فهرست
بند قرارداد برانکو؛ تسویه با کادر فنی
بند قرارداد برانکو؛ تسویه با کادر فنی

بند قرارداد برانکو؛ تسویه با کادر فنی

آی اسپورت - قرارداد برانکو ایوانکوویچ دارای بند مهمی است که کار باشگاه پرسپولیس را برای تسویه با این مربی سخت می‌کند. باشگاه پرسپولیس این روزها سخت به دنبال راهی برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ که گفته می شود مبلغی در حدو ۴۰۰ هزار یورو است، بوده اما مشکل اینجاست که با این مبلغ هم این مشکل حل نمی‌شود. در اینکه برانکو تا زمانی که پولش را نگیرد به ایران باز نخواهد گشت تردیدی وجود ندارد اما ماجرا از این قرار است که مطالبات ۳ دستیارش هم باید پرداخت شود تا آنها هم به همراه برانکو راهی ایران شوند.

یکی از بندهای قرارداد برانکو با مدیریت وقت باشگاه پرسپولیس (حمیدرضا گرشاسبی) این است که پرداخت دستمزد قرارداد دستیاران برانکو تاثیر مستقیم در قرارداد این مربی با پرسپولیس دارد و به نوعی به هم وابسته است. در چنین شرایطی باشگاه پرسپولیس مجبور است پول زیادی برای حفظ برانکو و دستیارانش فراهم کند. پرسپولیسی‌ها باید تا دوشنبه هفته آینده این کار را انجام دهند درغیر این صورت باید به فکر سرمربی دیگری باشند.

 

خبر آنلاین 

۳ ۴  
آی اسپورت
2019-06-10 11:11:00
نظر دهید

۴ نظر
.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۰۵
منظور دلال اینه که‌ پول داداش کچلش را هم‌از لنگیها تلکه کنه
۱ ۱
...
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۱۲
حداقل داداش برانکو یه مدرک داشت شوفر که دوسال پسر بیسوادش ور به کیسه کشای بی عقل قالب کرده بود خخخ
۱
فرهاد
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۹
به نظرمن پرسپولیسیها بجای تمدید قرارداد با برانکو سریع تر قرارداد فغانی را تمدید کنند بعد یک مربییک میلیاردی بیاورند کلی در ارز صرفه جوییمی شود همان نتیجه را هم در بر دارد
۱ ۱
.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۱۳
افرین شله هم باید تمرکزش رو بذاره رو گزهای مغزدار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر