فهرست
منصوریان در کنفرانس: توقعم از قائدی بیشتر بود!
منصوریان در کنفرانس: توقعم از قائدی بیشتر بود!

منصوریان در کنفرانس: توقعم از قائدی بیشتر بود!

آی اسپورت – علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در نشست خبری از دشواری های بازی فردا شب تیمش مقابل تراکتورسازی گفت. او البته همچنان معتقد است که تیمش به زودی اوج خواهد گرفت و به کورس قهرمانی اضافه خواهد شد.

بازی بسیار سختی داریم

در ابتدا جا دارد به یحیی‌ گل‌محمدی و مجتبی حسینی خوش‌آمد بگویم. ما فردا بازی بسیار سختی داریم چون قبل از بازی با تراکتور، ما با تفکرات خوب کادر فنی آنها مسابقه می‌دهیم.  این دو نفر همکلاسی‌های قدیمی کلاس‌های مربیگری هستند و به شغل خودشان خیلی احترام می‌گذارند و من آنها را از ذوب‌آهن می‌شناسم و باید به آنها احترام گذاشت.

 بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود

بازی فردا بازی زیبایی خواهد بود زیرا هم ما و هم تراکتورسازی به دنبال فوتبال هستیم و امیدوارم باتلاش بازیکنان ۳ امتیاز را در تهران نگه داریم و بازی خوبی همراه با نتیجه انجام بدهیم.

نارضایتی هواداران؟

من چیزی نشنیده‌ام. سورپرایزها را شما می‌شنوید. من داشتم عقیل کعبی را راهی می‌کردم ما با هوادار مثل برادر هستیم. اینها همان هوادارانی هستند که تا مرز بدترین جایگاه یعنی چهاردهم و پانزدهم با استقلال رسیدند اما به این کادر فنی اطمینان داشتند و در نهایت ما در پایان فصل دوم شدیم هرچند جایگاه خیلی خوبی برای هواداران ما نبود اما امسال سعی می‌کنیم در کورس قهرمانی قرار بگیریم.

نگرانی از تکرار نتایج فصل گذشته؟

نه. به خاطر اینکه ما روش فوتبال‌مان را عوض کردیم و اکثر تیم‌های بزرگ دنیا فوتبال باحوصله بازی می‌کنند. ما سال گذشته یک تیم فیزیکی بودیم که ریتم خوبی نداشتیم اما بسیار پرقدرت ظاهر شدیم اما امسال چند جوان با تجربه به تیم‌مان اضافه کردیم و نزدیک به ۵۰ روز زحمت کشیدیم و قطع به یقین تیم‌مان نتیجه می‌گیرد من به این موضوع اعتقاد کامل داریم. معتقدم باید نتیجه‌ گرفتن را به شکل بازی‌مان اضافه کنیم و سعی می‌کنم از فردا مسیر رو به بالای‌مان را استارت بزنیم.

جذب ستاره تضمینی برای قهرمانی نیست

هوادار استقلال و پرسپولیس به قهرمانی تیم‌شان عادت دارند. ۹۰ درصد فوتبال دوستان ما هم هوادار این ۲ تیم هستند اما جذب ستاره تضمینی برای قهرمانی نیست. من روز گذشته به مدیرعامل باشگاهمان گفتم که ما تمام کارهای تاکتیکی را انجام می‌دهیم ولی همدلی از همه چیز مهم‌تر است. ما امسال در جذب ستاره‌ها حوصله به خرج دادیم و می‌توانستیم بازیکنانی که سروصدای تبلیغاتی زیادی دارند، بگیریم اما تیم خوبی را بستیم و معتقدم ستاره‌ها تضمین قهرمانی نیستند. چهار ستاره خوب امسال به تیم ما اضافه شده‌اند که همگی آنها پای کار خواهند بود.

زکی پور و خسرو حیدری را نداریم

ما این بازیکن را در اختیار نداریم و آرمین سهرابیان نیز در دفاع چپ و وسط می‌تواند برای ما بازی کند. من اعتقاد دارم بازیکنان جدید باید پلکانی به ترکیب تیم اضافه شوند مگر آنکه با شرایط تیم‌های بزرگ آشنا باشند. هم یعقوب کریمی و هم آرمین سهرابیان در پست دفاع چپ در تیم ما حضور دارند و در سمت راست خسرو حیدری هفته گذشته با آسیب‌دیدگی کشاله روبه‌رو شد و برای اینکه مصدومیت کهنه ۳ سال قبل دوباره سراغ او نرود به این بازیکن را به مدت یک هفته استراحت دادیم و ان‌شاءالله او از اواسط هفته آینده در تیم ما خواهد بود.

استارت پادوانی و اسماعیلی 

پادوانی و اسماعیلی کارشان را با ما شروع کردند و خیلی خوشحالم که امروز کادر پزشکی تیم ملی یک فیلم از وضعیت ابراهیمی برایم فرستاد که او این روزها خوب تمرین می‌کند و اگر ابراهیمی برگردد توان تیم ما دو چندان می‌شود. پادوانی هم بازیکنی است اگر در کنار پژمان منتظری باشد پرستیژ تیم ما را بالا خواهد بود و من معتقدم وقتی یک مربی ۲ مدافع وسط پا به توپ داشته باشد انگار که دو شماره ۶ با قدرت در ترکیب تیمش خواهد داشت.

 هواداران فردا حمایت کنند

تراکتورسازی در چند سال گذشته مسیر رو به جلوی استقلال را تغییر داده و مستحکم بازی کرده است. سال گذشته هم روی کم حوصله گری و ناشی گری بازیکنانمان جریان بازی عوض شد. ما به مسیر رو به جلو نگاه می کنیم. از هواداران می خواهم فردا ما را تنها نگذارند و احتمالا هواداران تبریزی هم مهمان ما هستند. به دو دلیل باید محکم بازی کنیم. اول اینکه اولین پیروزی را بدست آوریم و دوم اینکه نوار پیروزی های اخیر تراکتورسازی را از بین ببریم.

قائدی بازیکن 90 دقیقه ای نیست

در حال حاضر نه. ما با قائدی کار بدنسازی کامل هم نمی کنیم. مهدی قائدی و حسین حیدری و چند جوان دیگر می توانند به ما کمک کنند. قائدی از هفته 4-5 به بعد می تواند به ما کمک کند. قائدی هفته قبل دفعه اولش بود که ورزشگاه آزادی را می دید. او روند خوبی داشت ولی من توقعم بیشتر بود چون در تمرینات و بازی های تدارکاتی خیلی بهتر هم بود. او می تواند از ستاره های فوتبال ما شود. وظیفه او تنها استراحت، تمرین و خورد و خوراک است.

تهدید سرخ آبی ها از سوی AFC؟

 امکان ندارد که تلاش مدیران استقلال و پرسپولیس به تنهایی بتواند کاری کند. ما و پرسپولیس به شدت بدهکار هستیم. فقط دولت می تواند ورود کند و دولت با یک مصوبه می تواند مشکل را حل کند. یک جا باید این مشکلات تمام شود. ما و پرسپولیس هرسال با ترس ول رز کار را شروع کرده ایم. مدیریت ها جابه جا می شود و هیچ مدیری نمی تواند این ارقام را پرداخت کند چون خیلی ارقام بالاست و به آنها سود هم می خورد. بازهم از مسئول مالیاتی کشور بابت اقدام اخیرشان در حال مشکل مالیاتی تشکر می کنم. گر اسپانسرهای ما به ما کمک نکنند، ما هیچ پولی نداریم. به نظرم شخص آقای وزیر می توانند با ورود به این قضیه آن را حل کنند. یک عده هم پیدا شده اند که داخلی ها را به شکایت از استقلال به خارج از کشور تحریک می کنند. خطر جدی است. اگر دولت ورود نکند یک آسیب سخت می خوریم. الاتحاد عربستان را پارسال AFC از لیگ قهرمانان کنار گذاشت. تاثیر بسیار منفی است. وقتی یک منابع مالی برای استقلال و پرسپولیس می آید، می مانید به طلبکاران این پول را بدهید یا بازیکنان فعلی. اگر لطف آقای تقوی نژاد نبود سال گذشته نمی توانستیم به دلیل مشکلات مالی به خارج از ایران برویم. ما مدام نگران هستیم.

سوال از منصوریان؟

می پرسیدم که آرزویت برای باشگاه چیست و من به شما می گفتم که تمام حوزه ها مشکل دارند. اگر مسئولان ورزشگاه آزادی به ما امروز زمین نمی دادند، تیم قهرمان آسیا زمین تمرین نداشت. کسی نمی داند ما رختکن و زمین خوب نداریم. تا خرخره بدهکاریم. اینها درد است. من هم دوست دارم تیمم یک زمین خوب و با امکانات بدنسازی داشته باشد.

۳ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-10 15:22:00
نظر دهید

۱۳ نظر
ناشناس
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
منصوریان یک مدیره ببینید کلی بازیکن داشتند میرفتند پرسپولیس منصوریان آوردشون استقلال حالا هم با این حرف ها تماشاگران بیش تری در ورزشگاه حضور پیدا می کنند البته اگه سال پیش اینا رو میگفت تاثیرش بیش تر بود
۲ ۱
حسین
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
خودتم فهمیدی چی نوشتی؟
۶
محمد
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
لازم نکرده این مردک مضحک شومن راجع به پرسپولیس اظهار کنه.
در کنفرانس خبری هم راجع به تیم خودش صحبت کنه و پرسپولیس رو با استقلال جمع نبنده . چندش آور و باعث کسر شان است که این دلقک پرمدعا اسم پرسپولیس را بیاورد ، حتی اگر دهنش را آب کشیده باشد .
،
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۸
اینو باید بالگد انداخت بیرون به قران این فصل ننگی ببار بیاره که تو تاریخ باشگاه تاج ثبت شه
محمد
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۳
1- منصوریان غیر از اینکه با نتایج بد، تیم را در کورس عقب می اندازد در واقع با همین نتایج بد، عامل اصلی روحیه گرفتن رقیب ویژه ما یعنی پرسپلیس است
2- به نظرم اگر قرمزها مجسمه منصوریان را بسازند عجیب نیست بعد از حدود 16 سال بحران از زمان آمدن این بابا به آرامش رسیده اند منصوریان بعد دو هفته حداکثر میتوانسته 6 امتیاز عقب بیفته که 5 امتیاز عقب افتاده یعنی موفقیت کامل در ایجاد حداکثر افتضاح
3- واقعا این بدترین جنسی که در تاریخ 70 ساله استقلال به تیم تحمیل شد طبعا رسانه های رقیب مثل نود و خبرورزشی تلاش شون جلوگیری از کنار رفتن این "نعمت تاریخی" است فرصتی که در گذشته نبود و در آینده هم
۲
سیاوش
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۲
دم ات گرم که وقتی از مشکلات صحبت می کنی هوای پرسپولیس رو هم داری و تاکید می کنی که این مشکلات مربوط به هر دو باشگاه هستش و همیشه میگی که هر دوی این باشگاه ها باید قوی باشند . دو سال پیش هم که در نفت بودی از استقلالی ها خواستی که برای تشویق پرسپولیس در بازی آسیایی به ورزشگاه آزادی برن .
۲
یادمه بعد از شایعه کسر شش امتیاز در فصل پیش
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
مصاحبه کرد و گفت خبرهای خوبی بدست ما رسیده است که ممکن سال ۹۶ را برای استقلال رویایی کنه :)))


فک نکنم شش تایی شدن منظورش بوده.
۴
بهداد
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۳
راست ميگه دمت گرم كه اس دق لالو ول نميكني
مهدی
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
منصوریان گفته اگر امید ابراهیمی برگردد توان تیم دو برابر میشود..وقتی یک مربی نادان باشد این حرف را میزند در دو بازی استقلال یک گل آنهم از پنالتی خورده پس مشکل دفاع نیست مشکل نداشتن تاکتیک و برنامه در خط حمله و بیرون گذاشتن سجاد است.
۴
منصف
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۱
آقاي منصوريان سرمربي محترم تيم رقيب ازت خواهش ميكنم دست از اين حرفات بردار آيا واقعاً نميدوني با اين حرفت داري چه فشاري رو به اين بچه ١٧ ساله وارد ميكني؟! اين بازيكن نشون داد كه ميتونه در آينده جزو خوبهاي ايران بشه البته اگه شما و امثال شما با اين مصاحبه هاتون بذاريد
۷ ۱
دقیقا..
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
اگه یه کم فهم و شعور داشت این حرف رو نمیزد
۲
مجید۱
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۱
اگر این بازی یعقوب کریمی دفاع چپ باشه،استقلال به ... میره، یا سهرابیان رو بزاره،یا جنازه زکی پور بازی کنه،اگه یعقوب بازی کنه،میره جلو کریس رونالدوبازی در میاره،تک روی میکنه،توپ رو لو میده،بعد موقع عقب برگشتن هم واسش بایستی تاکسی بگیرن تا جنازش برسه سمت چپ
۷
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۱
اینقدری که این کچل جماعت کیسه کش رو گول زده شیطون ادم ها رو گول نزده خخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر