فهرست
سرجیو: خوشحال نیستم که دو امتیاز داریم
سرجیو: خوشحال نیستم که دو امتیاز داریم

سرجیو: خوشحال نیستم که دو امتیاز داریم

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید از این که تیمش فقط دو امتیاز از سه بازی لیگ به دست آورده، خوشحال نیست. پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی تیمش با استقلال خوزستان صحبت کرد.

نیمه اول با پدیده خیلی بد بودیم

قطعا از این که در سه بازی فقط دو امتیاز به دست آورده‌ایم خوشحال نیستیم. من انسانی نیستم که به دنبال توجیه باشم ولی با شرایطی که ما داشتیم باید برای کسب امتیاز می‌جنگیدیم. کرار جاسم قراردادش را ثبت کرد و از این هفته به ما ملحق شد. بازیکن برزیلی یعنی بالوتلی آماده بازی در این هفته نیست. شرایط کرار در این زمانی که با ما بود از لحاظ روحی و روانی خیلی خوب نبود و برای بازی کردن او در بازی فردا باید تصمیم بگیریم. باز هم تکرار می‌کنم که مهم یازده نفر ابتدایی تیم نیست. ما بازیکنان جوانی داریم که نشان داده‌اند هر وقت وارد زمین شوند می‌توانند کمک حال ما باشند. باید طوری باشد که وقتی بازی را شروع می‌کنیم با شیوه مناسبی به دنبال سه امتیاز باشیم. باید به هواداران ثابت کنیم که نیمه اول بازی با پدیده کاملا اتفاقی بوده است. ما نیمه دوم پیشرفت کردیم ولی نیمه اول نشان دهنده کیفیت بازی و بازیکنان ما نبود. ما باید بازی را محکم شروع کنیم تا به هواداران‌مان و حتی خودمان اعتماد به نفس بدهیم و برای کسب سه امتیاز بجنگیم.

 خریدهای تازه‌تر

ما استقلال خوزستان را آنالیز کردیم. آنها در این اواخر خیلی خوب شده‌اند و بازی خیلی خوبی در مقابل پرسپولیس انجام داد ولی ما باید برای کسب سه امتیاز بجنگیم. یک بازیکن مصدوم داریم که امروز عصر مشخص می شود به بازی می‌رسد یا نه. ما بازیکن محرومی نداریم. محمد قریشی؟ خیلی واضح بگویم که ما به یک دفاع وسط نیاز داریم. قریشی سه روز است که با ما تمرین می‌کند. او در چند روز آینده هم با ما خواهد بود و ما در مورد ماندنش در تیم تصمیم گیری می‌کنیم. علی قربانی؟ او در ابتدای فصل جز گزینه‌های من بود و با هم صحبت هم کردیم اما الان وقت آن نیست که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. سوارز؟ ما پیشرفت را در این چند هفته در کار او دیدیم. او سال قبل در لیگ رومانی بوده است. بعضی بازیکنان خیلی سریع با شرایط تطبیق پیدا می‌کنند و بعضی هم دیرتر به سازگاری می‌رسند. امیدوارم او با شرایط سریع‌تر سازگاری پیدا کند و فوتبال بهترش را به ما نشان بدهد. او در حال پیشرفت است اما من فکر می‌کنم مشکل اصلی او به شخصیت او برمی‌گردد که خیلی خجالتی است. همیشه در خانه و جاهای دیگر ساکت و گوشه گیر است. من او را با بالوتلی مقایسه می‌کنم، او دو روز است که به اینجا آمده اما انگار چند ماه است که در اینجا حضور دارد. با همه صحبت می کند و شوخی می کند. اما سوارز از لحاظ شخصیتی با او کاملا متفاوت است. امیدوارم هواداران به او کمک کنند تا فوتبالش را به ما نشان بدهد.

هواداران شرایط ما را درک می‌کنند

حرف‌های من به این معنی نیست که سوارز مشکل روحی و روانی دارد و یا احتیاج به روانپزشک دارد. او یک شانس خوبی داشت تا در بازی با گسترش گلزنی کند و اگر آن گل را زده بود از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری داشت. این فوتبال است و همه باید صبر کنیم. امیدوارم که فردا جواب اعتماد ما را بدهد. می‌دانم که ما هواداران بسیار خوب و عالی‌ای داریم. امیدوارم که به ما کمک کنند. هواداران ما شرایط ما را درک می‌کنند. می‌خواهیم چهارمین بازی لیگ را انجام دهیم اما هنوز نتوانسته‌ایم هوادارن‌مان را از نزدیک ببینیم. با توجه به قمیت دلار کار برای مدیرعامل و هیات مدیره ما سخت شد ولی امیدوارم با کمک همدیگر از پس این مشکلات بربیاییم.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-08-16 20:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر