فهرست
شاید یک خاطره تکرار شود؛ استقلال جگیچ!
شاید یک خاطره تکرار شود؛ استقلال جگیچ!

شاید یک خاطره تکرار شود؛ استقلال جگیچ!

آی‌اسپورت- استقلال برای لیگ نوزدهم تغییرات فراوانی داشته و شاید تیم استراماچونی یک دوره تازه را در تاریخ این باشگاه به اسم خود رقم بزند؛ چیزی که رضارجبی پیشکسوت آبی ها آن را با دوره جگیچ سرمربی دهه ۵۰ استقلال مقایسه می کند.

 با نگاهی به عکس های تیمی فصل قبل آبی ها و مقایسه با نفرات حاضر در اردوی های این روزهای استقلال تغییرات گسترده و عجیب را مشاهده می کنیم. از درون دروازه گرفته تا خط آتش استقلال تغییر کرده و این روزها هواداران استقلال نگران آغاز فصل جدید هستند.رحمتی،چشمی،منتظری،پاتوسی،صیادمنش و .... به طور قطع نام های بزرگی هستند ولی استقلال تیمی است که به نام ها بزرگی می دهد. 

هنوز سال اول سرمربیگری امیر قلعه نویی در استقلال فراموش نشده است.امیر جوان روی نیمکت آبی ها جوانان گمنامی را به درون زمین می فرستاد. از وحید طالب‌لو، پیروز قربانی و امیر حسین صادقی گرفته تا دو سال بعد که با آمدن مجتبی جباری استقلال اولین قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد.

حالا آبی ها یک بار دیگر در یک بزنگاه تاریخی قرار گرفته اند.بازیکنان زیادی از تیم رفته اند.ولی کیست که نداند بسیاری از آنها تنها در کلینیک، نیمکت یا سکوها مستقر بودند.امسال می تواند برای آبی ها یادآور خاطرات خوب باشد به شرط آنکه آنها از سرمربی جوان و تیم تغییر شکل داده خود حمایتی تمام و کمال داشته باشند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-07-20 02:16:00
نظر دهید

۱ نظر
شپلوتکا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۸
قابل مقایسه نیست مربی رقیب رو پرندون تا اینا تقویت بشن شاید جام بیارن از طرف دیگه قندلی هم تا معجزه هزارع سوم به قدرت نرسید دریق از یه تشتک و بعد از هزاره سوم دریق از یه در پپسی چه برسه به جام در ضمن فوتبال پاک اون دوران رو با فوتبال سیاست زده سهمیه بندی شده الان مقایسه نکنید شما سه بار پشت سرهم قهرمان لیگ شدید (به دلیل ثبات فنی و تاکتیکی) دوره بعد محاله بذاریم قهرمان بشید نوبت تیم نورچشمیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر