فهرست
حمله پیشکسوتان به طارمی؛ گل بزن بابا!
حمله پیشکسوتان به طارمی؛ گل بزن بابا!

حمله پیشکسوتان به طارمی؛ گل بزن بابا!

آی اسپورت - یک پیغام اینستاگرامی از مهدی طارمی صدای خیلی از پیشکسوتان را درآورده است. مهدی که به بعضی انتقادها اعتراض داشت در این پست اینستاگرامی اعلام کرد هر کس انتقاد کند پرسپولیسی نیست و نمی‌تواند در جشن قهرمانی پایان فصل شرکت کند. همین جملات کافی بود تا صدای بزرگان پرسپولیس را در بیاورد! حتی برخی از بزرگان پرسپولیس در اظهارنظرهایی اعلام کردند طارمی با 2 فصل سابقه در پرسپولیس و برخوردهایی که ابتدای فصل برای دریافت پول بیشتر و سفر به ترکیه انجام داد، در جایگاه چنین اظهارنظرهایی نیست.

صحبت‌های بزرگان پرسپولیس را در این مورد با هم مرور می‌کنیم. البته آنها انتقادهای شدید تری را مطرح کردند اما با توجه به وضعیت پرسپولیس بخشی از این اظهارات را منعکس می‌کنیم:

ابراهیم آشتیانی: طارمی مثل پسر خودم است و اگر حرفی می‌زنم به خاطر خود این پسر می‌گویم. اگر امروز پرسپولیس دارای 40 میلیون هوادار است به خاطر تلاشی است که پیشکسوتان این باشگاه در سال‌های دور کرده‌اند. من به طارمی توصیه می‌کنم در بیان نظراتش از واژه‌های بهتری استفاده کند و هر حرفی را به زبانش نیاورد. هوادار و پیشکسوتان پرسپولیس حق دارند در مورد شرایط تیم محبوبشان نظر بدهند و نمی‌توان آنها را به خاطر انتقاد کردن پرسپولیسی ندانست.»

ضیا عربشاهی: من می‌گویم طارمی الان باید روی فوتبالش تمرکز کند و به فکر گلزنی برای تیمش باشد. او هر وقت فوتبالش به نصف توانمندی ناصر محمدخانی و فرشاد پیوس رسید بیاید و از این صحبت‌ها کند. طارمی به جای این حرف‌ها وظیفه‌اش را انجام دهد. وظیفه او گلزنی است نه حضور شب و روز در فضای مجازی.

فرشاد پیوس: من شکی در قهرمانی این پرسپولیس ندارم و انشاالله در بازی‌های بعدی پرسپولیس به حق مسلمش نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. به طارمی هم توصیه می‌کنم در چارچوب اختیاراتش حرف بزند و بیشتر حواسش به گلزنی باشد. این پسر (طارمی) در حدی نیست که بگوید بزرگان باشگاه و هواداران انتقاد کنند یا نه. بین انتقاد و تخریب تفاوت‌های زیادی وجود دارد.

رضا شاهرودی: مهدی بچه بسیار خوبی است و بهتر است هر چه زودتر پستش را بردارد. او می‌تواند با گلزنی بیشتر هواداران را به سمت پرسپولیس بکشاند و یک جشن باشکوه قهرمانی برای همه ترتیب دهد. طارمی بداند این حرف‌ها در شان او نیست و این حرف‌ها جایگاه او را نزد هواداران و بزرگان پرسپولیس کاهش خواهد داد. ما زندگی‌مان را برای پرسپولیس گذاشتیم. این که طارمی بگوید انتقاد کنیم یا نه حرف منطقی نیست. امیدوارم مهدی سریع تر این پست را عوض کند.

بهروز رهبری‌فرد: من طارمی را مقصر نمی‌بینم. تیم وقتی بزرگتر ندارد این اتفاقات نمی‌افتد. در این تیم یک بزرگتر نیست که به طارمی بگوید نباید چنین حرف‌هایی را مطرح کند. از کریم باقری توقع داریم با این مسائل برخورد کند که او هم فقط روی نیمکت نشسته است! به نظر من طارمی به جای مطرح کردن این بحث‌ها از خودش بپرسد چرا فرصت‌هایش را نمی‌تواند گل کند. جوانی ما برای پرسپولیس گذشت و هیچ وقت برای کسی نسحه نپیچیدیم. هنوز هم من به آقای استیلی می‌گویم حمید خان. چون یکی مثل علی آقای پروین به ما احترام به بزرگتر را یاد داد. الان چه کسی قرار است به طارمی بگوید به اندازه سن و توانایی‌های فنی‌اش حرف بزند؟

 

هوادار

۵ ۹  
آی اسپورت
2017-02-15 12:22:00
نظر دهید

۹ نظر
تراکتور عربی
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
از همه ی اینا که بگذریم رای کیانی و سعید آقایی چی شد بالاخره آقای حسن زاده
یوسف
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
همین روزا صادر میشه و مطمئنم سنگینتر از رای جلال و کماله! پرسپولیسیا ناراحتن باید از دلشون دربیارن! ضمنا عربی که گفتی الان چیه!؟ ما مثل شما کوته فکر و نژادپرست نیستیم! درگیر نژاد و نژادپرستی هستین چرا اینقدر!؟ آخرش غم عرب دقتون میده ها!
۱
اسماعیل حسن زاده (رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال)
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
باعرض سلام خدمت هواداران فهیم پرسپولیس،باید عرض کنم اولا عذر خواهی میکنم بابت محرومیت سیدجلال و کمال گتوزو،اینقد تابلو بود که دیگه نشد محروم نکنیم،دیگه تابلو میشدیم خب،ولی عوضش حال کردید 4 جلسه رحمتی رو محروم کردیم!تا اینا باشن دیگه جرأت نکنن مارو ببرن،تراکتور رو هم مطمئن باش دنبال ی بهونه تپلم بزنم داغونشون کنم،این یکی رو باداور هماهنگ کرده بودیم کارت الکی بده به کیانی تا شما باخیال راحت ببرید تراکتورو،دیگه نمنمیشد بازم محرومش کنیم،امیدوارم بعد یه دهه عرطش صورخ عاصیا افتخار بیاره برامون،دوستدار همیشگی شما
۵
واقع بين
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۹
بچه لوس و ننر و از خود راضي .. كلا توهم هم زياد داره .. تازه اين دايومي شانس آورده توي لنگي بازي ميكنه كه بهترين هافبكهاي يران رو خريده با پول امثال هدايتي .. وگرنه همين دايومي توي هر تيم ديگه اي بود تا لان 4 تا گل هم نزده بود !!!!!
۸
sia
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
پیشنهاد می کنم طارمی حتما ویدیوی بازی های حسن روشن ؛ ناصر محمدخانی ؛ غلام حسین مظلومی ؛ فرشاد پیوس ؛ صمد مرفاوی ؛ علی دایی ؛ عبدالعلی چنگیز و خیلی های دیگه رو ببینه تا بفهمه از هر 10 موقعیت یه دونه اش رو گل کردن هنر نیست ؛
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
پرسپولیس واقعی چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۰


ولی من میخواهم چیز دیگری بگویم که شاید نادیده گرفته شد.

بعد از بازی با تراکتور که نصفه و نیمه آمده بود ؛ به اصطلاح بزرگان پرسپولیس مثل مهدوی کیا و کزیمی و باقری ؛ به طور عجیب و غریبی به تمجید از تیم پرسپولیس پرداختند.
آنها اینقدر نسنجیده و نا پخته و شتاب زده رفتار کردند که حتی اصطلاح چاق را که ابتدا برانکو مطرح کرده بود با نیش و کنایه به کی روش نسبت داده و با تمسخر ؛ در واقع می خواستند به کی روش تیکه بیندازند.
در پستهایی که گذاشته بودند معلوم بود حتی نمی دانند اصطلاح چاق و سنگین وزنها ، داستانش چیست ؛
غافل از اینکه اینهمه تمجید از یک تیم جوان در آستانه ی یک بازی مهم ؛
عین سم و خودکشی می ماند.
آنها باید بدانند یک هوادار معمولی مثل من وشما نیستند که خوشحالی بی حد داشته باشند و چشم بسته حرف بزنند و کری بخوانند حرفهای آنها تبعات دارد.
یکبار دیگر به جملات تشویقی این بزرگترهای تیم ! بعد از بازی تراکتور تو همین سایت نگاه کنید.!
ولی بعد از باخت هیج کس از این سه نفر جیک هم نزد.
بله دوستان ؛ اینها وقتی بردی باشد جلو می آیند و تقسیم غنایم میکنند .
بعد از باخت برانکو ماند و بچه هاش !!!!
۳
موراتا
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
طارمی دیگه اون مهاجم دوست داشتنی دو فصل پیش نیست حواسش به همه چیز هست بجز اخلاق بجز پیشرفت
۳
بی نام
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
دلم برای پرسپولیس میسوزه که یه تازه به دوران رسیده واسه پیشکسوتای اصیل این باشگاه تعیین تکلیف میکنه بازیکنی که به جای فوتبال به شو بازی کردن و دایو کردن تو محوطه جریمه مشغول
۳
reza
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
این آقای دایومی اشتباهی اومده فوتبال باید میرفت رشته قهرمانی شیرجه با مانع واقعا چه رویی داره تازه به دوران رسیده تعیین تکلیف میکنه با اون صورتش مسخره تو انگشت کوچکه پروین وپیوس هم نمیشی دهاتی چلمنگ این اگه جای علی کریمی بود چیکار میکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر