فهرست
معادله ای پر مجهول/ آزمون، گوچی یا کریم؟
معادله ای پر مجهول/ آزمون، گوچی یا کریم؟

معادله ای پر مجهول/ آزمون، گوچی یا کریم؟

آی اسپورت- رضا قوچان نژاد، سردار آزمون و کریم انصاری فرد؛ کارلوس کی روش در جدیدترین فهرستش نام این 3 نفر را به عنوان مهاجمان تیم ملی قرار داده است. مردانی که روی کاغذ فوق العاده هستند ولی نمایش های شان در زمین اصلا خوب نبوده است. آزمون در هر 3 بازی بوده ولی هیچ ضربه ای به سمت چارچوب نداشته. گوچی یک گل مهم زد ولی برابر ازبکستان و چین بد بود و انصاری فرد به عنوان آماده ترین نفر در میان این لیست، بعد از پاس گل مهمش برابر قطر دیگر رنگ چمن را ندیده است.

 

سردار آزمون

کاملا از فرم ایده آلش دور شده و هیچ شباهتی به مهاجم چند ماه قبل ندارد. مدتهاست در لباس روستوف پایش به گلزنی باز نشده است و به قدری دور از آمادگی بوده که کی روش هم برابر ازبکستان نیمکت نشینش کند. آزمون در دقایقی که وارد زمین شد هم طبق عادت بد چند بازی آخرش، خودخواهی را به اوج رساند و چند موقعیت خوب را هدر داد.

 

رضا قوچان نژاد

برابر قطر، فرشته نجات تیم ملی و کی روش شد و گل زد. برابر چین به زمین رفت ولی در پست عجیب و غریب گوش راست و چپ به بازی گرفته شد. گوچی برابر ازبکستان وارد ترکیب اصلی شد ولی نمایشی ضعیف داشت. او در همان 10 دقیقه ابتدایی بازی، دو موقعیت صد درصد گلزنی را از دست داد. بعد از آن هم دیگر در جریان بازی دیده نشد.

 

کریم انصاری فرد

در حال حاضر او آماده ترین مهاجم دعوت شده به تیم ملی است. انصاری فرد بود که برابر قطر با سماجت و نشان دادن عکس العمل روی ضربه دروازه بان قطر، آن موقعیت خوب را برای گوچی ساخت ولی در کمال تعجب، طی 180 دقیقه بعدی حتی یک ثانیه هم وارد زمین نشد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-10-07 19:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
سردار كه اصلاً سرحال نيست، منطقاً باز گوچى بهترين گزينه است ضمن اينكه در بازى با چين زمان زيادى در تركيب نبود و در مسابقه با ازبكستان صرفنظر از تنها موقعيت مطلوب در باقى زمان مسابقه خوب تغذيه نشد و بعد از گوچى به نظر كريم گزينه بهتريست از سردار متاسفانه اين روزهاى نااماده
۲
Kourosh
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۳
به نظر من بهترین گزینه طارمیه. چون تیم ملی با یه مهاجم بازی میکنه این یه مهاجم باید کامل باشه متلا قدرت سرزنی داشته باشه و سرعت خوبی داشته باشه و قدرت حمل توپ و دریبل زنی داشته باشه و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر