فهرست
سردار آزمون؛ پیش به سوی رکوردشکنی
سردار آزمون؛ پیش به سوی رکوردشکنی

سردار آزمون؛ پیش به سوی رکوردشکنی

آی‌اسپورت- تیم ملی ویتنام با شکلی دفاعی به مصاف ایران آمده بود و شاگردان کارلوس کی روش نیز از همان ابتدا با حملات مداوم سعی می کردند هرچه زودتر دروازه قرمزپوشان را باز کنند اما این اتفاق تا پیش از دقیقه 38 رخ نداد. سردار آزمون که چند بار تلاش ناموفق برای گلزنی داشت، این بار روی سانتر زیبای سامان قدوس صاحب توپ شد و با پروازی بلند و ضربه سری دقیق توانست برای ایران گلزنی کند.

 این دومین گل سردار آزمون در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ بود که البته چهارمین گلش در تاریخ این مسابقات محسوب می شود. سردار ۴سال پیش در مقابل عراق و قطر توانست گلزنی کند و با همان دو گل کارش را در جام ملت ها به پایان رساند اما حالا فرصت رکورد شکنی را دارد.

 نکته جالب این که سردار آزمون پس از ماه ها ناکامی در گلزنی برای تیم ملی ایران، حالا در سه بازی متوالی توانسته برای تیم ملی گلزنی کند و همچنین در هر سه مسابقه برابر قطر، یمن و ویتنام نمایش قابل قبولی را از خود نشان داده است.

 او حالا با ۲۶گل زده همچنان پس از علی کریمی ۳۸گله قرار دارد و با این روند می تواند زود به رکورد جادوگر برسد. سردار که یک شوت دیدنی از زاویه بسته هم زد، حالا در نیمه دوم همراه با مهدی طارمی تمام تلاشش را خواهند کرد تا یک گل دیگر هم بزنند و به اولین سه گله جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ تبدیل شوند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-01-12 15:48:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیسیارو
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
چه میکنه سردار
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر