فهرست
زمانی؛ فصل جدید: ناراضی‌ایم؛ مثل هواداران!
زمانی؛ فصل جدید: ناراضی‌ایم؛ مثل هواداران!

زمانی؛ فصل جدید: ناراضی‌ایم؛ مثل هواداران!

آی‌اسپورت- حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال که تقابل او با منصوریان در فصل گذشته حاشیه‌های خاصی را برای آبی‌ها به وجود آورده بود؛ حالا دوباره همراه با نتیجه‌های نه چندان جالب استقلال در هفته‌های ابتدایی لیگ هفدهم مصاحبه‌هایش شروع شده و همچنان از تقابل با منصوریان می‌گوید. او در ماه‌های پایانی فصل قبل روزه سکوت گرفته بود و با کادرفنی تعامل داشت که البته شاید یکی از دلایل ابقای در هیئت مدیره بود. چرا که دوباره با اولین فرصتی که پیدا کرده مصاحبه‌ها علیه منصوریان را از سر گرفته است.

زمانی درباره شکست استقلال برابر سایپا به فارس گفت: من به عنوان عضو هیئت مدیره با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتایج به دست آمده رضایت کامل ندارم و اعضای هیئت مدیره هم چنین نظری دارند. آقای افتخاری هم که بیانیه حمایتی داده  به عنوان مدیرعامل نظرش را اعلام کرده ولی اعضای هیئت مدیره نظرشان نظر هواداران است. وقتی هوادار ناراضی باشد قطعا هیئت مدیره هم از نتایج استقلال ناراضی است. ما در حال حاضر بحث مخالف با موافق نداریم، عملکرد تیم استقلال را تا به اینجای کار در حد استقلال نمی‌دانیم! قرار شده در جلسه هیئت مدیره که این هفته برگزار می‌شود گزارشی را به هیئت مدیره ارائه کنند و قطعا هیئت مدیره بعد از شنیدن توضیحات آنها تصمیم لازم را اتحاذ خواهد کرد. ممکن است تصمیم ما حمایت باشد یا تقویت و یا مسائل دیگر،اینها به نظرات هیئت مدیره بستگی دارد.

زمانی حتی به دو دستگی سکوها در شب بازی با سایپا واکنش نشان داد و طرف مقابل منصوریان را حمایت کرد. او درباره شعارهای دو گانه هواداران در تختی گفت: جا دارد با توجه به حوادثی که در بازی با سایپا رخ داد و تعدادی از لیدرها توهین‌هایی را به هواداران کردند از طرف هیئت مدیره عذرخواهی کنم و مطمئن باشید حرمت هوادار استقلال حفظ خواهد شد.

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2017-08-19 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ژان وال ژان هستم یک ..... ....
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
استقلال شانسی و الله بختکی دربی با می برد
منصوریان دور افتخار می زند و هواداران تا ماه ها به جشن و سرور می پردازند
تیم بعد از دربی جلوی سیاه جامگان متوقف می شود اما هواداران میگن فدای سر منصوریان
تو آسیا به العین می بازد و در تهران به زور مساوی می گیرد
جلوی لوکوموتیو به زور مساوی می گیرد
در گروهی که ضعیف ترین گروه آسیاست دوم می شود ولی بازهم هواداران می گویند فدای سر منصوریان مهم دربی است...

پرسپولیس با اقتدار قهرمان لیگ می شود و تمام رکوردها را جابجا می کند و هواداران استقلال خوشحالند که چنین تیمی را برده اند
حماقت تمام نشدنی است
تیم شش تا از العین می خورد و کل پاس تیم در نیمه اول ۲۹ تاست ولی بازهم هواداران استقلال می گویند اصل دربی است و باید به منصوریان امیدوار بود..

امسال ۳۰ میلیارد هزینه تیم شده است و در ۴ بازی ۴ امتیاز و یک گل زده کارخانه فاجعه باری رقم خورده است و لیدرها و رسانه های مواجب بگیر حامی ماندن منصوریان هستند...

دو چیزی درین جهان بی انتهاست؛ حماقت آدمی و کهکشانها
خشایار
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۰
۳ چیز.

یکی هم‌حسرت ابدی ستاره آسیا برای شما.....
۶
رضا
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۱
آفتاب آمد دلیل آفتاب. ممنون خشار بابت مهر تاییدت به جمله آخرش
در جواب خشایار
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۰
ستاره واقعی اونی که پرسپولیس داره
همانی که میلان و یوونتوس و اینتر داره

توی دنیا دو تیم بخاطر لیگ قهرمانان قاره ستاره زده اند
السد قطر و استقلال تهران هه هه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر