فهرست
رفیعی به پرسپولیس پیوست؛ سروش در خانه
رفیعی به پرسپولیس پیوست؛ سروش در خانه

رفیعی به پرسپولیس پیوست؛ سروش در خانه

آی‌اسپورت- سروش رفیعی هافبک فصل پیش تیم الخور با عقد قراردادی به مدت یک سال و نیم به پرسپولیس پیوست. هافبک خلاق فوتبال کشورمان که در هفته‌های اخیر خبر پیوستنش به پرسپولیس شنیده می‌شد، امشب و سرانجام پس از مذاکرات فراوان قراردادش را با این تیم به امضا رساند.

قرارداد رفیعی و پرسپولیس یک سال و نیمه خواهد بود. او نیم فصل اول را در تیم دیگری سپری خواهد کرد و سپس نیم فصل دوم لیگ هجدهم و تمام لیگ نوزدهم را در تیم پرسپولیس حضور خواهد داشت.

سروش رفیعی سابقه یک نیم فصل حضور در پرسپولیس را دارد و در همان مدت، محبوبیت زیادی بین هواداران کسب کرد اما در پایان فصل به خاطر برخی مشکلات و مسائل راهی لیگ قطر شد. حال با پیوستن رفیعی به پرسپولیس، سرخ‌ها خط هافبک قدرتمندتری در اختیار خواهند داشت. در صورتی که وحید امیری نیز با این تیم قراردادش را تمدید کند، آنها با قدرت هرچه بیشتری در لیگ هجدهم حضور خواهند یافت.

اکنون نقطه ابهام سرخ‌ها، حضور رفیعی در اردوی کرواسی است. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا او در اردوی آماده‌سازی پیش‌فصل این تیم حضور خواهد داشت یا خیر؟ همچنین احتمالا همچون لیگ شانزدهم، او شماره ۷ پرسپولیس را بر تن خواهد کرد. او بلافاصله پس از امضای قرارداد با پرسپولیس، عکسی از خود با پیراهن قرمزها منتشر کرد و نوشت: «هیچ جا خونه خود آدم نمیشه!»

نکته جالب از انتقال رفیعی به پرسپولیس این که مذاکرات او با باشگاه از ظهر امروز آغاز شده بود و سرانجام در نیمه شب دوشنبه، این انتقال به سرانجام رسید.

 

ورزش سه

۷۷ ۱۳  
آی اسپورت
2018-07-09 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
Hosein
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۲
علی آبادی میگه قرارداد بیگ زاده رو لغو کنید تا بره پرسپولیس
گودرزی میگه نقل و انتقالات استقلال متوقف کنید
پسر سلطانی فر برا استقلال کری میخونه
عراقچی برا پرسپولیس آرزوی موفقیت میکنه
۳۹ سال پایمال شدن حق به جرم اینکه روزی نامت تاج بوده ولی هنوز تو تنها افتخار ایران در آسیا هستی
۷ ۵
حمید
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶
خدایا ما با کیا شدیم 80 میلیون نفر؟؟؟!!! چند ساله گرونترین تیم لیگ را میبندید و هیچی نمیشید تقصیر عراقچیه؟ گودرزی همونی بود که سیاسی را فرستاد تا پرسپولیس را نابود کنه و طبق ادعای خادم 20 میلیارد اون دوره به کیسه کمک کرد.
مشکل شما اینه که با هوچیگری و ننه من غریبم بازی میخایید قهرمان بشید. تا یه بازیکن میاد پرسپولیس وزیر و وکیل و رییس جمهور و رییس فیفا و رییس سازمان ملل پرسپولیسی میشن اما خودتون که با وانت بازیکن میگیرید میایید کری میخونید.
چطور فصل قبل که هافبک 4 میلیاردی و مهاجم 8 میلیاردی گرفتید حرف از پایمال شدن حق و اینا نبود؟ چرا اون موقع از وزیر تشکر نکردید؟ چرا فقط وقتی پرسپولیس بازیکن میگیره یاد وزیر میفتید ولی خودتون که بازیکن میگیرید یاد وزیر نمیفتید؟ چرا اون موقع که 500 هزار یورو دستی از وزیر میگیرید چیزی نمیگید؟؟؟!!!
دبل قهرمانی
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۴۰
حتما بخاطر اینکه اسمش تاج بوده 500 هزار یورو از بانک مرکزی گرفته وگرنه اگه اسمش پرسپولیس بود که 100 هزار دلار هم بهش میدادن
کیسه حکومتی
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۴۲
واقعا شما کیسه کشا وقاحت را از سر گذروندید. همین دو روز پیش بود 500 هزار یورو از سلطانیفر گرفتید
پیر خرفت آلمانی
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۴۴
چرا این کیسه کشا مثل بچه دبستانیا بهونه میارن؟ خخخخخ کوچولو برو لالا خخخخخ
####
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
هرچی نظری جویباری به خوردتون میده باور نکنید اتفاقا بیگ زاده اول با پرسپولیس داخلی امضاء میکنه ولی علی ابادی پیغام میده بذارین بره استقلال. مسئول اتفاقات امروز خودِ هوادارای جوزده استقلال هستن و لاغیر وگرنه همین الان تنها تیمی که ارز دولتی گرفته استقلاله. ساده لوحی تون رو بذارید کنار تا نابود نشدید
مرتضی سلطان
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۰
تیم ملی من پرسپولیس است..
خوش اومدی به خونه ات سالار..
سروش جان .. ما طرفدارای ارتش سرخ حرکت تو و مهدی ترابی رو که با وجود پنجره ی بسته پرسپولیسو به کیسه و ترختور و سپاهان ترجیح دادین هیچوقت فراموش نمیکنیم.. فدایی دارین به مولا.. دم شما گرم دادا..
واقعا هیچ جا خونه ی خود آدم نمیشه..
به سلامتی سه تن.. ناموس و پرسپولیس و وطن..
كسري
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۲۶
يادش بخير پارسال كه تو حساسترين موقع فصل رفت تا بعد از چند سال مفت بازي كردن براي ترتر تا مبلغي پول بدست بياره تا به زخم زندگيش بزنه و سر و ساماني به زندگي خانوادش بده كيسه ها فقط چهار ميليارد براي رضايت نامه ي شجاعيان دادن و كلي پول براي تمديد ابراهيمي و وريا و خيليهاي ديگه ما يك بار نگفتيم وزارت و اين حرفها ولي الان كيسه ها به چه جلز و ولزي افتادن و بازهم تصميم به تجمع دارن بدبختها.
حمید
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶
خوش اومدی سروش جان
مصطفی
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۴۱

‌پس، بندار تایم و رضا پرز چی شد
۹
فرهاد
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۹
خانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در فولاد پرورش یافت پرسپولیس مثل همیشه دزدی کرد بعد به خانه اش برگشت؟ به بانکش برگشت پول مفت در پرسپولیس زیاد یافت میشود
۱
مرتضی سلطان
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
فرهاااااااد..
آبو بریز همونجا که میسوزه..
۷
مارال
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۰
به بهترین تیم ایران خوشامدی
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر