فهرست
خنده‌های مسلمان؛ از سر لجبازی یا پشیمانی؟
خنده‌های مسلمان؛ از سر لجبازی یا پشیمانی؟

خنده‌های مسلمان؛ از سر لجبازی یا پشیمانی؟

آی اسپورت - با وجود اینکه برانکو بارها تاکید کرده که با مسلمان مشکلی ندارد اما دیگر برای همه مسجل شده که داستان کنار گذاشتن تدریجی این بازیکن و پشت کردن به او چقدر شبیه به ماجرای رامین رضاییان شده که در پایان فرجامی جز جدایی رامین نداشت. شاید حین بازی رفت با الوصل یا دیدار با سایپا که مسلمان بعد از مدت‌ها برای پرسپولیس به میدان رفت خیلی‌ها تصور می‌کردند مشکلات برانکو با این بازیکن تمام شده اما وقتی نفرات اصلی پروفسور برگشتند مشخص شد شماره 77 جزو 20 نفر ابتدایی برانکو هم نیست.

در بازی با پارس جم در حالی که احمدزاده مصدوم شد و رسن هم خوب کار نمی‌کرد برانکو از گزینه سوم برای این پست استفاده نکرد و با تعویض سومش که علوان‌زاده را بعد از مدت‌ها به میدان فرستاد نشان داد به مسلمان کاملا پشت کرده است. اما موضع جدید مسلمان در قبال این اتفاقات هم جالب است. مسلمان اخیرا در پست‌های اینستاگرامی‌اش فقط تصاویری منتشر می‌کند که در حال خنده است.

آخرین عکس‌های او که مربوط به تمرین قبل از بازی السد هم بوده حکایت از خنده‌های او دارد که البته کمی تصنعی به نظر می‌رسد. مسلمان در پست‌های اخیرش هم به موضوع خنده اشاراتی معنادار داشته که با موضوع بیرون ماندنش کاملا ارتباط دارد. ظاهرا برانکو اخم‌های مسلمان بعد از تعویضش مقابل الهلال را به خاطر سپرده و بعد از آن هر چقدر که این بازیکن در لحظه تعویض خندیده پروفسور آن را نشانه‌ای برای تغییر رفتار مسلمان ندانسته و تنبیه او را شدیدتر کرده اما مسلمان این روزها مقدار خنده‌هایش را بیشتر کرده. حالا یا دنبال لجبازی است یا می‌خواهد ثابت کند نادم و پشیمان شده. 

۳ ۸  
آی اسپورت
2018-04-17 13:15:00
نظر دهید

۸ نظر
اشکان4
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
منِ استقلالی و خیلی های دیگه از استقلالی ها به خاطر کارهایی که مسلمان در حق استقلال انجام داده چشم دیدنش رو نداریم
ولی نمی دونم چرا هرچه در این ماجرای برانکو و مسلمان میخوام حق رو به برانکو بدم نمی تونم با اینکه خودم طرفدار مربی خارجی هستم ولی رفتار برانکو در پرسپولیس رو مثبت نمی بینم و یه بی محلی و لجبازیه و غرور خاصی نسبت به منتقدان در چشمان پروفسور میبینم و نمی تونم حق رو به مسلمان ندم.مسلمان با توجه به تاثیر و برتریش نسبت به بازیکن های هم پستش در پرسپولیس،حقش نبود این رفتار باهاش صورت بگیره
مارال
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
آره منم باهات موافقم .
&
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۸
وقتی نمیدونی چه اتفاقی افتاده درباره کسی قضاوت نکن و حرف از لجبازی نزن
فرشاد4تای95
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
خخ اشکان خیلی خوبی مارال ازتوخوب ترطرفدارای پرسپولیسوباخودتون اشتباه گرفتی البته محض اطلاع امثال مارال مسلمان2ماه پیش باسپاهان تموم کرده
مصطفی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
وقتی یه سری هوادار خانم احساسی بازیکن پرست مثل شما مارال خانم که بی اطلاع از همه چیز مربی تیمتون رو که سه ساله به اوج رسونده تیمو به لجبازی متهم میکنین با خودم میگم اتفاقا بد هم نیست پای هوادارایی مثل شما به ورزشگاه باز نشه وگرنه ماهی یه بار باید سرمربی تیمو تعویض میکردیم
مارال
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۴۱
به فرشاد : کلن به نظر من برانکو با مسلمان تقریبا میشه گفت لج کرده. من از بازیکن سالاری خوشم نمیاد و از اینکه مربی بازیکناشو تنبیه به موقع کنه خوشحال میشم ولی تو قضیه مسلمان واقعا شورشو در آورد .
به مصطفی : خواهشن جو گیر نشو ، من از بازیکن سالاری بدم میاد ، مثلا برای تنبیه احمدزاده کاملن با برانکو موافقم ولی برا مسلمان این همه نیمکت نشینی حقوق نبود.
بعدم درمورد ورزشگاه اگه ی وقتی خداییی نکرده خدایی نکرده ازت نظر خواستم میتونی اظهار نظر کنی!
۶
مصطفی درجواب مارال
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
اظهارنظر درهر موضوعی حق هرکسی هست خانم محترم اما اینکه شما واسه چشم و ابرو وقیافه یک بازیکن بخای سرمربی تیم رو که هر روز با این بازیکنا داره زندگی میکنه زیر سوال ببری واقعا مسخرست لطفاً وقتی کامنت می‌ذارین جنبه جواب هم داشته باشید
۲
مارال
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
به مصطفی : عاشق چشم و ابروی مسلمان نیستم که میگم بزارتش، بازیشو قبول دارم ! تهمت نزن ، الان تقریبا یکسال و خورده ای که من اینجا کامنت میزارم اگه جنبه نداشتم تو این مدت با این همه آدم بحث نمیکردم و این همه مدت به طور مداوم اینجا نبودم . از جوابت خیلی ناراحت نشدم ولی خب تو هم داری میگی من عاشق مسلمانی ام که نگاهش ام نمیکنم و داری میگی بهتره پای هوادارایی مثل من به ورزشگاه باز نشه که واقعا حرفت مسخره است که فک میکنی فقط تویی که میدونی و میگی من بی اطلاع ام که البته من واقعا رو این دوتا موضوع خیلی حساس ام و اگه کامنتام و خونده باشی باید دیده باشی که من دارم این همه بحث و دعوا میکنم که این دیدگاه احمقانه و بد بعضیا رو عوض کنم ( منظورم کلی ) .
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر