فهرست
چالش پرسپولیس و آل‌اشپورت؛ ماجرای بیرانوند!
چالش پرسپولیس و آل‌اشپورت؛ ماجرای بیرانوند!

چالش پرسپولیس و آل‌اشپورت؛ ماجرای بیرانوند!

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس و شرکت آل‌اشپورت که البسه این تیم را تأمین می‌کند، در قرارداد خود دچار اختلاف شده‌اند. طبق قرارداد منعقد شده، شرکت آل‌اشپورت موظف به تأمین رایگان البسه پرسپولیس به مدت یک سال و پرداخت یک میلیارد تومان پول بود. قرارداد سال دوم نیز با 15 درصد افزایش در پرداخت مبلغ، به یک میلیارد و 150 میلیون تومان می‌رسد، اما طرفین قرارداد به مشکل خورده‌اند.

شرکت آل‌اشپورت معتقد است که باشگاه پرسپولیس باید 800 میلیون تومان جریمه پرداخت کند. علت این جریمه عمل نکردن باشگاه پرسپولیس به تعهداتی بوده که در قرارداد آمده است. در بخشی از این قرارداد آمده که تمام اعضای تیم پرسپولیس موظف به استفاده از البسه آل‌اشپورت در تمام بازی‌ها و تمرینات هستند و در صورت هر بار عدم استفاده از این البسه، مشمول 50 میلیون تومان جریمه می‌شود.

طبق بررسی‌های این شرکت، مشخص شده علیرضا بیرانوند در 12 بازی از البسه آل‌اشپورت استفاده نکرده که به ازای هر بازی 50 میلیون تومان، باشگاه پرسپولیس باید 600 میلیون تومان غرامت پرداخت کند. شرکت آل‌اشپورت مدارک و مستندات خود را در این زمینه برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرده است.

این در حالی است که بخشی دیگر از اجناس ارسالی برای باشگاه پرسپولیس قرار بوده در دبی و تهران تحویل این باشگاه شود. این اجناس برای تحویل در گمرک فرودگاه دچار مشکل شده و یک بار دیگر هم به دوحه قطر ارسال شده تا پرسپولیسی‌ها که اکنون در این کشور هستند، البسه خود را آنجا تحویل بگیرند. در این بین مبلغی حدود 200 میلیون تومان هم گمرکی این اجناس بوده که با 600 میلیون تومان جریمه، حساب باشگاه پرسپولیس به مبلغ 800 میلیون تومان می‌رسد.

در آن طرف باشگاه پرسپولیس تأکید کرده که شرکت آل‌اشپورت هم به بخشی از تعهدات خود عمل نکرده است. این تعهدات مربوط به کیت‌هایی بوده که ابتدای فصل باید به باشگاه پرسپولیس تحویل داده می‌شد. هرچند در این خصوص نیز شرکت آل‌اشپورت مدعی شده این مشکل به آنها ارتباطی نداشته و شرایط پروازی، باعث بروز مشکلات شده است. این موارد اختلافات دو طرف را افزایش داده و باید دید در این بن‌بست تکلیف قرارداد سال آینده پرسپولیس چه خواهد شد.

 

تسنیم 

۱    
آی اسپورت
2020-09-22 12:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر