فهرست
آقایان همه را بازاندند
آقایان همه را بازاندند

آقایان همه را بازاندند

آی اسپورت - خبر‌ها تکان‌دهنده‌اند! اخباری که یواش‌یواش بازگو می‌شوند، ناباورانه است، اما دارد به واقعیت نزدیک می‌شود! دو پنجره از پنجره‌های استقلال اگر بسته شود، به این دلیل که پروپییچ طلبش را نگرفت!

یا به این دلیل که در موعد مقرر- ۶۰ روز از ۲۶ اردیبهشت تا ۲۴ تیر- برابر رأی دادگاه CAS، پول بازیکن شاکی داده نشده است، باید به کاربلدی گماشته‌های وزارت در استقلال شک کرد.

***

وارد این بحث که چه کسی درست می‌گوید و چه کسی نادرست حرف می‌زند، نمی‌شویم که الان، فایده‌ای هم ندارد جز اینکه خاطرنشان کنیم:

... به کار‌های گران، مرد کاردیده فرست!

و کجاست مردی که کاردیده باشد و مردی که فولاد باشد و آبدیده هم باشد؟!

الان وقت حساب کشیدن و تلافی کردن نیست! به هیچ‌روی باور نداریم زمان یادآوری این نکته است که مردم، علیه استقلال دست به کار شده‌اند! قبول هم نداریم که مردم، با لوگو و سایر نشانه‌های استقلال، علیه استقلال نه گامی برنداشته‌اند، بلکه نفسی هم، یا نیم‌نفسی هم نکشیده‌اند!

حالا معلوم می‌شود که کدام حرف ریشه در واقعیت داشته و کدام سخن، دور از واقع بوده، ولی باز هم می‌گوییم: ... الان نباید گفت: تا سیه‌روی شود هر که در او غش باشد!

استقلال- حرف از استقلال است نه کسانی که، چون لشکر سلم و تور هجوم می‌آورند و در این ۵، ۶ سال هر کار که می‌شد، انجام دادند- آری استقلال، از چاله به چاه افتاده است!

***

هنوز امید ثمری هست! هنوز ریشه در آب است! باید کاری کرد! همه باید دست به کار شوند! غلط‌کاری فراوان است و استقلال باید کاری انجام دهد!

***

در این ماجرا، وزارت ورزش هم باید دست به کار شود! وزارت ورزش خود بازنده بزرگ بی‌عملی و نابخردی و دفع‌الوقت کسانی شده که گمارده بوده و اصلی‌ترین مأموریتش هم، حل کردن غائله پروپییچ بود.

 

خبر ورزشی 

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-07-18 10:12:00
نظر دهید

۲ نظر
...
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۲
واکنش ها در برابر خبر محرومیت کیسه رو میبیند. اولین دفعه سنگ شده حالا هم وزارت ورزش رو به صلابه کشیده. وقتی پرسپولیس محروم شد کجا بودی مردک؟ مگه مدیران انتصابی همین دولت این بلا رو سر پرسپولیس نیاوردن؟ اون موقع لال بودی؟ ولی نترس نمیذارن پروژه ملی شکست بخوره
محمد یوسفی
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۲۵
آقای لاردوی زیاد به خودت استرس نده برای سن شما خوب نیست زمانی که سر پرسپولیس این بلا آمد کجا بودی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر