فهرست
دیسلایک روز؛ تصمیم‌های انفجاری علیه تراکتور
دیسلایک روز؛ تصمیم‌های انفجاری علیه تراکتور

دیسلایک روز؛ تصمیم‌های انفجاری علیه تراکتور

آی اسپورت - تراکتورسازی بهترین هواداران را دارد، امسال پول هم داشته است، بازیکنان و کادر فنی خوبی هم دارد اما واقعیت این است که کمی از ثبات دور است و هیچکس در این تیم امنیت روانی کاملی ندارد. تقوی، جان توشاک، استوکس و دیگران بیش و پیش از مقدار استاندارد در تراکتورسازی جابه‌جا شده‌اند که شاید دلیلش این باشد که در تراکتورسازی یک کمیته فنی مشخص و تصمیم‌ساز وجود ندارد و تصمیم‌ها بعضا شخصی اتخاذ می‌شود و گاهی حتی از شخصی هم عبور کرده به فضای مجازی می‌رسد و بوقچی‌ها.

به بازی اخیر این تیم دقت کنید، دیدار با سپیدرود رشت در زمین چمن مصنوعی انجام شد. اگر مربی باشید می‌دانید این چه معنایی دارد. در زمین چمن مصنوعی از نظر تاکتیکی مربیان به مدافعان خود تاکید دارند که قبل از برخورد توپ به زمین دفع شود چون عکس‌العمل توپ زمین خورده روی چمن طبیعی با چمن مصنوعی کاملا متفاوت است.

در واقع شاید، شاید بتوان گفت اتفاقی که در رشت رخ داد ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید. برای هر بازیکنی از جمله محسن فروزان که با 14 کلین‌شیت در تراکتورسازی عملکرد خوبی داشته است اما همین دروازه‌بان امروز تهمتی خورده که برای آن سندی وجود ندارد. 7 کلین‌شیت درست قبل از بازی با سپیدرود مستند است اما شرطبندی آن هم روی باخت تراکتورسازی نه تنها مستند نیست بلکه خیلی بعید است.

البته که تراکتورسازی باید این موارد و هر مورد دیگری را بررسی کند و حتی باید اگر توقعاتش از یک بازیکن برآورده نشد در قراردادها تجدید نظر کند. حمایت از بازیکن به هنگام اشتباه کردن هم در واقع یکی از ریزترین نکاتی است که باید انجام شود و معمولا مربیان که زیر آفتاب استخوان خرد کرده‌اند این مهم را در نظر می‌گیرند اما تراکتورسازی امروز یک بازیکن خود را از دست داد آن هم در حالی که شاید آن بازیکن تقصیری نداشته باشد و اگر هم مقصر باشد کمیته فنی است که باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

برای اینکه بهتر متوجه شوید که چه نوشته‌ایم باید از خودتان بپرسید که شاگردان لیکنز با اسم‌هایی ده‌ها برابر اسم بازیکنان سپیدرود چطور به زحمت تنها یک گل توانستند بزنند و در باقی 89 دقیقه بازی چقدر اشتباه داشتند؟ یا باید از خط دفاعی پرسید که چرا مهاجم حریف با دروازه‌بان تک‌به‌تک می‌شد آن هم چندین بار؟

در این باخت همه مقصرند، همانطور که در بردهای پیاپی تراکتورسازی و رسیدن به نزدیکی‌های سعادت، همه سهم داشتند، از مالک تا هوادار. نکته مهم‌تر این بود که تراکتورسازی هنوز هم مدعی قهرمانی است و بهتر بود ماجرای فروزان را در سکوت جلو می‌برد تا تیم دچار تنش و هرج و مرج نشود. تراکتورسازی هنوز هم می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود اما نه با تصمیم‌ها و فریادهای خلق‌الساعه!

مدال

۱۴ ۱۲  
آی اسپورت
2019-04-13 15:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
قهرمان زلزله محبوب هر چی دله
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۰
واقعا تبریز از لحاظ اخلاقی در برخورد با دیگران یکی از بدتربن شهرهای ایران هستش


یعنی هر جای ایران بری
چنین چیزی نمیبینی


جنوب برو
عربا خون گرم و مهمون نواز


سمت کرد ها هم همینطورسمت بلوچ ها


سمت لرهاسمت بندری ها


سمت شمالی ها


سمت بختیاری هاسمت خود ایل قشقایی


سمت ترکمن ها در گلستانواقعا همه رنگ و بوی مهربانی و انسان دوستی و مهمان نوازی ایرانی رو دارن


به جز تبریز که
حال ادم از این همه عقده بهم میخوره
پارس کلب
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۳
بخاطر این همه بی عدالتی از شما فارس جماعت دری زبان نفرت داریم
فرزاد
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۰
دقیقا

مثلا دانشگاه میری یا خدمت سربازی

بچه های همون منطقه نهایت تلاششون میکنن که شما ازون شهر خاطره خوشی داشته باشن

اما در تبریز همه تلاش میکنن که تو حس اون دشمنی رو حس کنی
جانم فدای خاک پاک وطنم
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۸
واقعا کافیه اخبار ببینید

همه جای ایران در موقع لزوم کنار هم هستن

چیزی که دشمنان ایران و ابرانی ازش میترسن


ایران متعلق به یک قوم خاث نیست کسی که در مرز ایران نفس میکشد یک ایرانیست

کلیپی دیروز پخش شد که چجور یک جوان عرب خونش به جوش اومد که عراقی ها اومدن اینجا واسه کمک

گفتم ما نمی خوایم یکی دیکه از یک کشور دیگه بیاد حس ترحم بهمون داشته باشه

ما در کنار جوانان بختیاری جلوی سیل با دست خالی خواهیم ایستاد اما این ذلت نمی پذیریم


یعنی همه اقوام درسته شاید در برخی مسائل نسبت به حاکمیت گله مند باشند

اما پای مرز بوم و ایران که بیاد وسط
از جانشون واسه ایران مایه میذارنعرب و بختیاری و بوشهری که لوله های نفت از جلو خونش رد میشه
و پولش میاد سمت تبریز هزینه میشه

این چنین تعصب و اب و خاکی که درونش نفس میکشن رو دارن

بعد یه عده ............ واقعا متاسفم

داخل قرن 21 باشی و هنوز بازیچه دست خارجی ها باشی.
جانم فدای خاک پاک وطنم
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۹
قوم خاص
۸
حمید
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۱
بره گم شه
۷
مصطفی
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۲
من به عنوان یه پرسپولیسی، شخصا زنوزی رو خیلی پخته تر از اینا میدیدم. ولی الان میبینم تیم تراکتور شده نمونه داخلی پاریسن ژرمن. یه تیم کهکشانی و پولدار، با فوتبال زیبا، ترسناک، پر طرفدار که سر بزنگاه و دم دمای رسیدن به موفقیت با یه خود زنی همه چی رو میفرسته هوا.
قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۴۹
آدم ابله که از روی هوی و هوس نظر دادی خودتم نفهمیدی چی گفتی این افاضاتی که نمودی نتیجه ی کدام مطالعات علمی و تاریخی و ادبی و اقتصادی جنابعالی است ؟ آیا بهتر نیست کمی موشکافی فرمایی تا از بلاهت درمان بیاوری؟ البته بنده گمان میکنم شبها در غذای جنابعالیتان حبوبات بسیار میریزند که موجب نفخ حضرتتان میگردد . میشه یه جواب به این خرده سئوال من بدی؟ چرا تبریز برعکس اغلب کلانشهرهای ایران گدا نداره؟
۸
به قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۲۲
شما شاید از لحاظ مالی گدا نداشته باشین

اما از لحاظ شعور و معرفت( نمونه اش همین پیامتان ) انسانیت و اخلاق و مهمان نواری از فقیر ترین انسانهای روی زمین هم فقیر تر هستین
۵
tbz
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۴
این سایت همیشه یه طرفه به قاضی رفته و بر علیه تراکتور بوده ..تا وقتی که امثاله شما رسانه های مغرض و باند باز و نژاد پرست که حقیقت و عدالت برایشان نه مفهومی دارد و نه ذره ای به ان پایبند اند , وجود دارند در این کشور که در بدترین و اشکار ترین خیانت ها و زد و بند ها باز هم منافع خود و علایق و گرایش های خودشان را در نظر میکیرند و مانع اشکار شدنه حقیقت و تحقق عدالت مشن این کشور هیچ وقت روی عدالت و مساوات و رفاه و ارامش رو نخواهد دید .... این سایت که شرم بر نویسندگان و گردانندگانشان باد چندین مقاله نوشتن درباره بازی دیروز تراکتور با تیمه رشتی نوشتن و در همه انها تراکتور و عکس العمله هوادارا و مسولانشو محکومکردن و کوچکترین اشاره ای به مستنداتی که درباره شرط بندیه همسره فروزان و خودش وجود دارد نکردن و خیانت اشکاره این بازیکن بی شرافت و بی وجدان را ماست مالی کردن ... وقتی بازیکنی خاعن اینچنین یک سال همه زحمات یک مجموعه و تمام هزینه های یک تیم و فریاد های هوادارانش را یک روزه به باد فنا میده و شما ها اینطور مغرضانه پشتش در میاین مطمعن باشین فردا نوبت خودتان خواهد بود چرا که قطعا این ویروس تکثیر خواهد شد و هیچ کس در امان نخواهد بود ... پس بگردین تا بگردیم
۵
ننگ بر شما
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۲
بابا ننگ بر شما باد ... شرمم باد که با شما زیر سقف یک وطن زیست میکنم .... یه بازیکن خیانت کاره کثیف اینطور اشکارا سه تا گل از تیمه ته جدولیه همشهری اش خورده اونوقت شما تراکتورسازی و هواداراشو محکوم میکنیین ؟؟؟؟.... ننگ بر شما .... تاوان این بی چشم و رویی و طرفداری تان از بی عدالتی و فساده اشکار و توهین و محکوم کردنه نا حق تراکتور و هموطنانتان را قطعا دارید میدید و خواهیددددددددددددددد داددددددددددد..
۵
ننگ بر شما
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۲
بابا ننگ بر شما باد ... شرمم باد که با شما زیر سقف یک وطن زیست میکنم .... یه بازیکن خیانت کاره کثیف اینطور اشکارا سه تا گل از تیمه ته جدولیه همشهری اش خورده اونوقت شما تراکتورسازی و هواداراشو محکوم میکنیین ؟؟؟؟.... ننگ بر شما .... تاوان این بی چشم و رویی و طرفداری تان از بی عدالتی و فساده اشکار و توهین و محکوم کردنه نا حق تراکتور و هموطنانتان را قطعا دارید میدید و خواهیددددددددددددددد داددددددددددد..
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر