فهرست
ساری؛ رونالدو فردا شب غایب است
ساری؛ رونالدو فردا شب غایب است

ساری؛ رونالدو فردا شب غایب است

آی اسپورت – در اولین مسابقه از هفته سیزدهم سری آ ایتالیا روز شنبه و از ساعت  ۱۷:۳۰  یوونتوس در آلیانز تورین پذیرای آتالانتا خواهد بود.  یوونتوس در شرایطی این دیدار حساس را برابر تیم پنجم جدول برگزار خواهد کرد که با اعلام مائوریتسیو ساری، سرمربی بیانکونری، کریستیانو رونالدو فوق ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس را در این دیدار همراهی نخواهد کرد.

ساری در نشست خبری این مسابقه گفت رونالدو به ما اعلام کرده در وقفه دیدارهای ملی دچار مشکلاتی شده و به همین دلیل برابر آتالانتا استراحت خواهد کرد تا بتواند بدون مشکل یوونتوس را در دیدار سه شنبه شب برابر اتلتیکومادرید همراهی کند.

تعویض رونالدو در دقیقه ۵۵ دیدار قبلی یووه در سری آ برابر میلان جنجال های زیادی را به همراه داشت. او با ناراحتی جای خود را به پائولو دیبالا داد و در ادامه مستقیما به سمت رختکن رفت. در شرایطی که ساری عنوان کرده بود رونالدو را به دلیل شرایط بدنی او از زمین بیرون برده، گونزالو پاسینسیا هم تیمی رونالدو در پرتغال عنوان کرد او هیچ مشکلی ندارد و کاملا آماده است تا شایعه اختلافات ساری و رونالدو پررنگ تر شود.

رونالدو در ۲ مسابقه برای پرتغال ۴ گل (هت‌تریک برابر لیتوانی و یک گل برابر لوکزامبورگ) به ثمر رساند تا شمار گل های ملی خود را به عدد ۹۹ برساند.

     
آی اسپورت
2019-11-22 17:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر