فهرست
گاردین: ایران، امید اول آسیا در جام جهانی
گاردین: ایران، امید اول آسیا در جام جهانی

گاردین: ایران، امید اول آسیا در جام جهانی

آی اسپورت – تیم ملی فوتبال ایران به عنوان دومین تیم جهان و بدون شکست در مرحله گروهی جواز حضور در مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه را به دست آورد. این مسئله باعث شده روزنامه گاردین انگلیس گزارشی در خصوص تیم ملی ایران منتشر کند و از نقش ویژه مربی سابق منچستریونایتد در قدرتمند شدن ایران بنویسد. 

در این گزارش که با عکس سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و رضا قوچان نژاد منتشر شده با اشاره به آمار فوق العاده ایران و رکورد شکست ناپذیری عنوان شده که کی روش تیمش را به امید اول آسیا در جام جهانی تبدیل کرده است.

گاردین
گاردین

 کی روش اخیرا در گفتگویی اعلام کرد که اگرچه صعود به مرحله دوم جام جهانی کار بسیار سختی است اما ایران امید زیادی به انجام این کار دارد.تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه با تیم های قدرتمند اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه شده و در بازی نخست به مصاف قهرمان آفریقا می رود.

 

نامه نیوز

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-03-22 10:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
رضا
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
اونوقت تو کشور خودمون یه عده وطن فروش و بیسواد مثل ع.ک از کیروش ایراد میگیرن.شرم آوره واقعأ ما مردم این توهین ها و خیانتهایی که به فوتبال این مملکت داره میشه رو فراموش نخواهیم کرد.از مسؤلین میخوایم که قرارداد کیروش کبیر رو تا جام جهانی۲۰۲۲ تمدید کند.درود بر فرمانده کارلوس کبیر; ننگ بر خائنان به تیم ملی
۷ ۱
سوشاتاجی
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
براوووو
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر