فهرست
خلیل‌زاده: از داخل می‌خواستند محروم شویم!
خلیل‌زاده: از داخل می‌خواستند محروم شویم!

خلیل‌زاده: از داخل می‌خواستند محروم شویم!

آی اسپورت - اسماعیل خلیل زاده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره روند حل مشکل پرو پییچ توضیحاتی داد. خلیل زاده در این باره گفت: «خوشبختانه پرونده پروپیچ بسته شد و ما توانستیم پول را از نامه‌ای که مهدی تاج به باشگاه استقلال داده بود و ما را به فیفا معرفی کرده بود به حساب بازیکن سابق استقلال بریزیم. با توجه به تحریماتی که آ‌مریکا نسبت به ایران انجام داده بود و حساب‌های ارزی و غیرارزی ما دچار مشکل بود یک کار بزرگ  توسط باشگاه استقلال انجام شد و به اعتقاد من این کار یک اقدام بی‌نظیر از نظر سیاسی و ورزشی بوده که برای اولین بار اتفاق افتاده است. انشاءالله با همین شیوه بتوانیم مطالبات فدراسیون فوتبال را هم دریافت کنیم.»

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین با اشاره به اینکه پرونده‌های دیگر استقلال را هم از همین شیوه پیگیری خواهند کرد گفت: «متاسفانه از داخل کشور تلاش‌های زیادی می‌شد که ما محروم شویم و اگر یادتان باشد من در تلویزیون اشاره کردم که این اتفاق نخواهد افتاد. خیلی از افراد به هواداران استقلال استرس وارد کردند ولی آنها اشتباه بزرگی مرتکب شدند. در حالی که ما باید با هم همبستگی داشته باشیم که این نوع مشکلات حل شود. برای رفع چنین مشکلاتی همدلی هیات مدیره نیاز است و پیگیری مدیرعامل باشگاه جناب آقای فتحی و همچنین خطیر معاون این باشگاه قابل ستایش است.» 

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-07-19 12:40:00
نظر دهید

۳ نظر
ناصر
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۹
حل شدن مشکل استقلال بیشتر خبرسازی مدیران باشگاه است. نامه فیفا به کس تنها جهت اطلاع به کس بوده است که تائید کرده استقلال در حساب فیفا پول دارد اما بعلت تحریم به آن دسترسی ندارد.
هیچ بحثی از این نشده که فیفا پول بازیکن را بدهد چون خلاف تحریم هاست و درگیری فیفا با امریکا. حالا کس می تواند بپذیرد و مهلتی بدهد برای حل مشکل، یا نپذیرد و جریمه های استقلال به شکل تصاعدی وضع شود. تقریبا با اطمینان می شود گفت کس در همین مرحله اول جریمه ای را به لحاظ تخلف استقلال منظور خواهد کرد. حال ممکن است این جریمه حکم حداکثری در مرحله ی اول مانند بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات نباشد.
۴ ۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتاییا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۴۲
توئیت وکیل پروپییچ: "اطلاعاتی مبنی بر این که فیفا طلب پروپئیچ را پرداخت می‌کند به دستم رسیده است اما محرومیت نقل و انتقالاتی همچنان پابرجاست تا این که پول پرداخت شود. پرونده زمانی بسته می‌شود که بازیکن تمام پولش را بگیرد."
اهواز آبی
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۷
چرا نامه رو منتشر نمیکنید؟! فیفا نمیتونه پولی پرداخت کنه چون پول فیفا توی قفسه کمد نیست توی بانکه، بانکها نمیتونن به بانکها و حسابهای ایرانیان پولی واریز کنن به این راحتی، تحریم هستیم و احتمالا این موضوع به طرز وحشتناکی مایه رسوایی خواهد شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر