فهرست
میناوند: تتلو نبايد در كارهای ديگر دخالت كند
میناوند: تتلو نبايد در كارهای ديگر دخالت كند

میناوند: تتلو نبايد در كارهای ديگر دخالت كند

آی اسپورت – با صعود ایران به جام جهانی 2018 بحث ساخت ترانه و سرود برای تیم ملی دوباره داغ شد. بعد از کلی جار و جنجال سالار عقیلی به عنوان خواننده سرود رسمی تیم ملی انتخاب شد. انتخابی که البته منتقدانی هم داشت. خوانندگان دیگری هم سعی کردند کاری در این باره انجام بدهند. مهرداد میناوند که خودش هم خوانندگی می‌کند درباره این مسائل با روزنامه گل حرف زده است:

اطلاعات فوتبالی سالار عقیلی بالاست

من سالار عقیلی را خیلی دوست دارم. در طول این مدت خیلی‌ها گفتند كه سالار عقیلی فوتبالی نیست و نمی‌تواند حق مطلب را ادا كند اما من بارها با سالار عقیلی صحبت كرده‌ام و با او در مورد فوتبال گپ زده‌ام. سالار عقیلی آنقدر در مورد فوتبال می‌داند كه می‌تواند شما را شگفت‌زده كند. جدا از اینها قرار نیست كه خواننده سرود تیم‌ملی فوتبال حتما فوتبالی باشد.

می‌توانستیم خودمان هم بخوانیم

چند سال پیش یك اكیپی با حضور من، نیما نكیسا، پژمان جمشیدی و... تشكیل شد. شاید اگر این بار هم این بچه‌ها با توجه به تجربه و گفت‌وگوی‌شان چنین كاری را انجام می‌دادند، می‌توانستند یك كار قوی و آبرومند را درست كنند. به نظر من سالار عقیلی آنقدر در كارش بزرگ و ماهر است كه نمی‌شود به راحتی در مورد او صحبت و قضاوت كرد. من فكر می‌كنم با تلفیقی از سبك‌های پاپ و سنتی یك موزیك بسیار خوب داشته باشیم و مطمئنم كه سالار عقیلی به خوبی از پس این كار برمی‌آید.

احسان وقت کافی نداشت

هر گلی یك بویی دارد... شما شك نكنید كه احسان خواجه‌امیری در كار خودش جزو بهترین‌هاست. من احسان را خیلی دوست دارم و فكر می‌كنم كه او وقت كافی را برای تهیه آن موزیك نداشت. بله... قبول دارم... كارش مورد استقبال قرار نگرفت. اما اگر احسان زمان كافی داشت، كار خیلی بهتر از آب درمی‌آمد. ما باید از حضور تیم‌ملی در جام‌جهانی بهترین استفاده‌ها را بكنیم. امیدوارم سالار عقیلی بتواند یك كار خوب و آبرومند را بخواند. شاید اگر تعدادی از خواننده‌ها و فوتبالیست‌هایی كه هنر خواندن دارند دور هم جمع می‌شدند، می‌توانستند یك كار هیت و داغ را تحویل مردم بدهند.

کار آرش خیلی جالب بود

سبك كار و موزیك آرش آنقدر جالب بود كه من هنوز موزیك و ویدئوی آن را یادم هستم. این فرقی نمی‌كند كه چه كسی و از كجا عشق و علاقه‌اش به ایران و تیم‌ملی را نشان می‌دهد مهم این است كه همه ما ایرانی هستیم و آرزو داریم تا تیم‌ملی كشورمان در جام‌جهانی نتیجه بگیرد.

تتلو کارهای خوبی دارد

تتلو كارهای بسیار خوبی دارد كه شاید خیلی‌ها آن را گوش كرده باشند اما مشكل این است كه تتلو كارهایی می‌كند كه به او ربطی ندارد. من امیر را دوست دارم و خودش هم این را می‌داند اما همان طور كه پست گذاشته‌ام و به او بعضی از حرف‌ها را زده‌ام، الان هم به امیر می‌گویم كه بهتر است فقط در حوزه موزیك و چیزی كه در آن تخصص دارد، فعالیت كند. گاهی وقت‌ها او در عرصه‌های دیگر اظهارنظرهای عجیبی می‌كند كه باعث می‌شود خراب شود. من نمی‌دانم چه كسانی به او مشاوره می‌دهند اما توصیه‌ام به تتلو این است كه فقط كار موزیك را دنبال كند. صدا، موزیك و شعرهای تتلو واقعا عالی است و شاید اگر او وارد عرصه‌های دیگرنشود، تعداد آدم‌های بیشتری او را گوش كنند. اینكه یك نفر اول پرسپولیسی باشد بعد طرفدار استقلال شود و فردایش هوادار تیم‌ملی، زیاد جالب نیست و بهتر است ما در كارمان ثبات داشته باشیم. آقای تتلو... به نظر من تو در كار موزیك فوق‌العاده هستی... اگر از من بپرسند تو در حد لالیگا می‌توانی كار موزیك انجام بدهی.

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-05-20 12:21:00
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا نیجزیه ای
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
"آقای تتلو... به نظر من تو در كار موزیك فوق‌العاده هستی... اگر از من بپرسند تو در حد لالیگا می‌توانی كار موزیك انجام بدهی"
فراتر از لالیگا هم میتونه داداش. اگه فارسی زبان بین المللی بود تتلو بهترین خواننده دنیا بود ولی الان فقط بهترین خواننده فارسی زبانه با اختلاف لالیگایی
۱
محسن
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
میناوند هم نباید در کار دیگران دخالت کند، و سرش به کار خودش باشد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر