فهرست
کارشناسی داوری/ گل دوم پرسپولیس خطا بود؟
کارشناسی داوری/ گل دوم پرسپولیس خطا بود؟

کارشناسی داوری/ گل دوم پرسپولیس خطا بود؟

آی اسپورت – گل دوم پرسپولیس که در ادامه به اخراج مهدی رحمتی منجر شد مشکوک به خطا بود و به نظر می رسید سیدجلال حسینی با خطا روی پادوانی موفق به باز کردن دروازه استقلال شده است. در این باره نوید مظفری کارشناس داوری گفت: در دقیقه 92 وقتی پرسپولیس گل دوم را زد، بازی از دست فغانی خارج شد. گل دوم پرسپولیس در شرایط خطا زده شد و سیدجلال حسینی بازیکن استقلال را هل داد و پس از آن گلزنی کرد. اخراج مهدی رحمتی درست بود.

خطای حسینی روی پادوانی
خطای حسینی روی پادوانی

نادر جعفری داور باسابقه فوتبال و کارشناس داوری هم همین نظر را داشت. او گفت: گل دوم پرسپولیس خطا بود و جلال حسینی روی مدافع استقلال خطا کرد. اخراج دروازه‌بان استقلال درست بود و رفتار غیر ورزشی انجام داد.

۲۲ ۱۰  
آی اسپورت
2017-02-12 17:35:00
نظر دهید

۱۰ نظر
هرمز
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۱
قطعا خطا بود. در ضمن فیرپلی رعایت نشد. ولی بازم تاثیری در له شدنشون و نتیجه بازی نداشت
برزو
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۵
خيلي حيف شد.
خخخ
تو 20 بازي قبلي لنگپوليس 5 تا خورده بود تو اين بازي 3تا
یاسر
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
تابلو بود که خطا کرده. پرسپولیس ظرفیت شکست رو نداره. اگر فوتبال بازی میکردن یه چیزی حرفی هم برای گفتن نداشتن. به زور داور هم نتونستن حتی یه امتیاز بگیرن.
red old
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۷
چرا هیچ کس حواسش به وقت تلف شده نیست، فغانی وقت تلف شدرو چرا اینجوری گرفت، من از بچگی میشناسمش به شدت استقلالیه، استقلال بدون دروازبان بود ولی وقت تلف شدرو کم گرفت!!!! فقط 3 دقیقه رحمتی تلف کرد!!!!!
۶ ۱
واقع بين
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
تو كه درست ميگي ... اگه استقلاليه كه خطاي سيد حلال رو روي گال ميگرفت ...
امید از تفت
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
اگه این خطا باشه رابسون هم روی طارمی توی محوطه جریمه هم خطا کرد و پنالتی بود.
۱
من من
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
بازی تموم شد رفت.. پرسپولیس باخت تموم.. خوب بازی نکردیم نیمه دوم.. درحالی که توانایی بازی و گل زدن داشتیم...
این حرفای بعد بازیم خنده داره...
الان می خوای عکس صحنه هایی که طارمی رو زدن تو محوطه بیارم بگم پنالتی بوده؟
حتی صحنه ای که امیری تو محوطه الکی خودشو انداخت هم می تونم تصویر بیارم که به نظر بیاد خطا بوده...

گفتم بازی تموم شد رفت.. باختیم... خودمون درست بازی نکردیم...
۸
یه ایرانی
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۹
نوشته اصلی رو زیر متن کارشناسی داوری نوشتم اما دیدم همه دارند درباره گل سید جلال و خطای رخ داده مینویسند و میخواهند کل افتضاح داوری را لاپوشانی کنند ؛ اینجا هم گذاشتم

اگر تمام بضاعت داوری ما این است و اگر کارشناسان داوری ما همه اینجوری که این عزیزان بازی را کارشناسی کرده اند ؛ کارشناسی بکنند ؛ واقعا حق ما همین لیگ است و همین داوران بیخود و باید هم هر روز داوری به قهقرا برود .
خیلی جالب است فقط یکی از چهار کارشناس در بالا اظهار کرده دقیقا پیش از دقیقه 38 بازی و قبل از دادن کارت به حسین ماهینی ، حسینی خطا کرده و توپ را با دستش زده . یعنی اگر داور آن خطا را میگرفت دیگر خطای بعدی را بازیکن پرسپولیس مرتکب نمیشد . اما باز هم هیچکدام از کارشناسان فوق نگفتند 2 تا 3 دقیقا بعد دقیقا در وسط زمین بازیکن استقلال به عمد پای بازیکن پرسپولیس را میزند ، داور اعلام خطا میکند بدون دادن کارت ، خطائی که به مراتب شدیدتر از خطای حسین ماهینی بود .
افرادی که فوتبال بازی کرده اند یا میکنند به خوبی میدانند ، وقتی داوری بازی را میخواهد در بیاورد ، اول از همه سعی در دادن آوانتاژهای غیر منصفانه میکند تا تیم عصبی شود ، مانع شروع مجدد سریع بازیکنان میشود و در مرحله بعد شروع میکند به دادن کارت به بازیکنان و خطاهای طرف مقابل را بدون کارت هر از گاهی فقط سوت میزند و دست آخر به نظر شما نتیجه بازی چه میشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر فقط و فقط یک کارشناس منصف و با وجدان وجود دارد ، بیاید داوری آقای فغانی را پس از گل اول پرسپولیس تا دقیقه 35 نگاه کند و منصفانه قضاوت نماید آیا داور بازی را برای استقلال در آورد یا نه ؟؟؟؟؟

برای من نفس فوتبال مهم است نه پرسپولیس و نه استقلال یا تراکتور . سیاه جامگان را سر میبرند برای فولاد ، سایپا را بالا میآورند که فقط سقوط نکند و ..........................
بعد انتظار داریم فوتبال این مملکت پیشرفت کند ؟؟؟؟
واقعا یکی بیاید منصفانه کل بازی را داوری و کارشناسی کند نه سوتهای زده شده داور را .
۲ ۱
رضا
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۳
اتفاقا یک کارشناس منصف بیاد تمام خطاهای بازی را از اول تا آخر ریزو درشت را نشان بده بعد بگه داور بازی را برای استقلال در آورد یا پرسپولیس،اگر ضربه آرنج سید جلال را خطا گرفته بود و کارت میداد الآن نه درگیریهای آخر بازی بوجود اومده بود نه گل دوم زده شده بود و نه رحمتی اخراج،یکم انصاف داشته باشید،تو بازیهایی که تابلو داوری به نفع پرسپولیس بوده مثل صبا و فولاد،کارشناس میارن یک جوری صحنه سازی میکنن یک جوری کارشناسی میکنن که پرسپولیس طلبکار هم میشه،برخورد با رضاییان بازی صبا پنالتی گرفته میشه،بازیکن ندیده خورده به رضاییان میگه بی احتیاطی بوده و خطا،اونوقت بازی تراکتور دست طارمی میخوره تو صورت بازیکن تراکتور بعد گل میزنن میگه عمدی نبوده،اگر اون بی احتیاطیه این هم هست،بازی فولاد هم ساسان انصاری را میزنن میگه خطا نبوده،معلومه میخوان بعد از ده سال پرسپولیس را قهرمان کنن،وامروز هم فغانی خیلی سعی کرد
۵
مجبورم معرفی نکنم
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۷
کارشناس داوری بین المللی
خطای مسلم سید جلال بر روی مدافع که کارت زرد دارد و گل مردود است داوری تا حد خوبی منصفانه بود فقط حرکت سید جلال از در مسیر دید مستقیم داوری نبود
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر