فهرست
اریکسن: برکمپ تاثیر زیادی روی من گذاشت
اریکسن: برکمپ تاثیر زیادی روی من گذاشت

اریکسن: برکمپ تاثیر زیادی روی من گذاشت

آی اسپورت- اریکسن هافبک دانمارکی باشگاه تاتنهام تاکید کرد که بخش اعظمی از موفقیت خود در فوتبال را مدیون اسطوره آرسنال دنیس برکمپ است. 

برکمپ بیش از یک دهه از عمر فوتبالی خود در آرسنال گذراند. او در سال ۲۰۰۶ از مستطیل سبز خداحافظی کرد و به عنوان کمک مربی به باشگاه سابقش آژاکس پیوست، دقیقا در همان زمانی که اریکسن به آکادمی آژاکس پیوست. به نقل از ESPN، حال اریکسن بیست و پنج ساله طی مصاحبه ای قبل از دربی شمال لندن مقابل آرسنال درباره برکمپ و تاثیر وی گفت: 

«در دانماک احساس می کردم بازیکن خوبی هستم، اما من به خوبی وقتی که به آژاکس پیوستم نبودم. در نخستین سال حضورم در آژاکس ما چند جلسه با برکمپ و ویم جونک برگزار کردیم. ما روی پاس عمقی به مهاجم کار کردیم. در این موضوع ما بر روی حرکت مهاجم، اندازه گیری دویدن و سرعت او و ارسال پاس دقیق به یک منطقه مناسب در زمان خوب کار مردیم. شما می توانید کاریزما و اعتماد به نفس در دنیس را هنگامی که مالک توپ است، ببینید. من از تماشا و تمرین کردن با او چیز های زیادی آموختم. دنیس کمک زیادی به من کرد و از تشکر می کنم. اریکسن سال ۲۰۱۳ آژاکس را به مقصد رقیب دیرینه آرسنال یعنی تاتنهام ترک کرد.»

 

وبسایت نود

     
آی اسپورت
2017-11-14 22:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر