فهرست
کنفرانس لیگ جزیره: نبرد غول‌ها
کنفرانس لیگ جزیره: نبرد غول‌ها

کنفرانس لیگ جزیره: نبرد غول‌ها

آی‌اسپورت- هفته ششم لیگ جزیره با برد غول‌های لندن، منچستر و لیورپول پیگیری شد. من سیتی با 5 گل کریستال پالاس را برد. من یونایتد در خانه ساوتهمپتون با یم کل پیروز شد. چلسی با 4 گل استوک سیتی را برد و لیورپول 3-2 لستر را شکست داد. نشست خبری پایان بازی مربیان را می‌خوانید:

گواردیولا، سرمربی سیتی: نیمه اول ما مشکلاتی داشتیم. توپ باید به گردش در می‌آمد که ما موفق به انجام این کار نبودیم. مالکیت توپ با ما بود اما ما نیاز داشتیم که کمی بیشتر توپ را زیر پای‌مان داشته باشیم و پس از آن، توپ به گردش در بیاوریم. لمس‌های زیادی داشتیم و همه چیز کُند و آهسته بود. اما در 10-15 دقیقه پایانی بازی، ما آن را داشتیم. نیمه دوم، خیلی خیلی بهتر شد. گل سانه بسیار مهم و لمس اول او به توپ، فوق‌العاده بود. او به طور شگفت انگیزی از پشت سر حرکت می‌کند. همیشه لحظه و سرعت مناسب را رعایت می‌کند. نسبت به فصل گذشته، امتیاز‌های کمتری داریم اما گل‌های بیشتری به ثمر رسانده‌ایم و گل‌های کمتری دریافت کرده‌ایم. فکر می‌کنم کمی بهتر است. اما هنوز در ماه سپتامبر قرار داریم.

مورینیو‏‏، سرمربی یونایتد: نمی‌توان همیشه بازی با کیفیتی ارائه کرد. برای کسب سه امتیاز جنگیدیم. همه تیم‌ها برای ۹۰ دقیقه با ۵ مدافع بازی می‌کنند اما ما تنها ۲۵ دقیقه با ۵ مدافع بازی کردیم. موقعیت‌هایی برای تمام کردن کار داشتیم اما باید گفت که ساوتهمپتون تلاش زیادی برای بازگشت به بازی کرد. ما جنگیدیم و از این پیروزی خوشحالم. اکثر بازیکنان امروز سرحال نبودند شاید به خاطر گرمای هوا بود چون ما در منچستر زیاد نور آفتاب را نمی‌بینیم. برای اولین بار در این فصل مجبور شدیم دفاع کنیم. می‌دانستم لوکاکو گل‌های زیادی بثمر خواهد رساند اما انتظار نداشتم در هر بازی گلزنی کند. او مهاجمی است که همیشه گل می‌زند اما به همبازیانش هم کمک کرده و امروز مثل بقیه بازیکنان تلاش زیادی کرد.

کونته‏، سرمربی چلسی: روز خوبی داشتیم، بازی خوبی انجام دادیم و یک برد بسیار دلچسب و خوب کسب کردیم. استوک تیم قوی‌ای است، بردن در این زمین سخت است ولی ما یک پیروزی مهم کسب کردیم. موراتا نمایش خیلی خوبی ارائه کرد، ثبت هتریک اتفاقی عالی است، حالا برای آن که خودش را مهاجمی عالی لقب دهد باید به این روند ادامه دهد. شایسته این برد بودیم، شروع خوبی داشتیم و خیلی سریع به گل رسیدیم. کنترل بازی را در دست داشتیم و تکرار می‌کنم که بردن در زمینِ استوک کار راحتی نیست. فکر می‌کنم باید کاملاً روی کار خودمان تمرکز کنیم و به دیگر تیم‌ها فکر نکنیم. می‌خواهیم در تمامی جام‌ها به موفقیت برسیم.

کلوپ، سرمربی لیورپول: موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم، گل زدیم و فوتبال واقعی بازی کردیم اما طبیعی است که این ریتم در فوتبال تغییر کند. پس از اینکه گل اول را خوردیم بازی بسیار سخت شد ولی توانستیم بار دیگر به ریتم خودمان بازگردیم. شخصیت خود را در پایان مسابقه نشان دادیم. این نمایشی است که باید در طول فصل داشته باشیم. موقعیت ایجاد کرده، خوب بازی کنیم و فوتبال هیجان انگیزی ارائه کنیم. سه امتیاز را کسب کردیم و از این موضوع خوشحالم. این اولین بار است که در زمان حضورم در لیورپول در زمین لسترسیتی پیروز می‌شویم. به بچه‌ها گفتم ما تیم بسکتبال هارلم گلوبتراترز ( یک تیم بسکتبال نمایشی و کمدی آمریکایی که به کشورهای مختلف می رفتند و بازی می کردند) نیستیم و باید سه امتیاز را کسب کنیم.

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-24 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر