فهرست
دغدغه شفر؛ جستجوی فرمانده جدید برای استقلال
دغدغه شفر؛ جستجوی فرمانده جدید برای استقلال

دغدغه شفر؛ جستجوی فرمانده جدید برای استقلال

آی اسپورت – آن‌طور که از خبر‌ها پیداست استقلال روز‌های پرالتهابی در پنجره زمستانی پیش رو خواهد داشت، چون نه تنها بازیکنان خارجی گران‌قیمت این تیم در خطر اخراج هستند بلکه کنار آمدن با آن‌ها برای فسخ قرارداد میلیاردی‌شان با این وضعیت ارزی می‌تواند روز‌های جنجالی زیادی برای سران باشگاه به همراه داشته باشد. جدا از این خارجی‌های گران‌قیمت، شایعاتی نیز به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه دو تا سه بازیکن داخلی سرشناس نیز از استقلال کنار گذاشته می‌شوند.

با اوج گیری شایعات و گمانه‌زنی‌ها در قبال برنامه‌های استقلال در پنجره زمستانی کار به جایی رسید که باز هم نام ستاره‌های سرشناس فصل قبل در سبد خرید‌های احتمالی قرار گرفت. نام‌هایی همچون مامه بابا تیام، سرور جپاروف و... که طرفداران از حضور آن‌ها در تیم محبوب‌شان خاطرات شیرینی داشتند و از این شایعات و اخبار حمایت می‌کردند. اخبار پیرامون نقل و انتقالات استقلال زمانی جالب می‌شود که معاون ورزشی باشگاه از نشست آتی سرپرست موقت استقلال با سرمربی آلمانی برای نهایی کردن برنامه‌ها برای آغاز مذاکرات و رایزنی‌ها خبر می‌دهد. این موضوع در حالی مطرح شد که طی دو هفته گذشته فتحی و وینفرد شفر بار‌ها با هم نشست‌هایی برگزار کردند تا به جمع‌بندی نهایی در خصوص برنامه‌های مد نظر برسند.

در این بین حتی شفر پیرامون تصمیماتش در کمیته فنی نیز بحث‌هایی داشت که چندان باب میل اعضای کمیته نبود. با این وجود مربی آلمانی که به بهانه بررسی وضعیت دو بازیکن خاطی و کنار گذاشته شده از تیم با فتحی پشت میز نشسته بود بار دیگر فرصت را مغتنم شمرد و این بار موضوع جالب‌تری را به زبان آورد که آن‌هم به ماجرای پیدا کردن فرمانده‌ای جدید برای میانه میدان استقلال برمی‌گشت. گفته می‌شود سرمربی استقلال از سرپرست باشگاه خواستار پیگیری احتمال بازگرداندن فرمانده فصل قبل خود شده است. امید ابراهیمی تنها نام از جمع ستاره‌های جداشده در تابستان است که شفر سخت اخبار پیرامون او را پیگیری می‌کند تا در صورت پیدا شدن روزنه‌ای برای بازگرداندن این بازیکن، کمربند میانی خود را محکم کند. وینفرد شفر خطاب به فتحی در نشست دو شب قبل گفت: «مهم‌ترین قدمی که در راه تقویت تیم باید برداریم این است که فرمانده‌ای جدید برای میانه میدان تیم انتخاب کنیم، چون اگر این ضعف و پاشنه آشیل برطرف شود خود به خود سایر ضعف‌ها در پست‌های مختلف برطرف می‌شود».

امید ابراهیمی گزینه محبوب شفر در این راه است، اما احتمال بازگرداندن او در زمستان تقریباً صفر است. چون از طرفی هواداران به شدن علیه او هستند از سویی دیگر قرارداد سنگین او با الأهلی فسخ قرارداد او را مشکل می کند. مربی آلمانی و مدیران استقلال ناراضی از عملکرد نفراتی مثل فرشید باقری و علی کریمی سخت در پی انتخاب گزینه‌ای مناسب برای رهبری تیم در میانه میدان هستند که در این راه یک گزینه خارجی و دو گزینه داخلی در فهرست احتمالی باشگاه وجود دارد که برای ممانعت از بازارگرمی نام این کاندیدا‌ها را تنها سرپرست باشگاه و سرمربی آلمانی می‌دانند. جالب‌ترین خبری که در این گیر و دار از نشست اخیر شفر و فتحی به گوش رسید، مخالفت صریح مربی آلمانی با بازگرداندن ستاره‌های فصل قبل یعنی تیام و جپاروف بود، چون این موضوع را یک قدم رو به عقب قلمداد کرد و مدعی شد تا امروز یک درصد هم به این بازیکنان فکر نکرده است.

 

خبر ورزشی 

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-11-14 10:59:00
نظر دهید

۴ نظر
.
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
جستجوی فرمانده قسمت دوم؛ باز 22 تا خرید جدید، بازیکن بنجل جدید و گرفتن حق دلالی بیشتر!
۹
2
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
خداوکیلی پول این همه بریزبپاش از کجا تامین میشه؟
این بازیکن بنجل ها کی باید در مقابل خریدشون پاسخگو باشه؟
۵
s.s
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
بابا شما لنگیهای منحوس همه جا سرک میکشد اونجا رو کثیف میکنید ، میشه به خودتون و ما لطف کنید زیر خبرهای مربوط به سرورتون کامنتهای چندش آور نذارید ؟ ممنون
۵ ۱
....
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۰
ابله هروقت یاد گرفتین زیرخبرهای پرسپولیس جنازه منحوس تون رو نندازین یه فکری به حالتون میکنیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر