فهرست
غرولند کی‌روش؛ دغدغه من همیشه از داخل ایران است‌!
غرولند کی‌روش؛ دغدغه من همیشه از داخل ایران است‌!

غرولند کی‌روش؛ دغدغه من همیشه از داخل ایران است‌!

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی ایران یک بار دیگر با طعنه و کنایه حرف زد و از مسئولان انتقاد کرد. آن هم در حالیکه دو روز دیگر تیم ملی باید در ازبکستان با تیم ملی این کشور بازی کند. صحبت‌های کنایه‌آیمیز کی‌روش را بخوانید:

*من هیچگاه دغدغه اصلی‌ام رقبای ما نبوده‌اند. این پارادوکس را همیشه داشته‌ام. دغدغه من همیشه از داخل ایران بوده است. مشکلاتی که در ایران داشته‌ایم و امیدوارم همه متوجه زنگ بیدار باش من شده باشند. احتیاج است که همه همدل برابر رقبای اصلی خود به میدان برویم.

*همه باید متوجه باشند که این بازی‌ها حکم جام جهانی را برای ما دارد. این یک زنگ بیدار باش است تا همه توجه‌شان را به تیم ملی متوجه کنند. رویای اصلی و هدف اصلی ما صعود تیم ملی به جام جهانی است. ما امیدواریم که برای اولین بار در تاریخ دوبار پیاپی به جام جهانی برویم و این وظیفه اصلی ماست و امیدواریم بتوانیم آن را اجرا کنیم. جام‌جهانی برای ایران در جولای ۲۰۱۶ آغاز شده است. آن عده‌ای که سعی می‌کنند که بگویند نمی‌بینند، باید بیدار شوند و این مسئله را ببینند. الان ما احتیاج داریم تا حمایت کامل از تیم‌ملی را داشته باشیم. عده‌ای می‌خواهند که نشان دهند جام‌جهانی برای ما در سال ۲۰۱۸ هست. این افراد می‌خواهند اندوه را به مردم القا کنند. افرادی که می‌خواهند ما به جام‌جهانی برویم باید امروز حمایت خود را اعلام کنند. ما نیازی نداریم که بعد از برد عده‌ای بیایند و در کنار تیم ملی عکس بگیرند. ما دو بازی مهم را انجام داده‌ایم و باقی راه مانده است. احتیاج داریم که این دوره زمانی را با حمایت کامل پشت سر بگذاریم.

*اما راجع به داور، شما بهتر است این گمانه‌زنی را ایجاد نکنید. نباید اخبار واهی از صحبت‌های ما ایجاد شود. ما هیچوقت درخواست نکردیم که داور تغییر پیدا کند. بعد از اتفاقات در استرالیا ما باید به AFC و شخص ویلیامز اثبات کنیم که مردم ایران، مردمی محترم هستند که به بازی جوانمردانه اعتقاد دارند. خیلی خوشحال می‌شویم بنجامین ویلیامز و سایر داوران را در ایران هم ببینیم تا ثابت شود مردم ایران عاشق فوتبال هستند و می‌خواهیم احترام دو جانبه را ثابت کنیم. بسیار خوشحال خواهیم شد طبق سنت ایرانی، وقتی ایشان برای قضاوت در ایران انتخاب شد، با دسته‌های گل به فرودگاه برویم، چون این رسم ایرانی‌هاست.

 

کد خبر:9402

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-10-04 12:08:00
نظر دهید

۲ نظر
Sina
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
بابا يكي اين مرتيكه مافييايي رو خفه كنه
۱
حمید
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
یکی هم باید تو و چروفوسورتونو خفه کنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر