فهرست
خوشحالی پروفسور از پیروزی؛ شایسته برد بودیم
خوشحالی پروفسور از پیروزی؛ شایسته برد بودیم

خوشحالی پروفسور از پیروزی؛ شایسته برد بودیم

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی تیمش در نخستین دیدار آسیایی فصل تیمش را شایسته برنده شدن دانست.  

شایسته این برد بودیم: لیگ قهرمانان شروع شد. قبلا گفته بودم بازی اول بسیار سخت است مخصوصا وقتی بازی در خانه باشد اما نمی‌دانم بار چندم است که بازیکنانم هوادارنمان را شاد کردند و بازی خوبی ارائه دادند. ما سطح بالایی داشتیم و با شایستگی بردیم. از هواداران بابت حمایتشان تشکر می‌کنم. تبریک ویژه هم به بازیکنانم می‌گویم. پیروزی بهترین روش برای بالا بردن اراده است. نشان دادیم که هم قدرت و هم دانش داریم. طبیعی است که این گونه نمایش‌ها را ادامه بدهیم. به علیپور هم بابت گل‌زنی‌اش تبریک می‌گویم.

سطح بازیها بالاتر از لیگ است: این لیگ قهرمانان است و بازی‌ها یک سطح بالاتر از لیگ‌های داخلی است. مثل ایران، عربستان و دیگر کشورها. این سخت‌ترین بازی باشگاهی است و حریف آسان در این جا وجود ندارد. شما باید حداکثر اراده و انگیزه و شوق داشته باشید که این را بازیکنان من به خوبی نشان دادند.

شرایط منشا در لیگ برتر سخت تر است: او در لیگ قهرمانان سال قبل هم به خوبی کار کرد. طبیعی است که برای منشا بازی در لیگ ایران مشکل‌تر است چون حریفان ما دفاعی بازی می‌کنند. همه چیز بستگی به بازیکن دارد که بازی خودش را به بازیکنان حریف تحمیل کند. ما از او انتظار داریم بیشتر گلزنی کند. او به خاطر اعتماد ما بازی می‌کند و زوج خوبی برای علیپور است.

 ایسنا

۹ ۱  
آی اسپورت
2018-02-13 20:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مجید
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۴۰
نسف ازبکستان تیمی در حد خونه به خونه و نساجی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر