فهرست
کنفرانس استقلال‌خوزستان-نفت‌تهران/ #موبایل
کنفرانس استقلال‌خوزستان-نفت‌تهران/ #موبایل

کنفرانس استقلال‌خوزستان-نفت‌تهران/ #موبایل

آی‌اسپورت- گل دقیقه 90 شیرزادی، طلسم نبردن علی دایی را به 44 روز افزایش داد. صحبت‌های سرمربیان دو تیم را در پایان مسابقه می‌خوانیم.

سیروس پورموسوی، سرمربی استقلال خوزستان

  • بازی سختی بود. توانستیم در دقایق پایانی گل بزنیم هرچند ما از شروع بازی مسلط بودیم و فرصت های خوبی به دست آوردیم که از دست دادیم. 
  • من با کسی صحبت نکردم اگر شما فیلم آن را نشان دهید جایزه می دهم. بین دو نیمه برنامه ها را به کمک ها دادم. اگر راستش را بخواهید انصافا با تلفن صحبت کردم.

علی دایی، سرمربی نفت تهران

  • فکر می کنم بازی را خیلی خوب شروع کردیم و می توانستیم در نیمه اول اختلاف خود را با حریف به سه گل برسانیم. اما چند تک به تک را از دست دادیم. در نیمه دوم استقلال خوزستان فشار آورد اما ما باز هم یک تک به تک را در دقایق آخر از دست دادیم.
  • متاسفانه در فوتبال هر تیمی که گل نزند گل می خورد. ما راحت می توانستیم سه امتیاز شیرین را از آن خود کنیم که آن را با یک امتیاز عوض کردیم.
  • شما آب و هوا را ببینید و این بارندگی که در یکی دو روز اخیر اتفاق افتاد را هم در نظر بگیرید. به جز یکی دو زمین در مملکتمان نمی توان در سایر زمین ها بازی خوبی ارائه کرد. این زمین به ما اجازه نداد که از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنیم. چون زمین در اثر بارندگی های اخیر کیفیتش بدتر از قبل شده بود.
  ۱  
آی اسپورت
2017-01-28 18:16:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
چه عجب این دفعه نگفت تقصیل داولا بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر