فهرست
جلسه هیات مدیره پیکان؛ جدایی جلالی یا شیعی؟
جلسه هیات مدیره پیکان؛ جدایی جلالی یا شیعی؟

جلسه هیات مدیره پیکان؛ جدایی جلالی یا شیعی؟

آی اسپورت - ۵ شکست متوالی در لیگ شرایط را برای پیکانی‌ها سخت کرده است. بعد از روز بد شاگردان مجید جلالی مقابل نفت مسجدسلیمان ذهنیت برکناری این مربی قوت گرفت، اما مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرده علاقه‌ای به این کار ندارد.

شنیده می‌شود قرار است در باشگاه پیکان جلسه فوق‌العاده‌ای ترتیب داده شود و در نشستی با حضور هیئت مدیره، به تشریح عملکرد خود و تیمش بپردازد و در این جلسه همچنین قرار است مشکلات تیم پیکان ریشه‌یابی شود. هرچند ریشه‌یابی مشکلات تیم پیکان کار کمیته فنی است نه هیئت مدیره!

در شرایط فعلی اگر از این جلسه به نشستی برای بازخواست سرمربی پیکان تعبیر کنیم، اشتباه نکرده‌ایم. در ظاهر باشگاه پیکان از امکانات و بوجه خوبی برخوردار است، اما در واقع عدم وجود نقدینگی در کارخانه ایران‌خودرو تاثیر خود را روی تیم پیکان هم گذاشته است. در همین راستا شنیده می‌شود قبل از بازی پیکان با نفت مسجدسلیمان هم محمودشیعی، مدیرعامل این باشگاه، در ملاقات با برخی اعضای هیت مدیره حرف از استعفا زده و گویا با توجه به اوضاع مالی موجود علاقه‌ای به ادامه همکاری ندارد.

آنچه مسلم است شرایط در باشگاه پیکان از حالت عادی خارج شده و حاشیه امنیت را از مجید جلالی گرفته است. البته با وجود این که تنها یک هفته به پایان نیم فصل لیگ باقی‌مانده بعید است که مسئولان باشگاه پیکان جلالی را برکنار کنند و شاید باردیگر به او فرصت دهند تا در نیم فصل عیوب تیم را برطرف کند و نتیجه کار تیم را در نیم فصل دوم ببینند.

میزان

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-12-01 17:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Alex
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۴۲
مجید جلالی خیلی وقته تموم شده
سیروس
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۸
احتمالامقصرباختهای پیکان کارلوس کیروش ونبودفضاقلمدادخواهدشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر