فهرست
سیاه و سفید هیولا
سیاه و سفید هیولا

سیاه و سفید هیولا

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی ایران بار دیگر حاشیه‌ساز شد و حرکت غیرقابل دفاع و منشوری او در پایان دیدار سرخ‌های تهران و تبریز جنجالی شد! به راستی چرا دروازه‌بانی مثل بیرانوند که از استعداد بی‌نظیری برخوردار است و قابلیت‌های فنی او بر کسی پوشیده نیست باید در پایین‌ترین سطح کنترل بر اعصاب خود باشد!

خلا نبود یک سیستم علمی کارآمد در فوتبال پایه که به صورت آکادمیک به فوتبالیست‌های ایرانی علم فوتبال و در کنار آن اصول زندگی حرفه‌ای یک فوتبالیست را آموزش دهند سالهاست که حِس می‌شود. در کنار موارد فوق رفتار غیرقابل قبول هواداران فوتبال باشگاهی در تمام شهرهای ایران که همراه با توهین و فحش‌های رکیک ناموسی به بازیکنان تیم رقیب است، مزید بر علت می‌شود تا کاسه صبر بازیکن و مربی و مدیر لبریز شود و با پاسخ‌های اضطراری آنها به هواداران روبرو شویم!

قطعا شماره یک تیم ملی فوتبال ایران مستحق جایگاهی است که الان در آن قرار دارد؛ او با مهار پنالتی کریس رونالدو و بهترین سیوهای زندگی‌اش در مقابل چهره‌های خاصی مثل ژاوی بزرگ و بهترین‌های قاره آسیا همراه با تیم ملی و پرسپولیس مثل الماس درخشیده و با محبوبیتی ویژه قلب هواداران تیم ملی و سرخ‌ها را طی چند سال اخیر ربوده است.

هیولایِ مارک ویلموتس با نمایش قابل قبول خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و کسب نائب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا که با درخشِش بیرو با پرسپولیس همراه بود؛ با پیشنهاداتی از بعضی تیم‌های اروپایی روبرو شد و او را برای رسیدن به بزرگ‌ترین آرزوی زندگی‌اش یعنی بازی در لیگ‌های اروپایی هوایی کرد، اما همین چند روز پیش خبری آمد که با پرسپولیس به رهبری محمدحسن انصاری‌فرد مَرد تازه بر مسند مدیرعاملی نشسته سرخ‌ها تا سال ۱۴۰۲ به توافق رسید.

 

بیرانوند می‌تواند همراه با تیم ملی و پرسپولیس و شاید روزی با یک تیم بزرگ اروپایی جاودانه اَبَدی شود؛ به شرطِ آن که تمام تمرکز خود را روی بازی و رُشد فنی‌اش بگذارد و از جاده ناهموار حاشیه خارج شود؛ او نیاز دارد در کنار داشتن وکیل برای بستن قراردادهایِ مالی‌اش از مشاورانی در زمینه رفتار رسانه‌ای (مصاحبه‌هایش) و روانشناسی ورزشی در جهت کنترل اعصاب در داخل زمین بهره بجوید.

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2019-09-05 22:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ایرانی
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۲۸
الاغ همان الاغ است تنها پالانش عوض شده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر