فهرست
استقلال غرق در حاشیه‌های خودساخته
استقلال غرق در حاشیه‌های خودساخته

استقلال غرق در حاشیه‌های خودساخته

آی اسپورت – نزدیک‌ترین رویداد؛ باید از ۱۰ روز دیگر در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف رقبا برود. استقلال فینال جام‌حذفی را به تراکتور واگذار کرد. اما همه چیز به یک باخت در مستطیل سبز و نود دقیقه خلاصه نمی‌شود. اردوگاه آبی روزهای پرتنشی را پشت سرگذاشت. روزهایی که بذر تفرقه کاشته شد آن هم توسط افرادی که یکی از مهم‌ترین وظایف و مسئولیت‌های‌شان تزریق آرامش به تیم است. تیم از درون دچار التهاب شد و دودش به چشم هوادار رفت. برای ملموس شدن موضوع، تنها کافی است تعدادی از اظهارنظرهای روزهای گذشته را مرور کنیم.

سعادتمند(مدیرعامل استقلال): "بعد از بازی با پرسپولیس در واتساپ به مجیدی تبریک گفتم. من برادرم فوت کرد اما سرمربی تیم به من تسلیت نگفت. مدیرعامل باشگاه شدم اما او به من تبریک نگفت. هروقت سر تمرین رفتم او به استقبال من نمی‌آمد و از دفترش خارج نمی‌شد. اینها هم دلخوری‌های من است."

فرهاد مجیدی(سرمربی): "متاسفم که مدیریت پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا نصیب کسانی شده که بویی از صداقت نبرده‌اند. ببینید فوتبال را به چه روزی انداخته‌اند که چنین آدم‌هایی (سعادتمند) این طور درباره سرمربی تیم‌شان حرف می‌زنند. ببینید فوتبال ایران چقدر بدبخت شده است. استقلال خانه ما بود ولی آقایان نگذاشتند در خانه خودمان احساس امنیت و آرامش کنیم."

‏وریا غفوری پس از شکست مقابل تراکتور: "به خودی‌هایی که حاشیه ساختند و باعث شدند تیم ما بازنده شود، تبریک می‌گویم."

برد در دربی (نیمه نهایی جام حذفی) می‌توانست جاده صاف کن استقلال برای فتح جام حذفی و حتی موفقیت‌ در لیگ قهرمانان آسیا باشد اما تنش، اظهارنظرها و اقدامات بد موقع چون مذاکره با استراماچونی و استعفای مجیدی، آبی‌ها را به لبه پرتگاه کشاند. ماجرا به همین‌ها ختم نمی‌شود؛ درگیری شدید و زد و خورد بازیکنان استقلال با تعدادی از هواداران ناراضی پس از بازگشت از مشهد در فرودگاه، حکم بنزین روی آتش دارد. تیمی که دوای دردش تنها آرامش است و تمرکز، حالا با تعدادی بازیکن خاطی روبه‌روست که جنجال‌ساز شده‌اند. از سویی اگر پروژه بازگرداندن استراماچونی به نیمکت آبی با شکست مواجه شود معنایش این است که سعادتمند از همان قبل از دربی بازی باخت- باخت را آغاز کرده بود؛ هم آرامش را از تیم گرفت و به سمت ناکامی سوق داد، هم اینکه هواداران خواهان او و تداوم مدیریتش در باشگاه نخواهد بود.

  ۳  
آی اسپورت
2020-09-04 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
اقلیت تاس یا انجمن خواهران ژاپنی
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹، ۱۷:۲۲
خاک تو سر امثال تو نویسنده که حالا وریا پول پرست شده کعبه و بهش سجده میکنید،یک آدم بیسواد پوپولیست که افسار شما چهارپایان را خوب بدست گرفته، میگی نه؟ از خطیر بپرس
۷
محمد
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹، ۱۷:۲۷
دیگه خسته شدیم از بس استرس، اضطراب و نگرانی بخاطر استقلال وجودمان را فرا گرفت. حالا که حکومت بقول جناب مطهر که گفته بودند تمام تاج ها بر زمین می افتند و نابود می شوند و این تیم تاجی هم باید نابود شود ‌؛ ما حاضریم دستور انحلال این تیم را سران حکومت صادر نمایند تا حالا که مشکلات کشور نابودمان کرد لااقل با نابودی این تیم اسباب آرامش روح و جانمان شاید فراهم آید.
۲
اقلیت تاس
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹، ۱۹:۴۸
آخه حقیر باشگاه شما نماد حکومته، از پهلوی تا نوه و یادگار.پس خفه بمیر
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر