فهرست
«نفت بیمار» و «دکتر جراح»
«نفت بیمار» و «دکتر جراح»

«نفت بیمار» و «دکتر جراح»

 

آی اسپورت- سرانجام تلاش های یکی از عوامل باشگاه نفت به ثمر رسید تا اسپانسر جدید مشخص شود. یک شرکت خصوصی در زمینه تجهیزات دارویی و پزشکی که ریاستش با یک دکتر جراح است.

شرط این معامله از سوی اسپانسر جدید تنها پرداخت 16 میلیارد بدهی است که مسولان باید خودشان از این پول مشکل مالیات و مطالبات قبلی را برطرف کنند. گویا اسپانسر جدید به هیچ عنوان رقمی بیش از این پرداخت نخواهد کرد و اگر هم کسی شکایت کند ، او پاسخگو نیست.

اینکه این شرایط جدید چقدردر عمل به کار می آید مشخص نیست چرا که در باشگاه های دیگر هم شاهد این هستیم که هر وقت اعلام می کنیم بدهی ها پرداخت شده ، چند بازیکن و مربی ایرانی و خارجی شکایت    می کنند و مشخص می شود که پرونده های دیگری هم در راهند.

اینها را نگفتیم برای خالی کردن دل مدیران جدید. تنها به این اشاره کنیم که 16 میلیارد شاید کفاف پرداخت تمام تعهدات را ندهد. فقط همین مالک جدید در یک پرونده دو میلیارد به علی کریمی برای یک ماه کار بدهکار است. بدهی بازیکنان از دوره های قبل یک طرف ، بدهی های امسال یک طرف دیگر و بدهی تلنبار شده مالیاتی هم از طرف دیگر باعث شده تا کار برای ادامه حیات این باشگاه دشوارتر شود.

با این همه نفت بیمار و مدیر جراح در کنار هم شاید خبر خوشحال کننده ای باشد. کاش اداره مالیات و وزارت نفت همکاری کنند تا قصه جمع شود و دو ماه دیگر مالک جدید هم به مشکل نخورد. به طبیب جماعت بیشتر می شود اعتماد کرد. هم سرشان در حساب و کتاب است و هم اینکه می توانند همیشه روی کمک نهادهای مالی مهم حساب کنند.

۱    
آی اسپورت
2017-12-31 14:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر