فهرست
عرب: هت‌تریک قهرمانی حق پرسپولیس است
عرب: هت‌تریک قهرمانی حق پرسپولیس است

عرب: هت‌تریک قهرمانی حق پرسپولیس است

آی اسپورت – ایرج عرب که دیروز مصاحبه عجیبی با ایسنا انجام داده بود امروز با سایت باشگاه پرسپولیس صحبت کرده است. او در مصاحبه دیروزش درباره وضعیت سخت خودش در باشگاه گلایه کرده بود. اما مصاحبه امروزش حاوی نکات دیگری است:

به هت‌تریک قهرمانی فکر می‌کنیم

همه می‌دانیم چه شرایط حساسی را در پیش داریم. در باشگاه و تیم همه عوامل و بچه‌ها هم قسم شده‌اند تا آنچه حق پرسپولیس و هوادارانش است را به دست آورند. طبیعی است که رقبای ما این را نمی‌خواهند ولی ما دست به دست هم می‌دهیم تا با همدلی و تلاش مضاعف به هت‌تریک در قهرمانی دست پیدا کنیم. به کار برای پرسپولیس و هوادارانش افتخار می‌کنم. این جا پرطرفدارترین تیم آسیا است و مدیریت در آن و خدمت به آن نیز جزو افتخارات بزرگ کاری من خواهد بود.

در رقابت با استقلال موفق‌تر بوده‌ایم

منظور من در آن صحبت‌ها این بود که استقلال هم مثل ما دولتی است. مشکلاتی شبیه به یکدیگر داریم که در گیر و دار با آنها هستیم. وگرنه رقابت‌مان که همیشه به قوت خودش باقی و نمونه‌اش دربی است. من خوشحالم که در این رقابت بهتر عمل کرده و موفق بوده‌ و شادی را به هوادارانمان هدیه داده‌ایم و نظر آنها را جلب کردیم.

وزیر مصمم به واگذاری است

جلسات خوبی در این ارتباط داشته‌ایم. آقای وزیر مصمم به اجرای این مسئله است. در نهایت تنها راه برون رفت فوتبال از وضعیت فعلی خصوصی‌سازی به شکل واقعی، حساب شده و درست آن است. به این منظور مهم است بستری فراهم آید که بخش خصوصی با مشاهده تجربه‌های فعلی همانند باشگاه‌های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز علاقمند به انتقال بخش بیشتری از سرمایه خود به این حوزه شود و افراد بیشتری هم ورود کنند.

باید مراقب باشیم

روزهای حساسی را پیش رو داریم. بدون تردید تلاش خواهد شد تمرکز ما بر هم زده شود. باید مراقب باشیم و تمرکز خود را حفظ کنیم. با این حال افتخار هت‌تریک قهرمانی، حق این پرسپولیس و هوادارانش است و طبیعی است که نقش داشتن در پرسپولیس باعث غرور و افتخار می‌شود.

۱ ۳  
آی اسپورت
2019-05-14 10:12:00
نظر دهید

۳ نظر
....
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۰
تو کی هستی مگه داری از دست رنج مدیرهای قبلی واسه خودت پوز میدی تو مگه پاسبون وزارت ورزش نبودی و اون کسی که بند قلادت تا دیروز دستش بوده مگه همه کاری نمیکنه مردم کور نیستن دیگه لطف کن خفه شو
۳
Saeed
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۳
بابا دیگه تشت رسوایی تون چپه شده قهرمانی لیگ شط بند آباد حق شماست
۲
Asqar
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۴۴
هر فاسدی حق خودش را قهرمانی وریاست و.... می‌دونه مشخصه چقدر حق دارین!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر