شد ولی اون موقع نه سنگ شدی نه دنبال مقصر بودی و اصلا کسی به وزارت ورزش کاری نداشت! ادم های قلم فروشی مثل تو همون بهتر که سنگ بشن
محسن
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۲
هرچند آی اسپورت کامنت های منو کلا کار نمیکنه اما محرومیت پرسپولیس بابت طارمی ای بود که با قرارداد تقلبی قهرمانتون کرد، یعنی قهرمانیتون زیر سوال بود...محرومیت پرسپولیس با همراهی هوادارها برای برگشتن طارمی بود چرا خودتون رو میزنید به اون راه!!!
محمد یوسفی
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۹
آقای لاردوی زیاد به خودت استرس نده برای سن شما خوب نیست زمانی که سر پرسپولیس این بلا آمد کجا بودی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر