فهرست
جای خالی بزرگ در دربی: کمال بی‌مسئولیتی
جای خالی بزرگ در دربی: کمال بی‌مسئولیتی

جای خالی بزرگ در دربی: کمال بی‌مسئولیتی

آی اسپورت - «من کارگر پرسپولیسم و به کارگر بودنم افتخار می‌کنم.» بازیکنی که خودش را کارگر پرسپولیس می‌نامید، مسئولیت‌ترین بازیکن تیم برانکو در این سال‌ها بود. بازیکنی که هر دقیقه و هر لحظه از بازی، در جایی که باید حضور داشت. با این وجود، یک لحظه خودخواهی کافی بود که کمال، عمیق‌ترین ضربه را به تیم محبوبش بزند.

کامیابی‌نیا نیم فصل دوم، تنها بازیکن بدون جانشین پرسپولیس محسوب می‌شد. بازیکنی که می‌دانست در نبودش، برانکو هیچ بازیکنی برای پست هافبک دفاعی در اختیار نداشت. هافبک دفاعی محبوب برانکو، در دقایق پایانی بازی با تراکتورسازی که تیمش سه گل جلو بود، با کمال بی‌مسئولیتی را نشان داد و بخاطر درگیری با حاتمی دربی را از دست داد.

پرسپولیس همیشه برنده، بدون کمال و بدون هافبک دفاعی روز سختی را در دربی تهران پشت سر گذاشت. برای اولین بار در ورزشگاه آزادی باخت، رکورد نخوردن بیشتر از یک گل در هیچکدام از بازی‌هایش را از دست داد و شکست تلخی در دربی خورد. بعد از دو فصل حضور موفق در پرسپولیس، کامیابی‌نیا زمان بدی را برای بی‌مسئولیتی انتخاب کرد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-02-12 17:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
SS
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۶
چطوري سه تا خوردي؟
۳
حبیب
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۴
کار سید جلال و رحمتی مثل کار نوازی و استیلی در دربی جنجالی بود بابد 6 ماه محروم بشند. والسلام
از فرزاد حاتمی بسیار ممنونیم که با حرفه ای گری باعث اخراج کمال شد.
از کی روش میخواهیم برای ضربه زدن به برانکو 11 پرسپولیسی به تیم ملی دعوت کنه و تمرین پرسپولیسو تعطیل کنه و فقط یکی دو تا شونو بازی بده.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر