فهرست
سرمربی برایتون با جهانبخش مشکل دارد؟
سرمربی برایتون با جهانبخش مشکل دارد؟

سرمربی برایتون با جهانبخش مشکل دارد؟

آی اسپورت - یک رسانه انگلیسی اعلام کرد که علیرضا جهانبخش با وجود عدم بازی در برایتون مشکلی با سرمربی این تیم ندارد. ساسکس انگلیس به نقل از منبع معتبر خبری نزدیک به تیم برایتون نوشت: علیرضا جهانبخش تمایلی برای ترک برایتون در نقل‌وانتقال‌های تابستان سال جاری میلادی ندارد. این بازیکن ایرانی که در فصل جاری تلاش زیادی برای کسب فرصت بازی در ترکیب تیم برایتون کرده است پیشنهادی از باشگاه آژاکس آمستردام و بازگشت دوباره به اردویژه هلند دریافت کرد.

علیرضا جهانبخش در ۸ بازی فصل جاری لیگ برتر انگلیس برای برایتون به میدان رفت اما از زمان شروع دوباره این رقابت‌ها پس از وققه به خاطر شیوع ویروس کرونا جایگاهی در فهرست ۲۰ نفره تیمش نداشت. در حالی که جهانبخش کمی از این شرایط ناامید شده است اما فشاری برای جدایی از برایتون نمی‌آورد. هرچند منابع نزدیک به این بازیکن اعتراف می‌کنند شاید در پایان فصل دوباره این شرایط مورد ارزیابی طرفین قرار بگیرد.

هیچ مشکلی میان گراهام پاتر، سرمربی برایتون و علیرضا جهانبخش وجود ندارد. این بازیکن به طور کامل در اختیار تیمش قرار دارد و منتظر است تا ببیند در بازی‌های آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. علیرضا جهانبخش همچنان به دنبال کسب موفقیت در ورزشگاه آمکس است. 

 

تسنیم 

۱    
آی اسپورت
2020-07-01 16:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر