فهرست
ساوتهمپتون ۲-۲ منچستریونایتد، بازگشت ناتمام
ساوتهمپتون ۲-۲ منچستریونایتد، بازگشت ناتمام

ساوتهمپتون ۲-۲ منچستریونایتد، بازگشت ناتمام

آی اسپورت - منچستریونایتد اگرچه توانست بازی 2-0 باخته را برگرداند ولی در کسب برد ناکام ماند تا با ثبت چهارمین تساوی فصل، در رده هفتم بماند. در آخرین مسابقه روز شنبه از هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس، ساوتهمپتون در سنت مری میزبان منچستریونایتد بود. تیم میزبان در شروع عملکرد بهتری داشت و مزد برتری خود را در 20 دقیقه ابتدایی گرفت.

ابتدا دقیقه 13 بود که آرمسترانگ موفق شد از گوشه محوطه جریمه با یک شوت دیدنی و دقیق، دروازه دخیا را باز کند. هفت دقیقه بعد ضربه آزاد فوق العاده سدریک بازی را 2-0 کرد تا بعد از گذشت 20 دقیقه، یونایتد 2-0 بازنده باشد. تیم مورینیو که در این بازی با ترکیبی متفاوت پای به زمین گذاشته بود، بعد از دریافت دو گل، واکنش خوبی داشت، ساوتهمپتون نیز به همان سادگی که دو گل زده بود، دو گل دریافت کرد و بازی مساوی شد.

ابتدا دقیقه 33 حرکت خوب رشفورد با پاس او برای لوکاکو همراه شد و ضربه بغل پای این بازیکن، بازی را 2-1 کرد. این اولین گل لوکاکو بعد از ماه ها بود. بعد از این گل یونایتد روحیه گرفت. و این بار هم رشفورد در نقش سازنده ظاهر شد. حرکت خوب این بازیکن جوان در گوشه زمین با پاس او به درون محوطه همراه و سپس هررا در دقیقه 39 با یک ضربه پشت پا بازی را 2-2 کرد. تلاش دو تیم در نیمه دوم موقعیت های زیادی روی دروازه ها خلق نکرد و در نهایت این بازی 2-2 تمام شد. ساوتهمپتون به امتیاز 9 رسید و اکنون در رده 18 است، یونایتد هم با 22 امتیاز همچنان هفتم است.

۱    
آی اسپورت
2018-12-01 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر