فهرست
آرایش یونایتد با حضور سانچز چطور می‌شود؟
آرایش یونایتد با حضور سانچز چطور می‌شود؟

آرایش یونایتد با حضور سانچز چطور می‌شود؟

آي‌اسپورت- سیتی و یونایتد رقابت نزدیکی برای به خدمت گرفتن ستاره اهل شیلی دارند و گفته می‌شود که شیاطین سرخ پیشنهادی 35 میلیون پوندی به آرسنال ارائه کرده اند. این در حالیست که سیتی سعی دارد سانچس را در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد و حدود 60 میلیون پوند برای امضای قرارداد به او بپردازد. حال مترو مدعی شد که یونایتد به جذب سانچس بسیار نزدیک شده و حتی شماره پیراهن او را نیز مشخص کرده است. طبق ادعای مترو، شماره 7 یونایتد پس از حضور سانچس در این تیم به او واگذار می‌شود. بازیکنان بزرگی مثل جورج بست، اریک کانتونا، دیوید بکام و کریستیانو رونالدو در زمان حضورشان در جمع شیاطین سرخ این پیراهن را به تن کرده‌اند.

در صورت آمدن مهاجم 29ساله شيليايي، منچستريونايتد با شيوه  1-3-2-4 بازی خواهد كرد و احتمالا تركيب اصلي‌اي كه مورينيو راهي زمين مي‌كند، با تغييراتي همراه خواهد بود. الكسيس سانچز در بارسلونا و اودينزه در سمت راست بازي می‌كرد و اگر منتظر حضور او در اين منطقه از زمين باشيم، ورود سانچز به يونايتد و بازي‌اش در منطقه راست زمين، معادلات استفاده از خوان ماتا را پيچيده خواهد كرد.

 

فراموش نكنيم الكسيس سانچز بيشترين تعداد بازي‌هايش را در سمت چپ آرسنال انجام داده است. مهاجم شيليايي هر وقت در سمت چپ زمين بازي كرده، برندگي بيشتري را در سبك بازي‌اش بروز داده است و تعداد پاس‌گل‌هايي كه او براي مهاجمان آرسنال فرستاده، از همين منطقه كليد خورده است. رفتن سانچز به سمت چپ زمين، آنتوني مارسيال يا ماركوس راشفورد را از تركيب اصلي دورتر خواهد كرد.

 

30گلي كه سانچز در فصل گذشته به عنوان مهاجم مركزی به ثبت رسانده،‌ هيچ‌وقت قابل‌ چشم‌پوشي نيست. به خاطر همين هم ممكن است سانچز به عنوان بازيكن شماره 10 و پشت مهاجم هدف بازي كند. در صورتي كه اين اتفاق بيفتد، او جاي جسي لينگارد بازي خواهد كرد.

۲    
آی اسپورت
2018-01-16 13:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر