فهرست
میزان پرداختی گرشاسبی به برانکو چقدر بود؟
میزان پرداختی گرشاسبی به برانکو چقدر بود؟

میزان پرداختی گرشاسبی به برانکو چقدر بود؟

آی اسپورت - بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس، خبرها و شایعات زیادی در مورد عدم توجه سه مدیر پیشین این باشگاه نسبت به مطالباتش به وجود آمد.

این طور گفته می‌شد که حمیدرضا گرشاسبی، ایرج عرب و پس از او، محمدحسن انصاری‌فرد هرگز تلاشی برای تسویه حساب با این مربی کروات نداشتند آن هم در شرایطی که برانکو در عرض چهار سال، پرسپولیس را دگرگون کرد و از تیم بی‌جان و ناامیدی که از حمید درخشان تحویل گرفته بود، یک مدعی بزرگ و جذاب ساخت.

با این حال، شایعاتی مطرح بود مبنی بر اینکه سه مدیر یاد شده، اصلا تمایلی به تسویه حساب با برانکو نداشتند. مثلا شنیده می‌شد عرب خودش تصمیم به حذف برانکو گرفت یا انصاری‌فرد به دنبال دریافت تخفیف ۷۰ درصدی بود و البته گرشاسبی در تمام دوران مدیریتش، حتی یک دلار هم به برانکو پرداخت نکرد.

برانکو در تازه‌ترین مصاحبه‌اش، به شفاف‌سازی بابت این موضوع پرداخت و برای اولین بار اعلام کرد در زمان مدیریت گرشاسبی، ۳۰۰ هزار دلار از بدهی‌ها را دریافت کرده و این طور هم نبوده که گرشاسبی، دست او را خالی بگذارد.

با توجه به صحبت‌های برانکو، حالا راحت‌تر می‌توان ادعای گرشاسبی مبنی بر پرداخت بخشی از پول به این مربی کروات را باور کرد. البته این تنها بخش خواندنی مصاحبه با برانکو نیست.

 

خبر ورزشی 

۶    
آی اسپورت
2020-10-31 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر