فهرست
کوتینیو به سیم آخر زد؛ می‌خواهم بروم
کوتینیو به سیم آخر زد؛ می‌خواهم بروم

کوتینیو به سیم آخر زد؛ می‌خواهم بروم

آی‌اسپورت- داستان علاقه فیلیپه کوتینیو به کاتالان‌ها هر روز وارد  فاز پیچیده‌تری می‌شود. در حالی که بارسلونا مبلغ پیشنهادش را تا 150میلیون یورو بالا برده اما مدیران لیورپول و یورگن کلوپ هنوز با جدایی هافبک برزیلی موافقت نکرده‌اند. کوتینیو از تابستان گذشته مورد توجه مسئولان این باشگاه قرار گرفت اما 3پیشنهاد رسمی باشگاه کاتالانی رد شد. آخرین پیشنهاد بارسلونا در تابستان 130میلیون یورو پول نقد و 20میلیون یورو پاداش بود که باز هم رد شد.  

حالا اختلافات ستاره برزیلی با لیورپول به قدری بالا گرفته که از یورگن کلوپ خواست نامش را در فهرست مسابقه با بارنلی قرار ندهد و کمردرد را بهانه کرده است. بعد هم در رختکن به طور ضمنی به هم‌تیمی‌های گفته انگیزه‌ای برای بازی در لیورپول ندارد. چند روز قبل هم اشتباه یک فروشگاه نایک در شرق آسیا شایعات پیرامون پیوستن کوتینیو به بارسلونا در ژانویه را قوی‌تر کرد اما یورگن کلوپ در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل برنلی، دوباره جدایی کوتینیو را رد کرد. در صورت پیوستن کوتینیو به بارسلونا او نمی‌تواند برای این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود و از سوی دیگر کاتالان‌ها در لالیگا هم وضعیت خوبی دارند و نیازی به حضور کوتینیو احساس نمی‌شود. گزارش یکی از رسانه‌های اسپانیا در روز سه‌شنبه حاکی از آن است که کوتینیو به مسئولان لیورپول اعلام کرده که دیگر نمی‌خواهد با پیراهن این تیم به میدان برود.

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-01-03 12:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
come on couti.. we are awaiting of yo such a long time.. now is the time! messi paulinho and suarez are waiting for you. welcome to azul grana
۱
احمد
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۷
بشینید تا علف زیر پاتون سبز شه مستر
Sina
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
چه سیریشیه این لیورپول بابا نمیخواد بمونه زور ک نیست !!!
حالا شما چندصد ساله قهرمانی نداشتین الانم نمیتونین با وجود پپ چیزی بشین بذارین بازیکن بره پیشرفت کنه چقد شما سیریشین
۲
احمد
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۵
آفرین به لیورپول.. تا ۲۰۲۲ قرارداد داره و لیورپول مالکشه.. تو انگلیس هم خدا رو شکر رقم فسخ قراداد ندارن..
امیدوارم نفروشن ولی اگر هم خواستن بفروشن زیر ۲۰۰ تا ندن..
۱
احمد
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
تو نقل و انتقالات تابستانی هم تقریبا هر روز میگفتن که کوتینیو میره و لیورپول موافق کرده و بیست جور رقم موافقت میگفتن. آخر مدیر لیورپول گفت که فقط یه ایمیل از بارسا دریافت کرده که بلافاصله رد کردن..
امیدوارم بتونن ثابت کنن بارسا غیرقانونی با بازیکن مذاکره کرده و یه بلای حسابی سر بارسا بیارن. اون موقع که کوتینیو تو اینتر ذخیره بود چرا سراغش نمیومدن؟ حالا که تو لیور ستاره شده لاشخورا دورش جمع شدن..
خود بارسا لاماسیا رو داره من نمیدونم چرا سراغ ستاره های تیم های دیگه میره.. گند زدن به فوتبال..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر