فهرست
شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس دور شد
شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس دور شد

شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس دور شد

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر با شجاع خلیل‌زاده برای ادامه حضور این مدافع تاثیرگذار در این تیم چالشی جدی داشته است. خلیل‌زاده که در زمان حضور کاروان پرسپولیس در دوحه بارها پیغام هایی برای مهدی رسول پناه درباره بحث متمم قراردادش ارسال کرده بود، با نهایی نشدن این موضوع با بازگشت به ایران و پیش از حضورش در اردوی تیم ملی در تاریخ 14 مهر، قرارداد خود که دو فصل دیگر با این تیم اعتبار دارد یک طرفه فسخ کرد و به باشگاه پرسپولیس هم برای حل مشکل مهلتی 10 روزه داد.

در نهایت جدی شدن مذاکرات خلیل‌زاده با الریان قطر و افزایش انتقاد هواداران نسبت به جدایی به این بازیکن، در نهایت در تماس‌هایی از سوی علی رغبتی عضو هیئت مدیره با این بازیکن توافق‌های ابتدایی برای باقی ماندن خلیل زاده در پرسپولیس فراهم شد. این درحالی است رسول‌پناه در مصاحبه‌ای مدعی شد در صورت تن دادن به خواسته‌های مالی شجاع، تیم به هم می‌ریزد اما در نهایت طبق توافق اولیه با این مدافع، بیانیه‌ای حمایتی از خلیل‌زاده از سوی باشگاه پرسپولیس منتشر شد. پس از این موضوع خلیل‌زاده برای انجام شدن کارهای اداری اضافه شدن متمم به مدیران پرسپولیس مهلتی 3،4 روزه داد تا با طی شدن فرآیندهای لازم این متمم را امضاء کرده و در تمرینات شاگردان گل‌محمدی شرکت کند. ضمن اینکه سرپرست باشگاه هم بارها مدعی شد خلیل زاده در تیم می ماند.

در طول این مدت اتفاق عجیبی برای مدافع مازنی رخ داد و عده ای که تصور می‌کردند محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیامک نعمتی هم با الگو گرفتن از شجاع و برای رسیدن به هدف افزایش قرارداد خود در تمرین شرکت نمی‌کنند، سبب شد برخی ها حتی پیشکسوتان پرسپولیس انتقادهایی نسبت به رفتار خلیل‌زاده مطرح کرده و تعدادی از هواداران نیز حتی در فضای مجازی به وی انتقادات شدیدی وارد کردند.

شکل گرفتن این فضا و تعلل مدیران پرسپولیس سبب ناراحتی بیش از اندازه خلیل‌زاده شده و شنیده می‌شود وی دیگر قصد ندارد در این تیم بماند و حتی به تازگی جواب تلفن هیچ یک از مسئولان باشگاه و حتی اعضای کادرفنی را هم نمی‌دهد. این موضوع نشان می‌دهد شجاع بار دیگر از توافق قطعی با مدیران پرسپولیس دور شده و بار دیگر در آستانه جدایی قرار گرفته و به نظر می رسد او به لیگ قطر نزدیک‌تر شده است.

 

فارس 

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-10-21 16:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۲
یحیی باید یه تاریخ بذاره که تا قبل از اون تاریخ همه بازیکنا سر تمرین باشن. بعد از اون هر کی نیومد دیگه جایی تو تیم نداره. چه شجاع باشه چه نادری چه هر بازیکن دیگه ای. همون کاری که برانکو میکرد. شاید تو کوتاه مدت به ضررمون باشه ولی تو طولانی مدت به نفعمونه. کاش این کارو بکنی یحیی. هوادار باید به یحیی اطمینانی که به برانکو داد رو بده که بتونه از این تصمیم ها بگیره.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر