فهرست
تکلیف را روشن کنید؛ یک بار برای همیشه
تکلیف را روشن کنید؛ یک بار برای همیشه

تکلیف را روشن کنید؛ یک بار برای همیشه

آی‌اسپورت- محسن مسلمان اين روزها نه تمركز دارد نه انگيزه. او پس از ديدار با سايپا حتى ديگر پشت دروازه هم گرم نمى‌كند و فقط از پشت دروازه نمايش كم‌هيجان هم‌تيمى‌هايش را نظاره مى‌كند. اما اين همه‌ى ماجرا نيست. مرور داستان مسلمان ما را با ابهامات فراوانى مواجه مى‌كند كه برانكو ايوانكوويچ علاقه‌اى به رفع آنها ندارد.

١- دقيقه‌ى ٧٥ ديدار با پيكان، تابلوى تعويض باز هم همانند اكثر ديدارهاى پرسپوليس پس از ديدار برگشت با الهلال، شماره‌ى ٧٧ را نشان مى‌دهد. محسن آرام و آهسته و خوشحال از ثبت ٢ پاس گل از بازى خارج مى‌شود و احتمالا ١٪؜ هم به مخيله‌اش خطور نمی‌كند كه بازگشت پسر برانكو از هفته‌ى آينده به تركيب به معناى پايان هميشگى او و پرسپوليس است. محسن ٤ هفته در ليگ و يک بازى مقابل نسف، حتى تعويض سوم برانكو هم نيست و در اين مدت سكوت مطلق را اختيار مى‌كند و تنها پس از دربى به ممنوع‌البازى بودن خود اشاره مى‌كند. روزى كه ٤٠ هزار هوادار سرخ استاديوم آزادى، يک‌صدا نامش را حوالى دقيقه ٦٠ صدا مى‌زدند و برانكو ايوانكوويچ به تعويض‌هاى تكرارى‌اش ادامه مى‌داد.

٢- نبود ملى‌پوشان و بشار، در ديدار مقابل سايپا باز هم محسن را به تركيب اصلى بازگردانده است. همگان در انتظار شروعى دوباره در روابط برانكو و مرد محبوب شماره ٧٧ بودند. محسن مسلمان در ٩٠ دقيقه حضور در ميدان، ٣پاس كليدى ثبت مى‌كند. بيشترين آمار در بين بازيكنان هفته‌ى ٢٦. اگر پاس‌ها را يادتان نيست يادآورى مى‌كنم: يك سانتر از جناح چپ در نيمه اول كه با ضربه‌ى سر عليپور به تير دروازه مى‌خورد، يك و دوى ديدنى با منشا در نيمه اول كه ضربه‌ى فنى خود محسن با اختلاف كمى از بالاى دروازه بيرون مى‌رود و پاس قطرى زيباى او به كمال كاميابى نيا كه منجر به پنالتى و گل پرسپوليس مى‌شود. بعدها و در برنامه‌ى ٩٠ برانكو در دفاع از عدم افت فنى تيمش، ديدار با همين سايپا و آمار ٨٠٪؜ مالكيت توپ و ٢٤ شوت به سمت دروازه و تعداد زياد موقعيت گل را مثال مى‌زند اما نمى‌گويد شايد همه‌ى اين‌ها از صدقه سرى بازگشت مغز متفكر تيمش به تركيب باشد. پس محسن مسلمان در ديدار مقابل نسف در ازبكستان هم ٩٠ دقيقه روى نيمكت است و توپ‌هاى ارسالى بلند جلال حسينى تنها پل ارتباطى خط دفاع و حمله پرسپوليس مى‌شود.

٣- آقايان! سلاطين آمار و ارقام! حالا كه به آمار پناه برده‌ايد براى اثبات افت كيفيت فنى محسن مسلمان، پس بد نيست اين را در نظر بگيريد: محسن مسلمان از ديدار برگشت مقابل الهلال، در پست هافبک راست به كار گرفته شد؛ شعاع حركتى او به مراتب كمتر از قبل شد. نمى‌توانيد انتظار همان تعداد آمار قطع توپى را داشته باشيد كه در هنگام حضور در پست هافبک وسط داشت. بيشترين پاس‌هاى در عمق محسن براى مهدى طارمى ارسال مى‌شد؛ نمى‌توانيد انكار كنيد كه طارمى هرچه قدر تمام‌كننده‌ى بى‌دقت‌ترى نسبت به عليپور باشد، تعداد فرارهاى عمقى‌اش به واسطه گام‌هاى بلندش و هوش سرشارش به مراتب بيشتر از عليپور است. پس خيلى طبيعى است كه تعداد پاس‌هاى در عمق محسن با جدايى طارمى كمتر شده باشد.

٤-از یک طرف برانكو از نيمكت‌نشينى فنى محسن مسلمان مى‌گويد، اما نمى‌گويد اين چه فن و فنونى است كه احمد نوراللهى را پس از نمايش ضعيف مقابل پارس، باز هم در تركيب اصلى قرار مى‌دهد، گادوين منشا بر اساسش هر بازى به عنوان تعويض اول گيج و سردرگرم وارد ميدان مى‌شود اما بر اساسش محسن حتى پس از نمايش درخشان مقابل سايپا، تعويض سوم تيمش در ديدار بعدى نيست.

٥- در طرف ديگر اما توجيه‌كنندگان همه‌ى تصميمات برانكو، هر روز سعى در كشف علل جديد براى نيمكت‌نشينى محسن هستند. از نظر آنها، یک روز محسن ياغى است، يک روز او را در كنار پيام و رامين و طارمى قرار مى‌دهند، يك روز اتهام به يارگيرى از اعضاى هيئت مديره و روز ديگر اتهام به تشويق‌هاى هدايت شده توسط سكوها به رهبرى ليدرهاى منتسب به حسين هدايتى و...

٦- آقاى برانكو! بس است. اين پيچ و تاب دادن‌مان را تمامش كنيد. رک و پوست‌كنده به ما علت نيمكت‌نشينى مسلمان را بگوييد. نگذاريد بيش از اين حاميان سينه‌چاک‌تان دلايل خنده‌دار‌ترى به خوردمان بدهند؛ نگذاريد متر و معيارهاى «علل فنی»تان بيش از اين زير سؤال برود.

۳۰ ۲۲  
آی اسپورت
2018-04-23 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۲ نظر
برانکو
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۰
به آی اسپورت ربطی نداره میگم علی کریمی بیاد ها
####
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۳
جالبه که طرف با چنان لحن طلبکارانه ای از برانکو توضیح میخواد انگار این تیم رو قهرمان کرده و داده دست برانکو. اصلا تو کی هستی که اینطوری از سرمربی تیم توضیح میخوای؟
۷
اشکان4
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
پس به کی ربط داره
بحث هوادارای واقعی و دلسوز پرسپولیس جدا
ولی شما ها فقط یه مشت نوچه حقوق بگیر هستین،برانکو شان خودشو به اندازه سن مسلمان پائین آورده که هرکی رد میشه یه انتقادی می کنه وگرنه چرا این انتقادات به این شکل به شفر نمی شه؟
۱
آرش6
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
این انتقادات از شوفر نمیشه چون ارباب بزرگ و دار و دستش نمیترسند که شوفر بیاد تیم ملی

بعد برانکو به کی حقوق بده ؟؟به تماشاگرا ؟؟؟ حالت خوبه مگه برانکو پیتزا زنی داره
۳
رضا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۴۰
چرا جوش میزنی؟ مشکلت بازی نکردن مسلمانه؟ یا مشکلت با مربیه؟ این همه لحن حق به جانبی و درو کردن همه نظرات مختلف دلیلش مشخصه اونم فقط کوبیدن مربیه تیم. پست مسلمان رو دیدی؟ بچه های ایوانکویچ رو میگم که خودشو بچه طلاق میدونست. به این پست هم کاری ندارم کار مسلمان و کمال و احمد زاده و طارمی و رضاییان از اخر فصل 2 سال پیش شروع شد به خودی و ناخودی درست کردن تو تیم. به اندازه کافی هم لیلی به لالاشون گذاشته شده شما هم نمیخواد جوش بزنی بهتره واقعیت برتری برانکو رو قبول کنی به جای دستو پا زدن برای کوبیدن محبوبیتش بین طرفدار ها. در مورد سایت و نویسنده های این سایت(به جز عده ای محدود) و سردبیرش هم علی کریمی گفتنی ها رو گفت. نیت و قصد شما و عوامل سایت شما هم برای کسی پوشیده نیست. همون روزی که راهبر بین دو نیمه دربی از رابطه خوب و حسنه شِفِر با مطبوعات گفت مشخص بود چه تیتر های کار خواهد شد ما هم که 3 ساله به تیتر های ضد برانکو عادت کردیم و نمیدونیم این بحران و افتی که 3 ساله داره ازش حرف زده میشه کی قراره شروع بشه. 2 ساله که قهرمان شده هر سال هم بهتر کار کرده نیازی هم به پاسخ گویی به امثال شما نداره. طرفدار و هوادار تیم هم دنبال موفقیت تیمه پس قضیه مسلمان همونطور که داستان های رضاییان و طارمی و محرومیت از نقل و انتقالات و پروپاگاندای رسانه ای ضد پرسپولیس و برانکو جواب نداد جوابی برای شما نخواد داشت اونی هم طرفدار شخص و بازیکنه بره هر تیمی که مسلمان رفت طرفداریشو کنه. فقط 2 راه وجود داره یا بمونه و کارشو بکنه بدون حاشیه یا بره وسلام
پدرام
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۰۶
عالی بود آقا رضا دم شما گرم
Mn
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۵
درود بر شما حق مطلب را ادا کردین .مسلمان هم بجای طعنه زدن به هم بازیها و تحریک احساسات هواداران در اینستاگرام و تلگرام با احترام و رودرو با مربیش صحبت کنه مربی که حق بزرگی برگردنش داره و در برگشتش به فوتبال نقش اصلی راداشته .متاسفانه بعضی شوخیها دراینستاگرام در تحریک هواداران موثر هست و یک بازیکن حرفه ای و قدرشناس تحت هر شرایطی به بزرگی باشگاه خودش احترام میذاره و شوخیهای دوستانه در همون جمع دوستان انجام میده
۴
امیر
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۵۷
آخه بزرگوار نتایج تیمت رو بعد از عبور از مسلمان نگاه کن تا اینجوری حرف نزنی و سینه چاک نکنی برای برانکو.سایپا و استقلال و ذوب سه باخت در برابر تیمهای بالانشین.مساوی با پارس-باخت سنگین جلوی السد .برد با اقبال و شانس و با گل به خودی.نشانه های سراشیبی سقوط دیده میشه.ببینید لطفا
۲
آرش6
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
امیر استقلالی

قهرمانی میدونی چیه ؟؟نمیدونی ؟؟برو معنیش رو یاد بگیر بعد میفهمی تیمی که قهرمان شده الکی خودش رو به آب و آتش نمیزنه
۱
كسري
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۲
داداش،عمويي،يارو [...] يا هر چي ديگه كمتر جوش بزن .اينجا تو خيابان شيخ بهايي عروسي فعلا،اونجايي كه دارن شيون ومويه ميكنن تو خيابان سعادت اباده،اونجايي كه داره ما تحتشون ميسوزه همون خيابان سعادت اباد،ميخاي كامل ادرسشو بدم،تو نميخاد اتيش بيار معركه بشي،براي كسي و تيمي كه بايد گريه كني تيمي كه نميدونست دعا كنه سروش ببره يا ببازه يا مساوي كنه،ببين تو چه فلاكت و بدبختي گير افتاده بودن كه نميدونستن چي از خدا بخان!!!!!!همه ي اينهارو ما از صدقه سر برانكو داريم(هر چند خود من و خيلي هوادارها به ايشون ايراداتي داريم)هي يارو برو يه نگاه به سايتت بكن همينجا كه همون مسلمان رو كه شما دارين پيراهن عثمانش ميكنين برگشته گفته (حتي با اين شرايطش)انتخاب اول و اخر من پرسپوليس ولي چند مطلب پايين ترش جوجه عقابتون چه قهوه اي تون كرده!!!!هي يارو ما قهرمان شديم از وسطهاي نيم فصل هم مشخص شده بود قهرمان شديم اينجا عروسيه ،عزا گفتم تو خراب شدتونه ،بازهم ميگم نياز نيست برانكو بياد به تو جوجه خبرنگار بگه ميخاد چي كار كنه يا نكنه،هر كي براي ما ادا در بياره همين بايد باشه .اينجا باشگاه بزرگ پرسپوليس ،باشگاهي كه كسي كه تو دربي چهاربار گذاشته بود ... اومد ناز كنه بهش گفتيم هري به سلامت ،اون باشگاهي نيست كه قبل دربي زيدانتون ،ژنرالتونو قهوه اي كنه ولي بازهم از ترس اونجاش ميزارش تو تركيب باشگاهي نيست كه بازيكنتون با قندان بزنه صورت مدير عاملتونو بيار پايين!!تو بدترين شرايط رضاييان ناز كرد انداختيمش بيرون اينجا سرمربي تصميم ميگيره.مسلمان هم بعد تعويض ديدار رفت با الاهلي زيادي ناز كرده بود ميبايست سر جاش نشسته ميشد (شايدهم جديدا اتفاقي افتاده بود)همينطور كه احمدزاده بازي با پارس جم داشت دور برميداشت تو بازي با السد (حساسترين بازي ما)كنار گذاشته شد،و احتمالا نفر بعدي خود احمدزادس كه بايد ادم شه،اينجا پرسپوليس.فعلا احترام بزارين و تا كمر خم بشين شاه فوتبال ايران،قهرمان ايران ،پرسپوليس رو يه وقت چشم نزنين.
فرشاد4تای95
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
اقای کمان گیری اگه بازی سایپارومثال میزنی توهمون بازی باختیم بهترنیست که نتیجه گیریت این باشه که فوتبال 1بازی تیمیه اگه قراربودبابودن مسلمان نبازیم به سایپانبایدمیباختیم درضمن پاس اشتباه مسلمان باعث یکی ازگلهای سایپاشد به خدامن توشبکه اینترنتی پرسپولیس تمرینارونگاه میکنه مسلمان فقط راه میره اصلاتلاش نمیکنه خداییش دقت کنین مسلمانی که تازه شدمسلمان بعدازسکونشینی چقدرتوزمین می دویدبامسلمانی که امسال میبینیم چقدرفرق کرده سیستم برانکویاهمین کی روش بازیکنی میخوادکه دونده باشه نه ایستا ودراخرخیالت راحت باشه تواستادیوم سکوهایی که لیدراشون جیره خورهدایتی هستن مسلمان روتشویق میکنن سکوی 36مهران امیری وبرادرش میلادسکوی34مسعودمشایخی ورضانوری وگرنه روبروجایگاه مسلمان روتشویق نمیکنن
۴
مهدی
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۳۱
نمیدونم چرا توی این مملکت انتقاد ممنوعه.این بنده خدا خیلی مودبانه و منطقی چند سوال رو مطرح کرده.یکی از دلایلی که اوضاع کشور ما اینه دیکتاتوری مقامات و نقد ناپذیر بودنشونه.بعضی از هوادارا،فرق نمیکنه قرمز یا آبی،هیچ نقدی رو برنمیتابن.انگار چه خبره.یا حس میکنن نقد خوبه ولی برای حریف یا هم احساس میکنن تیمشون و سرمربی و بازیکناش تافته حدا بافته هستن.اکر از مربی تیمشون(چه شفر چه برانکو) انتقاد بشه رگ گردنشون میزنه بیرون که نخیر،شما نصف مربی ما هم نمیفهمی و بازیکن حقی نداره.و حالبتر اینه که اکر از بازیکناشون انتقاد بشه هم وضع دقیفا همینه!!خبرنگار توی این مملکت مرغ عزا و عروسیه.اکر از تیم شما تعریف کنه هوادارای رقیب بهش میگن چرا رنگی مینویسی یا قلم به مزدی یا با مربی رفتی چلوکباب خوردی!اکر انتقاد بکنه هم همین وصله ها رو دقیقا بهش میچسبونن منتها اینبار هوادارای تیم!لطف کنین شماها که نباید به اسبتون گفت یابو،یکبار تکلیف رو روشن کنین.آیا خبرنگارها اجازه نقد از تیم محبوب شما رو دارن یا نه؟!تشخیص اینکه کی نقد کنه و کی نکنه با شماس؟اگر تعریف و به به و چه چه میخواین اینحا میاین چیکار؟برید سایتهای هواداری تیماتون رو دنبال کنین یا روزنامه های ارگان باشگاه رو بخرید و از تعریفایی که از تیمتون میشه لذت ببرید.اینحا سعی بر اینه که اگر حتی کسی گرایش رنگی داره از هر دو طرف باشه که اقلا عدالت رعایت بشه و وزن یه رنگ بیشتر نشه.چون سایت هواداری هم نیس گاهی نقدهای بی رحمانه نوشته میشه که درصورت درست و منطقی بودن من خواننده لذت میبرم.درصورتیکه اون نقد وارد نباشه هم میشه خیلی منطقی و مودبانه به نویسنده پاسخ داد.شما زامبیهای مجازی هستید.کسانیکه با کلماتتون بقیه رو آزار میدین و روحشون رو جریحه دار میکنین.این شما زامبیها هستین که فضای مجازی فارسی زبان رو به لجن کشیدین و امیدوارم هرچه سریعتر دیگه نوشته های پر از فخش و کینه و عقده شماها رو شاهد نباشیم.با تشکر از نویسنده ها و گردانندگان این سایت خوب
۷
امین همتی
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۴۵
بهرحال حق مربیه تیمش رو ارنج کنه و تا زمانی ک نتیجه بگیره نمیشه بحث کرد
اما قطعا اینم تیم مثل فصول گذشته زیبا بازی نمیکنه
۱ ۱
ضد لنگ
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
آخه روانی دقیقا چهار بازی آخر پرسپولیس هیچ نتیجه ای نگرفته. شما لنگی ها چرا انقدر خر متعصبید. باز کنید اون گوش خرابتون رو
sirvan.f
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۵۰
لول دفاع تیمی پرسپولیس رو پایین میاره.ویژگی بارز پرسپولیس شرکت کردن همه ی بازیکنا تو دفاعه اما مسلمان یا تواناییش رو نداره یا نمیخواد تو دفاع تیمی به خوبی شرکت نمیکنه.پرسپولیس طارمی رو با اون قدرت بالا تو پرس از دست داده.بقیه ی بازیکنا هم بدناشون خستس و اون دوندگی چندماه قبل رو ندارن.برانکو بعد از ازدست دادن طارمی وقتی دید تیمش نمیتونه ادامه بده یک هتفبک دفاعی اضافه کرد برای پرکردن خلا طارمی تو کارپرس و جلوتر هم وقتی خستگی بازیکناشو دید برای جلوگیری از افت شدید دوندگی خط حمله ی تیم نعمتی ای رو اضافه کرد که تا قبل از اون خیلی بازی نکرده بود و تازه نفس ترین بازیکن ترکیب تیمه. برای بازی ندادن به مسلمان هم به دوتا نکته توجه شمارو جلب میکنم.یکی اینکه پرسپولیس شماره ی ده کلا نداره و قسمت حجومی خط هافبک با دوتا بازیکن لب خط بسته میشه.مسلمان خودش تو نود مگه نگفت من بازیکن لب خط نیستم. حرف خودشم قبول نداری؟خب وقتی بازیکن لب خط نیست چرا باید تو پستی که ناتوانه توش و آمار قطع توپش انقدر پایین میاد بازی کنه؟هربازیکنی پتانسیل بازی تو پست غیرتخصصی رو نداره.احمدنوراللهی هم اتفاقا چون ضعیفه بازی میکنه.احمد اصلا تو شرایط بازی نیست و از نون شب واجب تره که بیاد تو شرایط بازی قرار بگیره چون ممکنه لازم بشه فصل بعد با شروع فصل جای ربیع خواه رو پر کنه.فصل بعد چیه.همین بازی الجزیره با نبود سید جلال باید تو پست هافبک دفاعی بازی کنه و چه بازی بهتر از بازی ذوب آهن که کاملا بی اهمیت و تشریفاتی بود..ضمنادلیلی محکم تر از اینکه برانکو سرمربی تیمه و به عنوان سرمربی داره این تصمیماتو اتخاذ میکنه وجود نداره.
۳ ۱
رصا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
هافبک دفاعی اضافه کردن چه ربطی به پرس از جلو داره برادر؟!
پرسپولیسی اصیل
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۱۲
این برانکو تاریخ انقضاش فرا رسیده .

واقعا لجبازه
۴
صبا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
یعنی اینایی که چشم بسته از برانکو دفاع میکنن اصلا بازیهای پرسپولیس رو میبینن؟ خبر دارن بیشتر بازیهای اخیرش رو باخته؟ من کاری به مسلمان ندارم. شاید کنار گذاشتنش درست باشه اصلا.ولی این که با وجود این کیفیت پرسپولیس و این همه باخت همچنان خوشحالید آدم رو به تردید میندازه که شاید ربات باشید. شاید نمیدونید فوتبال چیه
۱ ۱
666
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۰
اتفاقا همه اینایی که دارن دفاع میکنن فوتبال رو متوجه میشن و بیشتر ادم شک میکنه شماها پرسپولیسی باشین. میدونید چقدر سخته مانع بی انگیزگی بازیکنانی بشین که مدتهاست قهرمانی شون مشخص شده؟؟؟؟ همین استقلال هم که الان منچستر و رئال!!! شون محسوب میشه یه ذوب باخت با این تفاوت که اونا به برد به شدت نیاز داشتن پرسپولیس نیاز نداشت و درضمن اشتباهات داوری هم بسیار تاثیرگذاره
۶
((
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
رستم پور میگه مقابله با بازیکن سالاری خوبه و کیروش رو مثال میزنه از اون طرف شما میای حساب پس میگیری بالاخره تکلیف رو روشن کنید شاید مقابله با بازیکن سالاری از طرف کیروش خوبه واسه برانکو بد
۴
امید از تفت
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۵
سرمربی باید در مورد نتایج تیمش پاسخگو باشه نه در مورد بازی نکردن فلان بازیکن. هرچند برانکو بارها توضیح داده، دلیل نیمکت نشینی مسلمان صرفاً فنی است و اگر انضباطی بود اصلاً توی لیست نبود. بازیهای آسیایی پرسپولیس علت فنی بازی نکردن مسلمان را نشون داد. ولی من دلیلی نمی بینم برانکو بخواد در این مورد توضیح بده. من فقط امیدوارم پرسپولیس چوب یه عده قلیلی از هواداران ناسپاس بی تربیت را نخوره. دیشب حتی انصاری فرد هم توی تلوزیون گفت هواداران پرسپولیس، قبل از برانکو را یادشون نره و اقتدار پرسپولیس(با توجه به ابزارش) را مدیون برانکو هستیم. یادشون نره امثال پیام صادقیان و رضا حقیقی و سوشا و . . . چقدر حاشیه و جنجال واسه پرسپولیس داشتند. لفظ زشت لجبازی در مورد برانکو، عین بی احترامی و بی انصافی است. لجبازی یعنی خودزنی، کدوم آدم عاقلی خودزنی میکنه!!؟
۱
serezo
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
حالا چقدر عصبی! خب ایشون مگر همون بازیکنی نیست که در چهاربازی الهلال و الاهلی دقیقه 55 تعویض میشد! پس چرا احمدازده در همون پست سه برابرش عملکرد دفاعی داشته یا امیری!ازینا گذشته این هشتمین بازی پیاپی در اسیا و لیگ بود که سیامک نعمتی داره فیکس بازی میکنه و همچنان ناکارامد و سردرگم در پست مهاجم ، فکر میکنم حتی چند بازیشو توپی به سمت چارچوب هم نزده باشه ، اصرار به تکرار یه سری ایدهای اشتباه یکی از نقاط تاریک برانکوعه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر