فهرست
وقتی گره‌ها با پای ترابی باز می‌شود
وقتی گره‌ها با پای ترابی باز می‌شود

وقتی گره‌ها با پای ترابی باز می‌شود

آی اسپورت - بدون شک مهدی ترابی تا اینجای فصل آماده‌ترین، مؤثرترین و بهترین بازیکن پرسپولیس بوده است و کالدرون باید مدیون او باشد. ترابی در بازی با پارس گل سه امتیازی زد، در دربی پاس گل داد، مقابل پیکان موفق به گلزنی شد، در اهواز یک پنالتی سه امتیازی را گل کرد و در فولادشهر با دو گل ستاره تیمش بود تا نوبت به تیم جلالی برسد.

ترابی در بازی با گل گهر سیرجان و در شرایطی که حریف اجازه خلق موقعیت به پرسپولیس را نمی‌داد و با تجمع در زمین خودی و دفاع فشرده تمام روزنه‌ها را بسته بود با شلیکی تماشایی یکی از زیباترین گل‌های فصل را به نام خود ثبت کرد و گره از کار تیمش گشود تا مورد تمجید مجید جلالی سرمربی‌ای که به او در سایپا میدان داده بود قرار گیرد.

ترابی که در بیشتر بازی‌های این فصل پرسپولیس بهترین بازیکن تیمش بوده در شرایطی سرخ‌ها را به سمت پیروزی می‌کشاند که خط میانی این تیم در بسیاری از بازی‌ها برای خلق موقعیت مشکلاتی جدی داشته اما شماره 9 ملی‌پوش با خلاقیت و شوت‌هایش گره از کار تیمش باز کرده است.

ترابی برای چندمین بار در این فصل بهترین بازیکن دیدارهای تیمش شد تا نشان دهد گوهر تیم کالدرون در این فصل بوده و بدون او حتماً این پرسپولیس با مشکلات عدیده‌ای در جمع کردن امتیازها مواجه می‌شد اما به لطف درخشش ترابی حالا پرسپولیسی که خیلی‌ها از آن ناامید شده بودند به جمع مدعیان قهرمانی برگشته و می‌تواند دوباره به صدر جدول باز گردد.

نکته جالب اینکه ترابی غیر از تأثیرگذاری در جریان بازی و گل‌هایی که ساخته در حال حاضر بهترین گلزن پرسپولیس به حساب می‌آید در حالی که بیشتر مسابقات در نقش یک هافبک کناری به میدان رفته است. ترابی همچنین به عنوان یک هافبک جایگاه مناسبی در جدول گلزنان پیدا کرده و تنها یک گل از مهاجمانی مثل مغانلو و قائدی عقب است تا در نقش مدعی آقای گلی هم خودی نشان دهد.

با وجود این ترابی آماده پرسپولیسی‌ها امیدوارند بازی‌های باقیمانده تا قبل از تعطیلات نیم فصل را هم با موفقیت پشت سر بگذارند چرا که او متخصص باز کردن گره در خط میانی است و یک تنه بار تهاجمی تیمش را به دوش می‌کشد.

۳    
آی اسپورت
2019-12-12 23:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر