فهرست
علیپور؛ از احتمال جدایی تا اعتماد ویژه برانکو
علیپور؛ از احتمال جدایی تا اعتماد ویژه برانکو

علیپور؛ از احتمال جدایی تا اعتماد ویژه برانکو

آی‌اسپورت- در آستانه بازی برگشت پرسپولیس با الاهلی هنوز هم نمی‌توان با قطعیت گفت منشا در ترکیب حضور خواهد داشت یا طارمی؟ اما آنچه برای برانکو قطعی‌ست، حضور علی علیپور ستاره درخشان این روزهای سرخ‌ها در نوک خط حمله است. مهاجمی که در ابتدای فصل اخیر و بعد از جذب منشا و ماندگاری طارمی بیشتر از هر زمان دیگری درباره نیمکت نشینی‌اش صحبت میشد و حتی  خروج‌اش از پرسپولیس هم پیشبینی میشد حالا با درخشش قابل توجه‌اش جایگاه ویژه‌ای در تفکرات برانکو به دست آورده و نه تنها صحبت از نیمکت نشینی او نیست که حضور ثابت‌اش قطعی شده و باید از بین طارمی و منشا زوج خود را در نوک خط حمله بشناسد. علیپور با سخت‌کوشی توانسته با هر دو مهاجم پرسپولیس به هماهنگی برسد. او این هفته‌ها هم در کنار منشا درخشیده و با پاس گل در بازی رفت پرسپولیس را از شکست نجات داده؛ و هم در بازی با گسترش هماهنگی‌اش با طارمی را  به رخ کشید. حالا اعتماد به نفس علیپور هم بالا رفته و بعید است به راحتی جایگاه ثابت‌اش را به طارمی یا منشا تعارف کند. به خصوص اگر در بازی فرداشب نقشی ویژه در صعود احتمالی پرسپولیس داشته باشد.

۴۴ ۴  
آی اسپورت
2017-09-11 21:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پرستو
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۵
برانکو درسته دیر اعتماد میکنه اما وقتیکه اعتماد میکنه دیگه ول نمیکنه :))
#صادق_محرمی
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
علیپور مزد استعدادش رو در فوتبال نگرفت مزد تلاششو گرفت ... هرچند همین الانم خیلی زوده براش فیکس پرسپولیس باشه اما صد حیف که تو کَت برانکو لجوج و یک دنده نمیره که این آقا هر چقدر هم خوب باشه خیلی مونده تا به حده طارمی و منشا برسه ... بهتر بود بجای اینکه فیکس بازی کنه آلترناتیو این دوتا باشه هر چند که دل خوشی از طارمی هم ندارم ... و از این یکی بگذریم بحث ربیع خواه میاد وسط و.... ==== الان چارتا هوادار بچه و احساسی که از واقعیات فوتبال هیچی نمیفهمند میان داد میزنند که این شیشتقلالیه
۳ ۱
نفرین بر اکانت جعلی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۷
خودتی
پرسپولیس یعنی عشق
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۵۹
خداکنه بره
اگه این فیکس باشه جای منشا یا طارمی مطمئن باشید مربی به شیشانکو شیشانکوویچ تبدیل میشه همونطور که جکوز به شیشعلی تبدیل شد.
من عاشق پرسپولیسم و از شیشتقلال به شـــــــدت نفرت دارم برای بعضی ها
آی اسپورت تایید کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر