فهرست
نامه شفق به زنوزی؛ تراکتور مال من است
نامه شفق به زنوزی؛ تراکتور مال من است

نامه شفق به زنوزی؛ تراکتور مال من است

آی اسپورت – در حالی که قرارداد 3 ساله باشگاه تراکتورسازی با جان توشاک امضا شده و این مربی سرشانس در روزهای آینده عازم تبریز خواهد شد اما به نظر می‌رسد فعلا زنوزی و همکارانش باید در جذب بازیکنان جدید فعلا دست نگه دارند. دیروز ناصر شفق که مدعی مالکیت باشگاه تراکتورسازی است نامه‎ای برای زنوزی ارسال کرد و از او خواست از هر گونه واگذاری و انتقال و انعقاد هر گونه قرارداد تعهدآور خودداری کند. شفق همچنین در پایان نامه اعلام کرده که از طریق مراجع ذیصلاح قانونی در حال پیگیری است تا مالکیت خود بر باشگاه تراکتورسازی را اثبات کند.

1
1

شفق سال گذشته هم همین ادعا را داشت و گفته می‌شد سازمان لیگ هم مالکیت او بر تراکتورسازی را پذیرفته بود اما در نهایت اتفاقی نیفتاد و شفق از تیمش دور ماند. این بار اما به نظر می‌رسد ماجرا جدی‌تر است و اگر مراجع قانونی مالکیت او بر باشگاه تراکتورسازی را تایید کنند، زنوزی باید از این تیم برود و احتمال دارد سرمربیگری جان توشاک در تراکتورسازی هم منتفی شود.

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-06-11 11:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی تراکتوری
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
یعنی سپاه دیونه هست که حدود شش سال خرج تراکتور کرد ولی مالکش کسی دیگه ای بود!! با این کار فقط قصد حاشیه داره شاید این وسط پولی هم نصیبش بشه جالب اینکه مدیرعامل شرکت تراکتور سازی آقای ابراهیمی اصلا این واگذاری رو به کل رد کرده !!
سولدوز
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۴
اقای شفق خودتو با خشم ازربایجان روبه رو نکن که برات گرون تموم میشه این چند ساله کجا بودین؟گیرم تیمم تحویل شما دادن با کدوم بودجه میخوایین تیمداری کنین؟این معامله بین زنوزی و سپاه بوده فک کردین زنوزی معامله ای میکنه که ضرر کنه؟شما اگه مدرکیم داشتین باید یقیه فروشنده رو بگیرین که اونم سپاهه که فک نکنم زورتون بهش برسه.حالا دیدین که زنوزی پول داره میخوایین به یه پولی با ایجاد حاشیه برسین؟کور خوندین با پیشمرگان تراختور روبه رو میشین مطمئن باش فداییان تراختور زندگیتو جهنم خواهند کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر