فهرست
آنالیز: پرسپولیس-الاهلی، کدام سخت‌تر گل می‌خورد؟
آنالیز: پرسپولیس-الاهلی، کدام سخت‌تر گل می‌خورد؟

آنالیز: پرسپولیس-الاهلی، کدام سخت‌تر گل می‌خورد؟

آی‌اسپورت- در بازی یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم برای پرسپولیس و هم برای الاهلی گل نخوردن اهمیت زیادی خواهد داشت. به خصوص برای پرسپولیس در بازی فردا که میزبان محسوب می‌شود گل نخوردن مهم‌تر هم هست. مقایسه عملکرد دفاعی دو تیم نشان می‌دهد که پرسپولیس می‌تواند امید بیشتری برای کنترل مهاجمان حریف داشته باشد. آن‌ها در بازی‌های بیشتری کلین‌شیت کرده‌اند، کمتر به حریفان پنالتی داده‌اند و بازیکنانش در نبردهای بیشتری مشارکت کرده‌اند.

مشارکت آن‌ها با توجه به آن‌ها که پرسپولیس در اغلب بازی‌ها بیشتر از حریفانش صاحب توپ بوده نه ناشی از مشارکت بیشتر مدافعان بلکه ناشی از مشارکت کل تیم در توپ‌گیری و فشار سریع بازیکنان این تیم برای توپ‌گیری در زمین حریف است. نرخ موفقیت تکل‌ها و نبردهای پرسپولیس اگرچه تفاوت چندان معنادار نیست اما بهتر از الاهلی است. اما در نبردهای هوایی نرخ موفقیت بازیکنان الاهلی بیشتر از پرسپولیسی‌ها است. آمار بخش دفاعی دو تیم در جدول می‌تواند نشانه خوبی برای قیاس عملکرد دفاعی دو تیم در بازی‌های گذشته باشد.

الاهلی

پرسپولیس

 

9

8

گل خورده

1.1

1

میانگین گل خورده

2

4

کلین‌شیت

3

1

گل خورده پنالتی

127

151

تعداد تکل‌ها

67%

70%

نرخ موفقیت تکل‌ها

864

965

تعداد نبردها

52%

53%

نرخ موفقیت نبردها

232

259

تعداد نبردهای هوایی

53%

45%

نرخ موفقیت نبرد هوایی

۷ ۳  
آی اسپورت
2017-08-21 17:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
استقلال
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
پس بکش زیرش کار ساز نیست و برانکو مجبوره سیستم سال پیشو پیاده کنه نه این که بازی با فولاد و سیاه جامگان 2 گل پرسپولیسی رو هوا بود و پرسپولیس عین نفت بازی کنه و در ضمن طارمی شاید بتونه بیش تر پنالتی بگیره !!
۱
سام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
شما نگران نباش حداقلش با فوتبال مالکانه ... گونه 6 تا 6 تا نمیخوریم
۵
شاهین
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
با توجه به اینکه ستون تیم پرسپولیس سید سیم خاردار نیست و از طرفی الاهلی ۴ بازیکن جدید به خدمت گرفته است این تحلیل ها چندان محلی از اعراب ندارند...
باید نشست و دید چه می شود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر