فهرست
گزارش ویژه؛ سوت طلایی کاظمی برای استقلال
گزارش ویژه؛ سوت طلایی کاظمی برای استقلال

گزارش ویژه؛ سوت طلایی کاظمی برای استقلال

آی اسپورت - بر اساس اعلام سازمان لیگ سیدوحید کاظمی به عنوان داور دیدار استقلال و فجرسپاسی شیراز انتخاب شده است. با بررسی سوابق قضاوت‌های کاظمی برای استقلال مشخص می‌شود شاگردان استراماچونی هرگز با سوت‌های این داور تجربه تلخی نداشته‌اند. این داور اهل استان مازندران و شهر قائمشهر است که پیش از این ۵ بار دیدار‌های تیم استقلال را سوت زده است.

اولین قضاوت؛ آذر ۹۵

سیدوحید کاظمی اولین بار در لیگ برتر شانزدهم یکی از مسابقات استقلال را سوت زد. مصاف برابر تیم پدیده در تهران که استقلال با نتیجه یک- صفر بازی را به سود خود پایان داد. تک‌گل استقلال را جابر انصاری به ثمر رساند.

دومین قضاوت؛ مرداد ۹۶

این داور جوان در مرداد ۱۳۹۶ دومین بار برای داوری در مسابقه استقلال انتخاب شد. او در تابستان دیدار آبی‌پوشان تهران و خوزستان را در تهران سوت زد که با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سومین قضاوت؛ آبان ۹۶

کاظمی که جزو داروان بین‌المللی کشورمان محسوب می‌شود در همان فصل هفدهم و در آبان بار دیگر دیداری از مسابقات استقلال را سوت زد. سه‌شنبه نهم آبان استقلال با قضاوت این داور ۲- صفر نفت تهران را شکست داد. گل‌های استقلال در آن دیدار را فرید محمدی زاده مدافع حریف و جابر انصاری به ثمر رساندند.

چهارمین قضاوت؛ آبان ۹۷

داوری که باید پنج‌شنبه این هفته دیدار استقلال و فجر‌سپاسی را سوت بزند در آبان ۱۳۹۷ و در لیگ هجدهم چهارمین تجربه قضاوت برای تیم استقلال را سپری کرد. دیدار این تیم مقابل ماشین‌سازی تبریز که در تبریز برگزار شد و هر دو تیم در پایان با نتیجه صفر- صفر به تساوی رضایت دادند.

آخرین قضاوت؛ بهمن ۹۷

وحید کاظمی ۸ ماه و ۴ روز پیش آخرین دیدار خود برای تیم استقلال را سوت زد که این مسابقه هم بیرون از خانه برگزار شد. استقلال بهمن ماه سال قبل در شهرقدس به مصاف پیکان رفت. سه‌شنبه ۱۸ بهمن این تیم با نتیجه ۴- صفر پیکان را در هم کوبید. مرتضی تبریزی، میلاد زکی‌پور، اسماعیل گونسالوس و وریا غفوری به ترتیب گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

داور پیروزی‌ها!

نکته جالب در دیدار‌هایی که کاظمی برای استقلال سوت زده این است که استقلال همیشه با سوت‌های این داور یا برنده شده یا مساوی کرده است. گرچه دیدار با فجرسپاسی قطعاً با نتیجه تساوی به پایان نخواهد رسید چراکه در جام‌حذفی برگزار می‌شود.

داور دیدار‌های آرام

از دیگر نکات مورد بحث در دیدار‌هایی که کاظمی برای استقلال سوت زده این است که همه مسابقات بدون تنش برگزار شده است. مسابقاتی که در پایان هیچ یک از دو تیم استقلال یا حریف روبه‌رویی اش با کارت قرمز جریمه نشده و مسابقه را با ۱۱ نفر به پایان برده‌اند.

 

خبر ورزشی 

  ۲  
آی اسپورت
2019-10-16 10:12:00
نظر دهید

۲ نظر
ناصر
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۴
داور بازی عوض شد
۱
....
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۲۵
معلوم شما خیلی از قافله عقب هستید داور تغییر کرده و حیدری داور شده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر