فهرست
حذف داور رشوه‌گیر سعودی از جام جهانی
حذف داور رشوه‌گیر سعودی از جام جهانی

حذف داور رشوه‌گیر سعودی از جام جهانی

آی اسپورت - فهد المرداسی که قرار بود در جام جهانی 2018 فوتبال قضاوت کند با تصمیم فدراسیون فوتبال عربستان به خاطر دریافت رشوه و درآوردن یک بازی برای همیشه از این حرفه کنار گذاشته شد. المرداس که قرار بود دیدار فینال جام پادشاهی عربستان میان تیم‌های الاتحاد و الفیصلی را نیز قضاوت کند با تصمیم کلاتنبرگ، رئیس انگلیسی کمیته داوران این کشور جای خود را به داور دیگری داد.

فهد المرداسی با یکی از کارمندان باشگاه الاتحاد تماس گرفت و اعلام کرد در قبال دریافت پول به آنها در رسیدن به پیروزی کمک می‌کند. این مقام باشگاه نیز پیام مرداسی را به فدراسیون فوتبال و سازمان‌های امنیتی عربستان گزارش داد.

فهد المرداسی ضمن اعتراف به اتهاماتش توسط پلیس بازداشت شد. این داور عربستانی در جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه نیز حضور داشت و در ماه مارس گذشته در فهرست داوران جام جهانی 2018 روسیه از سوی فیفا قرار گرفته بود. فدراسیون فوتبال عربستان نیز با ارسال نامه‌ای به فیفا خواهان کنار گذاشته‌ شدن فهد المرداسی از فهرست داوران جام جهانی 2018 روسیه شد. از مهم‌ترین بازی‌هایی که او در یکی دو سال اخیر قضاوت کرده، بازی کره جنوبی و ازبکستان در رقابت‌های انتخابی جام جهانی بود که با نتیجه 2-1 به سود کره جنوبی به پایان رسید.

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-05-15 15:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ناصر شجاعی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
کاش فدراسیون ما یاد بگیره.
الان اگه تو ایان بود هزار جور توجیه جور کزده بودن.
میم
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
اینم عربستان ....
۸
666
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
اگه تو لیگ ایران باشه کلا کمیته داوران رو باید تعطیل کنن اخه یه تیم هست با اشتباهات داوری زندگی میکنه
۱
امیر
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
پس مصالح ملی چی میشه؟!!

قطعا پیشرفت میکنن
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر