فهرست
گزارشگر مصری در جشن صعود چه گفت؟
گزارشگر مصری در جشن صعود چه گفت؟

گزارشگر مصری در جشن صعود چه گفت؟

آی اسپورت – تیم ملی مصر با گل محمد صلاح در دقیقه ٩٢ موفق شد به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه صعود کند، مصر که با گل صلاح از کنگو پیش افتاده بود در دقیقه ٨٨ دروازه اش را توسط آرنولد بوما باز شده دید تا همه چیز این پیروزی عجیب و غریب بشود. مصر که از این گل بدهنگام جانخورده بود به حملات ادامه داد تا مدافع تیم حریف روی  بازیکن تعویضی مصر مرتکب خطا شود و داور نقطه پنالتی را نشان بدهد، پنالتی منجر به گلی که در دقیقه 90+4 مصر را جام جهانی برد.

مهمت شلبی گزارشگر 73 ساله مصری با صدای بم و استثنایی‌اش پنالتی حساس صلاح و لحظات بعدش را با این کلمات گزارش کرد. حس و حال و اشک و بغضی که اگر نبود، این گل و این صعود ارزشی این چنین پیدا نمی‌کرد. گزارش زیبا و فوق العاده  گزارشگر مصری را از لحظه پشت توپ ایستادن صلاح با هم مرور می‌کنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم، بسم الله الرحمن الرحیم...  محمد صلاح و اشک‌ها (منظور گزارشگر اشک تماشاگران است که توسط کارگردان تلویزیونی به تصویر کشیده می شود)

محمد صلاح! محمد صلاح!... یا رب، یا رب صلاح را کمک کن ( محمد صلاح در این لحظه با یک ضربه محکم توپ را وارد دروازه تیم کونگو می‌کند، گلی که مصر را بعد از ٢٨ سال به جام جهانی می‌رساند)

محمد صلاح
محمد صلاح

الله اکبر، الله اکبر... خدارا صد هزار مرتبه شکر (گزارشگر از شدت خوشحالی همپا با تماشاگران و بازیکنان اشک می ریزد)

الله اکبر، خدا را شکر، خدا را شکر....  میلیون‌ها هواداران خوشحالند، خدایا شکر

بابت خوشحالی میلیون‌ها مصری... بله کشورمان، بله عشقمان، بله زندگی ما!

من می‌دانم همه شما دارید گریه می‌کنید، من می‌دانم فوتبال است و همه چیز دارد، آرزوی ما، احساسات ما و خوشحالی ما در هر جایی که هستیم، معذرت می‌خوام بابت این صدا، من یکی از شما هستم و احساسات و خوشحالی شما را وصف می‌کنم. من می‌دانم مصر چقدر در دنیا محبوب است، من همه چیز را می‌فهمم.

۱۵ ۱۰  
آی اسپورت
2017-10-09 13:36:00
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۲
ای کاش فوتبال ما هم از شر دو تیم فاسد که قبلا از پنجره نقل و انتقلات محروم شده بودند با اون هواداران لات آسمون جلش خلاص بشه تا شادی واقعی ناشی از فوتبال پاک رو احساس کنیم!
۵ ۲
...
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
تیمهای اصفهانی با پول مفت صنعت که باهاش بازیکنها رو اغوا میکنند و تراکتور مفت خور بازیکن دزد فاسد نیستند نععع؟ تا کور شود هر آنکه نتواند دید! مشکل این حکومته که حاضر نیست این دو لقمه چرب و نرم رو بده دست هوادارانش تا اداره کنند!
۶
فرهاد
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۰
و تا کور شود هر انکس که نتواند موفقیت تیم های اصفهانی را ببیند تیم های اصفهانی باندازه جریمه های شما هم پول خرج نمی کنند ولی 4 برابر شماها افتخار دارند هر وقت رفتید فینال اسیا بیا برای تیم های اصفهانی کری بخوان
فری
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
نصف ترجمتون هنوز ترجمه میخواست که!
۲
حسین
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۴
مصر تو دنیا محبوب است ؟؟؟؟!!!! جوک نگو عرب ...
۲ ۲
سعید
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۴
بیسواد برو تاریخ بخون. مصر یک کشور استثنایی هست
محسن
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
اگر در مغز شما جور دیگری فرو کردند،مشکل از کم سوادی و عدم مطالعه شماست،البته تقصیر نداری،کل تاریخ و تمدن .... در ایران اتفاق افتاده،آنهم در این سی چهل سال اخیر!!!! مرد حسابی،عالم و ادم ارزوشونه یک بار هم شده از مصر دیدن کنند.
۳
آزاد
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
بعد کودتا دل مردم مصر شکست!
خدایا شکرت خوشحال شدن.
۹
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۴
خوشحالی واقعی
و اینکه
فوتبال عین خود زندگی است.
۲
حسین
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۹
سعید و محسن الدنگ عربزده !!! بحث من سر تیم ملی این کشور بود و نه باستانی بودن و تاریخ این کشور !!!! کجای فوتبال مصر در دنیا محبوب هست ؟؟؟!! بهتر شما دو تا منبعد قرصاتون رو بخورید و بیاین اینجا افاضات کنید !!! باسوادان !!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر