فهرست
قاب روز؛ رونمایی از علیِ معروف قلعه‌نویی!
قاب روز؛ رونمایی از علیِ معروف قلعه‌نویی!

قاب روز؛ رونمایی از علیِ معروف قلعه‌نویی!

آی اسپورت - چند سال پیش بود که موافقان و مخالفان امیرقلعه نویی در نشست خبری با هم درگیر شدند و سرمربی وقت استقلال از فردی به نام علی خواست که غائله را به پایان برساند. در آن زمان اینطور به نظر می آمد که قلعه نویی از این فرد خواسته که خبرنگار منتقدش را ساکت کند اما ماجرا به گونه ای دیگر بود. سرمربی وقت استقلال از او درخواست کرده بود که اجازه ندهد آن خبرنگاری که به طرفداری از قلعه نویی برخواسته، جو را بیشتر از این متشنج کند.

علی در آن زمان انقدر معروف شد که حتی مهران مدیری در مرد دو هزار چهره زمانی که به اشتباه سرمربی یک تیم فوتبال شد، در یکی از مصاحبه های مطبوعاتی خود اسم علی را به زبان آورد و با امیرقلعه نویی شوخی کرد. بعد از این اتفاق امیرقلعه نویی در مصاحبه ای که با برنامه علی ضیا انجام داد، مدعی شد علی معروف، مدت هاست که به کانادا مهاجرت کرده و دیگر در ایران حضور ندارد.

حالا حدود 12 سال بعد از آن روز پرحاشیه، علی این بار با امیرقلعه نویی به استادیوم آزادی آمد تا بازی دوست قدیمی خود برابر تیم سابقش را از نزدیک تماشا کند و در نیمه دوم که سرمربی سپاهان از زمین بازی اخراج شد، او کنار دوست قدیمی اش نظاره گر پیروزی استقلال بود.

طرفداری

۳    
آی اسپورت
2020-08-11 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر